discord ban

• işinize gelmeyen mesajları siliyosunuz oda yetmiyo işinize gelmeyince ban atıyosunuz discorddan hiç bir hakaret yokken sebebi nedir haksız mıyım adam bot kullanıyo bir tane avcı gelip kontrol etmiyo her birisi boş boş video at demesini biliyo anca bir kere çıkıp acaba işini yapıyolar mı acaba gün içinde adamı 3 gün önce bildirdim daha hala oyunda bot atıyo ve hala banlanmadı doyyum b. orman heryer bot dolu ama bunu biz söyleyince ban yiyen biz oluyoruz vallahi süper ekip şu serverde başladım 1-120 oynamaya bütün serverleri oynadım bu serverde son olur sizin bu ilgisiz tavrınız ve sürekli sebepsiz yere hiç bir tane kanıt göstermeden keyfinize göre ban atmanız yetti artık

• burdan yine ban atıcaksınız veya konuyu sileceksiniz bundan adım kadar eminim ama yapın ne yapıyosanız nasıl olsa sunucunun parasını çıkardınız gerisi mühim değil artık

• Merhabalar, öncelikle şunu belirtmek istiyorum, discord üzerinden banlanma sebebiniz yönetim ekibini karalamaktan dolayıdır ve şundan emin olmalısınız oyundaki botlara titizlikle gerekli cezai işlem uygulanmaktadır.İyi günler.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!