Öneriler, Görüşler ve Şikayetler!

• Sevgili oyuncular,

Yaklaşık olarak 7 gün önce açılan Erebor bölümümüz ile oyunda bazı kararlar almış bulunmaktayız. Oyunda "pay to win" görüşü olduğu dile getiren ve bu durumdan rahatsız olan bir çok kişi olduğunu gördük. Bu yüzden sizlere yeni düzenlemeler getirerek, bu algıyı kırmak istiyoruz. Büyük bir güncelleme içeriği yakın bir süreç içerisinde sizleri beklemektedir. Sizlerde bizlere görüşleriniz, önerileriniz ve var ise şikayetlerinizi forum adresimizde konu açarak belirtirseniz bu sorunları köklü olarak çözmek ve yapılmasını sağlamak isteriz.

Tabii ki de, her dile getirilen şeyleri yapamayız. Burada bahsedilen "öneri, şikayet veya görüşler" içerisinden genel olarak oyuncuların da onayladığı ve istediği şeyler için uğraşacağız. Bildiğiniz tüm sorunları, oyunun genel yapısı için iyi geldiğini düşündüğünüz şeyleri ve şikayetlerinizi lütfen bizlere bildiriniz.

Belirtmek istediklerinizi lütfen Öneri başlığı adı altında forum adresimizde oluşturun.
    Saygılar!

• Merhaba, ben bazı sorular sorucam;

1) İlk olarak oyunda ki ilk çarımda şebnemlerle alakalı bir sorun var, şebnemlerin etkisi geçtiği halde, bu etki zaten çalışıyor diye altta uyarı geliyor.

2) Artı basmada, büyülü metalleri nasıl kullanacağım ile ilgili bilgi verirmisiniz, Yani demek istediğim biz büyülü metalleri ejderha parşomenine çeviriyoruz fakat oda çok bir işe yaramıyor zaten sürekli yanıyor. Artı basmada daha farklı itemler kullanabiliyorsak söyleyebilirmisiniz? Ya da daha farklı yöntemler.Teşekkürler.

3) Bir de depoyu açınca pet kendiliğinden gidiyor, yani envanterden gitmiyor ama pasif hale geçiyor. Yardımcı olursanız sevinirim.

3) Son olarak oyunda seviye atlamamızı sağlaması için bir şey varmı varsa bilgi verirmisiniz?

Teşekkürler.

• Merhabalar.Benim ve izleyicilerimin görüşlerini sizlere aktarmak istiyorum.

1) Client'ın çok aşırı derece CPU kullanması sorunu büyük bir problem haline gelmiş bulunmakta.

2) Meley gibi önemli bir boss'un sandığından boş içerik atması.

3) Razador ve Nemere sandıklarının içine 35 canavarlı kostümler eklenmesi.

4) İsengard'dan beri devam eden event sorunu Erebor'da da hala devam ediyor. İnsanları oyuna teşvik edecek , farm yapmaya yönledirecek eventler gelmesi.

5) Büyülü Orman'da metin drobunun yetersiz olması.

6) Herkes tarafından söylenen bir ÖNERİ: Metinlerden x taşı düşmesi ve bu taşlarla canavarlı kostüm,pet ve bineklerin yapılması.

7) Pet belirleme küresinin oyun içinde ki yüksek seviye bosslardan elde edilmesi.

8) Zodyak tapınağının kesilebilir ve 2.kata çıkılabilir hale getirilmesi.

9) Çiçek sandığı ve Efsun nesnelerine K envanteri gelmesi.

10) Oyunun genelinde bir lag mevcut.Bu sorunun giderilmesi.

Bu öneri ve şikayetlerin hepsi canlı yayında izleyicler tarafından yapılmıştır. Lütfen ama lütfen bunları dikkate almanızı sizlerden rica ediyorum.Daha güzel bir Erebor'da oynamak için el ele :)

• Karşılaştığım bir sorumu dile getireceğim.

