Youtuber yardım

• İMDİ BEN Bİ OYUNCU OLARAK SİZİN SERWARİNİZA PARA YATİRICAM VAKIT HARCIYCAM ITEME EFSUN ATICAM SERWARDA BİR TON EFSUN NESNESİNE PARA VERİCEM SONRA İTEMCİDEN SATIŞ YAPTIN DİE BAN YİCEM AMA SİZ YÜCE YÖNETİM hizliresim.com/M1YM12 BONUS GAMERE EDİT İTEM VERECEKSİNİZ ALLA ALLA SİLAHA 2 KERE ÇEVİKLİK GELIYORDUDA BİZE Mİ DENK GELMEDİ YOKSA PANELDEN 2 DAKİKA KODLAYIP Mİ VERDİNİZ EĞER BİRAZCİK KONUSMAYI BILIYORSANIZ FORUM HESABINI BANLAMA YERİNE GELİN TARTIŞALIM ROHAN2 MESAJINDAN ASTEK SERWARINI DUYURUOSUNUZ NE OLDU PARA MI BITTI GUNCELLEME NERDE TEST YAPIYORMUSSUNUZ SONRA BOŞ CAR GÖRÜNCE İTEMCİDEN BANLAYAK AÇMAYIZDA DİYORSUNUZ ROHAN BİTTİ ARTİK 4. SERWAR FELAN ACSANIZ DA İFLAH OLMAZ DEDİGİM GİBİ TARTIŞABİLCEKMİSİNİZ BANA BU SS I ACIKLAYACAKMISINZ YOKSA BANLICAKMISINIZ BAKALIM

• Merhaba, hiç kimseyi haksız bir sebep yüzünden forumdan banlamayız. Bir eleştiri varsa özellikle cevap veririz. Fakat eleştirinin usulleri vardır, adabı vardır, üslup denen bir şey vardır. Sunucumuzda yardım kesinlikle yoktur. Ekran görüntüsündeki eşya(Hortlak Dişi Kılıcı), efsun tablosunun kayması sonucu oluşan hatalı bir eşyadır. Daha önce de Isengard sunucusunda başımıza gelmiştir ve maksimum 6 saat içerisinde müdahale edilip hatalı eşyalar silinmiştir. Yani tamamen teknik bir hatadır ve böyle bir şey olması durumunda maksimum 6 saat içerisinde gerekli müdahaleyi yapmaktayız. AstekMT2 filesi bizden satın almıştır. AstekMT2 ile alakamız yoktur. Bu nedenden dolayı marka tescil hakkımızı kullanarak bizden izin alınmadan bir SMS atılmıştır. Konu hakkında yasal süreç başlatılmıştır. Biz yönetim ekibi olarak konuşmayı biliyoruz bu konu hakkında endişeniz olmasın. Sizin bu yazınız eleştiri bile değil, üslup yok, adap yok. Fakat ben gerekli cevapları verdiğimi düşünüyorum, yönetimi aşağılayıp, "gm yardımı" diyerek yönetimi zan altında bıraktığınız için ve daha önce diğer forum kullanıcılarına karşı sergilediğiniz tutum yüzünden sizi forumdan kalıcı olarak uzaklaştırıyorum.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!