emretrk tarafından yazılan gönderiler

İMDİ BEN Bİ OYUNCU OLARAK SİZİN SERWARİNİZA PARA YATİRICAM VAKIT HARCIYCAM ITEME EFSUN ATICAM SERWARDA BİR TON EFSUN NESNESİNE PARA VERİCEM SONRA İTEMCİDEN SATIŞ YAPTIN DİE BAN YİCEM AMA SİZ YÜCE YÖNETİM hizliresim.com/M1YM12 BONUS GAMERE EDİT İTEM VERECEKSİNİZ ALLA ALLA SİLAHA 2 KERE ÇEVİKLİK GELIYORDUDA BİZE Mİ DENK GELMEDİ YOKSA PANELDEN 2 DAKİKA KODLAYIP Mİ VERDİNİZ EĞER BİRAZCİK KONUSMAYI BILIYORSANIZ FORUM HESABINI BANLAMA YERİNE GELİN TARTIŞALIM ROHAN2 MESAJINDAN ASTEK SERWARINI DUYURUOSUNUZ NE OLDU PARA MI BITTI GUNCELLEME NERDE TEST YAPIYORMUSSUNUZ SONRA BOŞ CAR GÖRÜNCE İTEMCİDEN BANLAYAK AÇMAYIZDA DİYORSUNUZ ROHAN BİTTİ ARTİK 4. SERWAR FELAN ACSANIZ DA İFLAH OLMAZ DEDİGİM GİBİ TARTIŞABİLCEKMİSİNİZ BANA BU SS I ACIKLAYACAKMISINZ YOKSA BANLICAKMISINIZ BAKALIM

Merhaba
    ne zaman ramazan eventi vs gibi eventler oyuncu çekme çabaları ve reklamları artıracaksınız suan ramazanın ortasındayız event yok ortada yeni swler acılıyor userler oraya kayıyor ne zman oyun eskı halıne gelıcek .?

üst tarafta fake hesap ile hakaret eden veleti forumdan gereken cezayı verılmesını ıstıyorum asıl hesabıda engellensin forumdan

oyunun gidişatını takip ediyorsunuz eminim ama hiç bir çözümde bulunmuyorsunuz oyuncu gitkçe azalıyor ve piyasa gittikçe azalıyor ep bulunmuyor ve alacağımız bir item serwarda bulunmuyor nezaman hareketlenecek bu serwar bayram gelıyor iyice boşalacak bunun hakkında ne zaman duyuru yapacaksınız won masası getırdınız daha beter 2 dakkalık düzeltme yapmıyorsunuz bosslar ölü nemere ve razadör bileti piyasasi artti bunlar ne zmn önlenecek lütfen cevaplıyın

hocam sakın yanlıs anlamayın ben size atar veya saldırı yapmıyorum boyle bi algı yarattıysam kusura bakmayın ama biraz anlayın sonucta para yatırıyoruz karşılıgında birşeylerde istiyoruz hidra gibi güzel bossu bizde yapmak ıstıyoruz biraz cani düşse bizim için kafi ama bi açıklama gelse bizde nemere çarımı kasıcaz hidraya biletmi ayarlıcaz ona göre bi plan yapalm

yani sizin nasil anladıgınız beni ilgilendirmez capslock acıkmıs yazmısım ksura bakmayın ama eğer güncelleme hakkıda acıklama yapmıcaksanız soyleyın bizde 2 de bir foruma konu acmayalım buyuk yazmısımda onu demek ıstemısım

hocam siz çektiniz konuyu yönetimee bizde hidra kesıyoruz diyerek benim dediğim su hidra +100 tılsımlarlada kesilsin canı dusurulsun mesele bu yapmazsanizda serwarda yine oyuncu kalmıcak öneriydi bu konu bu kadar uzadı ama siz bilirsiniz biz oy

