niriuah tarafından yazılan gönderiler

aynı şey benim başıma geldi saat gece 03:00 - 04:00 arası hesaptan çıkıyorum öğlen hesaba giriyorum fakat hesap bomboş siteye giriyorum son giriş 08:35 gibi olmuş ama kendileri hiç bir konuda yardımcı olmadıkları gibi yine yardımcı olmayıp kendi server hatalarını bana yıktılar ben servere girerken kullanıcı id olsun veya şifre olsun zaten her bir noktasını değiştiriyorum bu sadece rohan2 serverleri için geçerli değil bütün p serverler için geçerli ki hiç bir şekilde hesap paylaşımıda yapmadım zaten bireysel takılıyordum oyunda kime ne vereyim veya her hangi bi zararlı yazılım olmamasına zaten ben server açıldıkdan sonra bilgisayarı baştan sona temizleyip herhangi bir şey indirme yapmama rağmen nasıl olduysa zararlı yazılım vardır öyle gitmiştir diye geçiştirdiler ve sanada yardımcı olmucaklar bunu bil ekstra şöyle bir konu var elimde 4 tane hesap var itemleri full herşeyi var hani 200 buzu falan ve sadece bu itemleri koyduğum hesap soyuluyor diğer hesaplara giriş bile yapılmıyor ki bu hesaplarda nakit para var ep var 30 emiş purpura var 57 ortalama güçlü zodyak demek istediğim soyulan hesap kadar olmasada içi dolu full bi savaşçım vardı bunların hiç birine giriş yapılmıyorken gidip itemlerimin olduğu hesap soyuluyor ereborda olan güvenli pc mordorda yok saçmalığa bak bir servere getirebiliyolar fakat mordora getiremiyolar ellerinde olan bir sistemi sonra vay hata alıyoruz vay şu oluyor ben mordora girdim 1. hafta bitmeden tılsımı 200 yaptım ve dc gidip bunu söyledim güvenli pc olayını sözde bir kaç hafta sonra gelicekti ama nerdeyse 1.5 - 2 ay geçti hala gelmedi ve şuan baksam adım gibi eminim yine yoktur discorda gidip sorsam önümüzde ki güncellemede gelicek diye yollarlar

hadi her zaman yaptığınız gibi yorumları - konuları silin discordda bile yardıma gelmeyip sohbetten yazdığımız şeyleri silen bi takım lideriniz var gecenin herhangi bi vaktinde gelip ve bunları buraya boşa yazdığımı bende biliyorum gelip yine silecekler işlerine gelmez ve ben forumdan ban yiyeceğim

@Mert Gns yapma ya ilk defa hidra giriyorum ilk defa senden duyuyorum inan sagol sen olmasan valla ne yapardım ben buraya boş boş konu açmaya devam ederdim sagolasın bir daha gelip konu açmıcam buraya

yav kardeşim kesmesine bizde kesiyoruz o yönden sıkıntı yok fakat atıyo yani ve bu bir kere olmuyo ve arkadaşımıda atıyo sadece beni değil farklı şehir farklı internet sağlayıcıları ama atıyo yani ben sürekli atıyor demiyorum 3 girişin 1 tanesi atıyo hadi ereborda atması koymaz fakat mordorda koyuyor bilet 25w sandık 35w

@AvşarEli şu hidranın atma sorununu ne zaman çözeceksin aylardır aynı şey sürekli sürekli devam ediyo bu böyle mi sürecek hep 1 kesicez 1 atıcak ha eğer böyle olucaksa kapat direk bi anlamı yok zaten tamamen zarar

bu fotografı arkadaş düzenlemiş konusmalar aynı sekilde duruyor bende hiç bir sekilde hakaret yok konusmada birazdan ss atıcam arkadaşa iftiradan dolayı cezai işlem uygulanmasını istiyorum

ŞU SERVERDE ARTIK HERHANGİ Bİ GM VEYA AVCI TİCKET VEYA ŞU FORUMDAN Bİ CEVAP VEREBİLİR Mİ GÜNLERDİR ÇEKİLİŞTEN KAZANDIĞIM EP İÇİN İLETİŞİME GEÇMEYE ÇALIŞIYORUM AMA HİÇ BİR YERDEN CEVAP VERMİYORSUNUZ

ben ep çekilişi kazanmışım fakat yeni farkettim çekilişin yayını izliyordum belli bi süre başlamayınca kapattım bende :D 5 gün sonra yorum olarak attım facebook gönderisine Mehmet Ali Demiray ismim ve ek olarak şu ban kaldırsanız discorddan sebepsiz yere attınız böyle şeyler için konu açmak yerine ordan iletişime geçsem daha hızlı olucak

yav genel tartışma bölümüne konu açıyorum konuyu kilitliyosun amacın ne senin adamı 4 gün önce bildirdim daha hala oyunda bot kullanıyo ve gelmişsin karalamaktan bahsediyosun bana

burdan yine ban atıcaksınız veya konuyu sileceksiniz bundan adım kadar eminim ama yapın ne yapıyosanız nasıl olsa sunucunun parasını çıkardınız gerisi mühim değil artık

işinize gelmeyen mesajları siliyosunuz oda yetmiyo işinize gelmeyince ban atıyosunuz discorddan hiç bir hakaret yokken sebebi nedir haksız mıyım adam bot kullanıyo bir tane avcı gelip kontrol etmiyo her birisi boş boş video at demesini biliyo anca bir kere çıkıp acaba işini yapıyolar mı acaba gün içinde adamı 3 gün önce bildirdim daha hala oyunda bot atıyo ve hala banlanmadı doyyum b. orman heryer bot dolu ama bunu biz söyleyince ban yiyen biz oluyoruz vallahi süper ekip şu serverde başladım 1-120 oynamaya bütün serverleri oynadım bu serverde son olur sizin bu ilgisiz tavrınız ve sürekli sebepsiz yere hiç bir tane kanıt göstermeden keyfinize göre ban atmanız yetti artık