SuvariTV tarafından yazılan gönderiler

Merhabalar.Benim ve izleyicilerimin görüşlerini sizlere aktarmak istiyorum.

1) Client'ın çok aşırı derece CPU kullanması sorunu büyük bir problem haline gelmiş bulunmakta.

2) Meley gibi önemli bir boss'un sandığından boş içerik atması.

3) Razador ve Nemere sandıklarının içine 35 canavarlı kostümler eklenmesi.

4) İsengard'dan beri devam eden event sorunu Erebor'da da hala devam ediyor. İnsanları oyuna teşvik edecek , farm yapmaya yönledirecek eventler gelmesi.

5) Büyülü Orman'da metin drobunun yetersiz olması.

6) Herkes tarafından söylenen bir ÖNERİ: Metinlerden x taşı düşmesi ve bu taşlarla canavarlı kostüm,pet ve bineklerin yapılması.

7) Pet belirleme küresinin oyun içinde ki yüksek seviye bosslardan elde edilmesi.

8) Zodyak tapınağının kesilebilir ve 2.kata çıkılabilir hale getirilmesi.

9) Çiçek sandığı ve Efsun nesnelerine K envanteri gelmesi.

10) Oyunun genelinde bir lag mevcut.Bu sorunun giderilmesi.

Bu öneri ve şikayetlerin hepsi canlı yayında izleyicler tarafından yapılmıştır. Lütfen ama lütfen bunları dikkate almanızı sizlerden rica ediyorum.Daha güzel bir Erebor'da oynamak için el ele :)

Arkadaşlar merhaba. Erebor'un açılmasına saatler kaldı ve hepinizin aklında ki soruyu az buçuk tahmin ediyorum.Nasıl bir yol izlemeliyiz ya da nasıl hızlı para kasabiliriz düşük levelde ? Bu konu da size kısa bir şekilde bundan bahsedeceğim. ( Tabiki de bilmeyen arkadaşlar için açılmış bir konudur )

Arkadaşlar ilk olarak oyuna klask başlangıç yaparak oyunun bize vermiş olduğu itemleri üstümüze giyiyoruz zaten hali hazır da itemler de efsunlara kadar hazır olduğu için siz herhangi bir efsun getirme işlemiyle uğraşmayacaksınız. Hızlı bir şekilde levelimizi 50 yapıp tecrübemizi kitleyelim.Onun ardından 50 level olasıya kadar düşürdüğümüz çiçek sandıklarından 2.köyde ki Yu-Hwan ve Huan So işimli arkadaşlardan Mavi ve Beyaz şebnem yapalım. ( bu şebnemler full oran olursa sizin için daha iyi olacaktır. ) Bu işlemin hemen ardından ch1 mavi2'de ki şaman arkadaşlardan buff satın alalım. 55+ kritik ve 55+ str yeterince iş görecektir. Bu işlemi de yaptıktan sonra oyunun bize vermiş olduğu genç kahramanlar silahına ( 50 levellik olan ) onu efsun botuyla ortalamaya bırakıyoruz ve 45+ bir ortalama yakalamaya çalışıyoruz.Bu işlemi de tamamladıktan sonra itemlerimiz de 2 kat yang düşürme efsunu olmasına çok ama çok dikkat edelim.En önemli dikkat etmeniz gereken unsurlardan biri bu efsundur ve oyunun bize vermiş olduğu Altın şans Madalyonu. Bu sizin 3 saatlik daha fazla yang kazanmanıza olanak sağlayacaktır. Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra Doyum'a( DoyumPaper) gidiyoruz ve orada uygun bir yer bulup farmlamaya başlıyoruz.Metne vurduğunuz dmg i siz kendiniz ayarlayın. Metin hangi dmg'de nasıl hızlı kesiliyorsa ve bu orantı da ne kadar yang düşüyorsa onun hesaplamasını yapın ve farmlamaya başlayın. Oyunun başlarında çok ciddi gelirler elde edebilirsiniz bu şekilde çünkü orada ki metinden hem ince kumaş,Cor draconis , Beceri kitapları , Zen fasulyesi ve +0 +1 +2 +3 +4 taşlar atmaktadır.Yani kısacası etinden , kemiğinden her şeyinden faydalanıyoruz. Bunun yanında da yerden topladığımız yang' da bunun diğer güzelliği. İsengard'ın ilk başların da yayınlarıma gelen arkadaşlara bu şekilde bir yol izlemelerini önerdim ve hep olumlu sonuçla karşılaştım.Oyunun vermiş olduğu Altın şans parası bitti diye üzülmeyin bu arada.Yan hesap açıp orada ki sandıktan çıkan madalyonu depoya koyabiliyorsunuz.Eksik ya da yanlış bilgi verdiysem şimdiden affola ama bu yöntemle gerçekten güzel bir gelir elde edeceğinizi düşünüyorum.EREBOR hepimiz için hayırlı olsun.Şimdiden iyi oyunlar arkadaşlar <3

