Rohana tutunma çabalarım ve devamı

• Merhabalar
    imComeBack, iimComeBack , iiimComeBack , amComeBack isimli karakterlerim (porsuk1 id li) İTEMCİ! açıklamasıyla banlandı.
    Rohana başladım bi yandan farm yaparken bi yandan 50tur ejder kestim doyumda farmladım ep çektim karakterimi fazlasıyla geliştirdim.
    Oyunun 3. günü oyuna girdiğimde karakterim soyulmuştu çabalarıma rağmen güvenli bilgisayarı aktif etmediğim için elimden bişey gelmedi.
    Tekrardan oyuna dönebilmek için ep çektim ruh kemeri çektim farm karakterleri yaptım kendime tam oyuna döndük derken bu seferde k envanterinde ki itemleri sileyim derken 1. envanterimde ne varsa silindi. Bu olay discordda duyuru geçilmeden önce başıma geldi. 3 gün boyunca da bekletildim Atilla bey gelince geri dönüş sağlayacak size diyerek.
    Neyse ona da tamam dedim devam ettim oynamaya sabaha kadar farm yaptım şebnem bastım simya bastım bi şekilde tutundum oyuna. Düşen itemler arasından BK,RUHTAŞI,ZEN ve antikaya attığım ve bi türlü üste atamadığım simyaları sattım. İnce kumaş istiridye yükseltme sandıkları hepsini asıl oynayacağım karaktere sakladım hepsi stok bi şekilde çarlarımda depolarında durmakta. Tam oyuna döndük dedim ep kuponu piyasası araştırırken bakıma alındı oyun ve hesabım ban yedi. Sebebse itemci dc ye gittiğimde derdimi anlattığımda öğleden sonra gelmem söylendi. Ben bu saate kadar oyun oynadım nasıl geleyim öğleden sonra ki ne olacağı belli değil. Gece twitchte yayın izlerken won lira ilişkisinin lafı açıldı yalan yok bende dedim ki acaba won çekmek mi mantıklı ep çekmek mi itemciye girdim bi piyasayı süzdüm. Sonra çıktım. Ki ben itemciye girebilirim orda 100 farklı oyun var istediğim şekilde kullanabilirim çünkü legal SİZİN bile kullandığınız bi site. Ve üstüne basarak tekrardan söylüyorum ben herhangi bi şekilde itemciyi kullanmadım, oyun dışı ticaret yapmadım won almadım won satmadım. Karakterlerimin hepsi ortada. Benim oyun dışı ticareti geç oyun içinde kimseyle ticaretim olmamıştır. Çarlarımın loglarını bakabilirsiniz. Suvaritv abimde 5 tane razadör yumurtası aldım hediye başka da ticaret açtığımı bile hatırlamıyorum çünkü piyasa iyi durumda pazardan herşeyi satabiliyoruz. Velhasıl kelam banımın açılmasını daha dikkatli incelenmesini istiyorum. Lütfen yetkililerden birisi bi baksın kolay değil ben bu oyuna para yatırdım vakit harcadım.

• Merhaba , bu konuyla alakalı bizlerle Discord üzerinden iletişime geçebilirsiniz. Fakat maalesef beyana dayalı işlem uygulayamıyoruz. İşlem uygulanabilmesi için somut bir delil sunmanız gerekmektedir. Dediğimiz gibi herhangi bir iletişim halinde yardımcı olmaya çalışacağız. İyi günler iyi oyunlar dileriz.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!