Biyolog sisteminde biyolog simgesine tıklağımda oyundan atıyor isengardtaki gibi olursa sevinirim çünkü o sorunsuz bir şekilde çalışıyordu.

• 1. eksik : toplu item satma ( toplu item silme gibi ) --> bu ne işe yarıyacak ? 1. metinlerden düşen itemleri hep siliyoruz çünkü hepsini tek tek satmak zor gelir ve ayrıca metin taşı sandıklrından da itemler atıyor onlar para getirir.
    2. eksik : eper pay 2 win kaldırmak istiyorsanız bosslardan ep kuponu düşsün (25 ep ) şans faktörü 1/4 olsun
    3. eksik : oyunda pazar ticareti biraz yavaşladı bunu canlandırmak sizin elinizde

• 1- Razadör, nemere gibi bossların sandıklarının içeriklerinin boş olması 35 canavarli kostum, kafalık ve ep kuponu eklenebilir(özellikle nemereye 3 kisi yapilan bir boss ve insanlar sirf bunun için şaman ve ninja kasıyor)
    2-Büyülü ormandaki metin kıtlığı( Ağız tadiyla farm yapamiyoruz )
    3- Perma şebnem gelmeli kesinlikle yada 1 hafta sureli sebnemler olan npc acilmali(npcden çiçek sandığıyla alalım şebnemleri)
    Oyun eksikleri olarak şu anlık benim gorduklerim bunlar dikkate almanız dilegiyle tesekkurler.

• Allah aşkına şu simya oranlarını düzenleyin oyunu bırakma seviyesine geldik arkadaşlarla birlikte. 6 bin cor açıp 2-3 tertemiz anca çıkartıyoruz emeğe saygınız hiç mi yok? Başka serverlerde ben bu kadar cor ile en az mükemmel set dizerim. Bu bile başlı başına "pay to win" muhabbetini düşündürüyor insana. O kadar gece gündüz metin kırıp cor kasıp ardından emeğin çöp oluşunu izlemek insana acı veriyor. Sizden ricamız şu simya oranlarını düzenleyip makul seviyeye getirmeniz. İşlenmemişten üste atarken bile yanma ihtimali yapmışsınız insaf yani. Parlaklara atarken de patır patır yanıyor. Bunlar can sıkıcı ve oyundan soğutucu bir sebep. Sizden her bastığımız geçsin diye bir talebimiz yok kimse böyle bir şey istemez zaten. Sadece makul ve insani bir geçme oranına getirirseniz biz de emeklerimizin karşılığını aldığımızı hissederiz.

• 1.NEMERE İÇERİĞİ DÜZENLENMELİ (YAPMAK İÇİN ŞAMAN NİNJA KASIYORUZ DAHA İYİ OLMALI SANDIKLARI BİLE PARA ETMİYOR SWDE)
    2.ZODYAK BU ŞEKİLDE OLACAKSA OLMASIN DAHA İYİ
    3.ŞU OYUNA SANDIK AYNASI VEYA WİKİ GETİRİLMELİ YENİ BAŞLADIM ROHANA TAMAMEN YABANCIYIM NE YAPACAĞIMI BİLMİYORUM
    4.EN AZINDAN ŞU PET BELİRLEMEYİ GAYAYA GETİR.

• Gondor serverinda yili ve agile için biletler bulunmuyor drop rateler arttırılmalı.
    Aynı şekilde yili ve agilede oyundan atılma yaşanıyor zindanlara devam etme getirilmeli.
    Yili ve agile tek başına yapılabilirken saçma bir şekilde hidra için 2 kişi gerekli hidra atak efsunları (yada rüya ruhu) aktif edilmeli.
    92 level biyolog görev bonusu (str) karakter bonuslarına işlenmemekte.
    Boya ve özüt görev bonusları siliniyor.Kalıcı olmaları sağlanmalı.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!