hocam herhalde siz beni anlamıyorsunuz boss tek vurusta olmesın dıyorum 2 tane +200 buzt ıltsımı nasıl yapacaz biz ya sizde iyice güncelleme gelecek gelecek abi siz tr deilsiniz güncelleme haberi verip 6 ay sonra getircek kadaar güncelleme diyorsunuz ortada bir şey yok +10 saat destek veriyoruz diyorsunuz 2 saat dcde beklıyoruz çeken yok en az bi avcı rütbesinde ki arkadasınız 300ep alıyor ve siz giddikce kademe atlıyorusnuz sizin hiç bir türlü farm yapmadan 1 aylık epiniz le +200 tılsım alıyorusnuz zaten nemere razadör diyon kolay kesılır dıyorsun drop mu var içinde hidra yili gibi boslara takımla girecez ama biz full epliyiiz tılsım yok dıe kesemıyoruz ben boşa para yatiriyorum ozaman sen para yatirmadan zevk alsanda almasanda oynarsın ama ben para yatıırıp almadıkdan sonra oyuncu bulabilrsen helal olsun

arwen kocum fazla konusma sen oyundan anlamadıgın için fazlada büyüklerin işinede karışma sizin gibi 2 3 tane sadece hayati sanaldan ibaret olannnlar için deil serwar git hayatini pc başında geçir

Shade kişisel hesaplarınız oldugunu soyluyorsunda haftalık aldığın epi nie söylemiyorsun ? avcılar haftalık 300 ep alıyor ve senin rütben daha yüksel normal olarak bi user oynasan bu oyuna para yatırmadan ayakta durursan eyvallah . discorda geldiğimizde biz oyun bile oynayamıyoruz demiştin bana çelişki var dediğim gibi bir an önce gelişmeden haber beklıyoruz burda emektar dediği gibi kolay olsun demıyoruz ama herkesin oynama vaktı yok ve bu artık sıkıcı bır kıvamda gondorda 5 saat oynuyan adam kazanirdi şimdi 5 saatten en fazla 4 razadör kesip en babasi 12 sandik alsak 1 nemereden 4 sandik alsak 40 won etmıyor lütfen bir an önce dönüş olsun

seyidonbasi selam abi dediğin gibi sen yaşını başını almış birisin ve oynu sevıyorsun ama yönetimin algılamadığı şey oyun içi bi kaç itemden başka EP harici yapabicegimz bir şey yok su artık oyuncuları rahat ettirecek güncellemeler gelmeli cünkü forumu kullanmayan en az 10bin oyuncunuz vardı ve bunlar buraya yazamıyordu bosslar damageler kolaylaşmadigi sürece sıkıntı her geçen gün büyüyecek katı kurallarınızı değiştirin serwarda ticaret yok farkında deılsınız bunu bir an önce düzeltmenız lazım bız oyuncular olarak eliminzden geleni yapsakda paneli olan sizsiniz dropları yukseltin nesne market itemlerini sandiklara koyun yönetim kazandı birazda oyuncular kazansın hidra gibi bir boss sadece 3 5 kısıden ıbaret olmasın

Eğer dediklerimi yaparsaniz piyasa hareketlenecek ve size bir kaç öneri daha dropların bir an önce değişmesi lazım hidra sandiginin değerlenmesi için içinden 3 günlük cerberus bekçiler naza gri kurt gibi eşyalar koyarsanız piyasa cok hareketlenir bu sayede hidra değer kazanır 2 tane +100 tılsımı olan birisi kestikden sonra büyülü orman farmıda hareketlenir ve ister ep çeker ister sabah aksam farm yapar razadör sandıgından çıkan lavın ticareti kapanmalı ve boylece sandık pıyasası artar ejderin değerlenmesi içn istenen purpura kostum yerine 25 pul 25pençeye direk kostum alınsın lütfen bu dediklerimi yapın cunku saçma bir şey istemiyorum bunları yaptıktan sonra oyuncu 1 hafta içinde eski düzeyine gelecektir