Öncelikle selamın aleyküm ben dj dikkat. ( Ruhuna bir şad olsunu haketti bence ) her neyse konuyu dağıtmaya hiç gerek yok. Rohan2 yönetimine sonsuz teşekkür ederim. Şimdi süvari niye teşekkür ediyor acaba birşeye mi ihtiyacı var diyorsunuz demi xd Bir server düşünün bütün aksiliklere rağmen 3. Ayını dolduran bir server. Her discorda sunucu için şikâyete gittiğim de yine mi bu geldi dediğinizi duyar gibiyim yönetim bey ama bu sefer güzel sözlerle geldim :) 90 günlük süreçte desteğini bizden esirgemeyen muhteşem bir discord ekibi. Sikayete gittiğimiz de bizlerle konuşmaktan yılmayan muhteşem bir takım lideri ( Atilla Bey içinizden neler söylediğinizi kestiremiyorum xd ) ve bütün bunlara olanak sağlayan Kroxi bey. Yapmış olduğum yayınlar da destek veren bütün yönetim ekibi. Hepinize gerçekten ayrı ayrı teşekkür ederim. Bütün samimiyetinize , dostluğunuza ve bu server da kazandığımız dostluklara. Elbette yeri geldi kavga ettik , kalp kırdık ama günün sonunda kazanan hep dostluk ve discordda dönen saatlerce güzel muhabbetler oldu. Sadece yönetime de değil aslında burada ki teşekkür bütün rohan2 oyuncularina. Bir veda yazısı gibi oldu demi :D ama veda falan yok hatta tam gaz devam. Neyse bu kadar teşekkürden sonra şunu da belirtmeliyim ki artık güncelleme gelsin :( tekrardan çok teşekkür ederim destek verip izleyenlere , dostlarıma herkese. İyi oyunlar , iyi forumlar.

Önemli bir konu olarak şunu da belirtmek istiyorum. ADANA MAVİDİR, TURUNCU PORTAKAL RENGİDİR.

Bazen hak edene hakkını vermek gerekiyor :) İt demekle de kalmadım aynı zaman da yıkık olduğunu dile getirdim çünkü forumdaki ss'ler de benim ailevi değerlerime ettiği küfür mevcut. O yüzden it kelimesinin de bence az kaldığını düşünüyorum :)) Burayı özür dileyerek söylüyorum ama bu insana karşı saygı göstermek büyük hata olurdu.İyi forumlar :)

Merhaba Rohan yönetimi ve oyuncuları. Ramazan ' a sayılı günler kaldı. Şimdiden herkese bu 30 günlük süreçte keyifli oyunlar ve oruç tutacak olan arkadaşlarımın da oruçlarının hayırlara vesile olmasını dileyerek bir öneri paylaşmak istiyorum :) Herkes bilir ki Ramazan ' da sohbet ortamı kurarak farm yapmak bir oyuncunun her zaman isteyeceği bir şey. Bu isteği güzel bir etkinlikle süslendirmek bence gayet hoş durabilir. Her neyse lafı uzatmadan etkinlik önerime gelecek olursak Ramazan boyunca kestiğimiz slotlardan yahut metin taşlarından bir item atsin. Bu item biriktirilerek nesne market itemlerine yakın kostümlerin,bineklerin, mühürlerin alımı ve satımı mümkün kılınsın. Aynı zaman da metinden ya da slotlardan düşecek olan itemin de ticareti mümkün olsun. Tabi bu öneri şekillendirilip daha güzel bir hâl alabilir.

Teşekkür ederim,iyi oyunlar :)

Başka bir serüvende görüşmek üzere brother :) Bu sefer biraz güçsüz ol ama :P

Ah be Ertu, birer birer bırakıp gitti sevdiklerimiz :( bir sonra ki serüvenler yerine bu serüvene tekrar ortak olmak istemez misin ? Karar da kesin miyiz yumiii

Bu konuyu yeni okuyorum ve hafta boyunca yumi nerede sorusunun cevabını buluyorum. Bırakmış olduğunuzu duymak beni gerçekten çok üzdü :( Hatri sayılır nadir insanlardansin Ertu. Herşey gönlünüzce olsun güzel insanlar <3