Hile Kullanımı

• OldG isimli arkadaşla aynı anda metne koşuyolar ne hikmetse OldG metne vurmaya başladıktan sonra slot gelirken o koşarken metinden slot çıkmaya başlıyo 2.40 dan sonrasını dikkatli izleyin en son metni nasıl kestiğine de bakarsanız açık şekilde hile olduğu anlaşılıyo

• Ciddi misin sen? Düşün bir hesap için o kadar uğraşıyorsun didiniyorsun sonra gidip hile satın alıyorsun ve sadece hızı 0.10 artırıp metine 0.50 saniye erken vurup ban yemeyi göz alıyorsun öyle mi ? Serverin oyuncu çokluğu ve aktiflik düzeyi yüzünden zaten RAM yetersiz kalıyor. CPU da zaman zaman sınıra dayanıyor. Açtığımız sandıklar&toplar boş çıkıyor.Ap ve açık ortadaki lagtan kaynaklı bir durum.

• Diğer arkadaşta neden bu açık ve lag olmuyo onu da açıkla? Yan yana metin kesen iki kişi var gariplik sadece birinde montaj deseydin keşke daha inandırıcı olurdu :D

• BIZIM ADIMIZI HILECI HIRSIZ CIKARAN DWARES SMDI KENDI ADMLARI HILE KULLANIYOR SOZDE BIZE OYUN OYNATMACKLARINI SOYLESEN ARKDASLAR SMDI KENDI OYUNCULARI HILE KULANIYOR BIZE LAF UZATACAGINIZA ONCE KENDI KUSURLARINIZ TOPLAYIN DWARES LONCA LIDERLERI YANLIZ ADAMA S ELAMLAR AZ YAVAS KESINLER BIZDE FARM YAPALIM BERKCIMMM !!!!

• Taa ki. Açıklamayı okuyana kadar."Bize laf yapanlar şimdi kendileri hile kullanıyor." cümlesinden ben;"Beni yaptığım künefe laf yapanlar şimdi kendisi künefe yapıyor" anlamını çıkardım. Burda 2 kişi karşılıklı hile kullanımı diyorsa yoktan vareidilmez dimi ? Ortada kesinlikle bir 3. parti yazılım kullanımı durumu var. Bunun için detaylı inceleme yapılmalı..

• Kesin bir şey diye açıklama yapmadım farkındaysan arkadaşım.Karalamada yapmıyorum,sadece karşılaştığımız durumu bildirmek istedim.Bunun bir sakıncası yok heralde :) Duralımda yetkililer gerekli kontrolleri yapsınlar,Suçluysa cezasını çeker,değilsede eyvallah çeker yoluna bakar arkadaş :) bu kadar kasmaya gerek yok yani..

▁ ▂ ▄ ▅ ▆ ▇ █ 爪丨丂丂丨ㄖ几丂 █ ▇ ▆ ▅ ▄ ▂ ▁

• BIZIM ADIMIZI HILECI HIRSIZ CIKARAN DWARES SMDI KENDI ADMLARI HILE KULLANIYOR SOZDE BIZE OYUN OYNATMACKLARINI SOYLESEN ARKDASLAR SMDI KENDI OYUNCULARI HILE KULANIYOR BIZE LAF UZATACAGINIZA ONCE KENDI KUSURLARINIZ TOPLAYIN DWARES LONCA LIDERLERI YANLIZ ADAMA S ELAMLAR AZ YAVAS KESINLER BIZDE FARM YAPALIM BERKCIMMM !!!!

Ailevi değerlere hakaret ve küfürden bilmem kaçıncı kez ceza yiyip hesabın kapatılınca bir hayli içerlemiş olacaksın ki adım ağzından düşmüyor ve lütfen sen kendini bize anlatma rohan olarak biz zaten biliyoruz tşkler teamsporcum(magic). OldG isimli hesabın HWA isimli oyuncuya ait olduğunu loncamız dışında serverde bir çok kişi biliyor ama sanırım arkadaş tribüne(foruma) oynamak istiyor olacak ki başkasının adına konuşur gibi kendi adına konuşması da bayağı komik olmuş. :D 02:32'de etrafında bir şey olmamasına rağmen OldG boş space atarken 02:33'de metinin yanında slotlar beliriveriyor ve kendisi geliyor (02:34). 1 Saniyelik bir gecikme video da mevcut.
    Videoda 02:43'de ise missions ve RYATH yan yana koşuyor görünüyor ama adamın petleri senden 5 metre uzakta, bu da onun senden önde olduğunun kanıtı. Hile Kullanımı videosunda hile kullanımı olmadığını kanıtladığın için tşkler missions. :thumbup: İsim vererek muhatap aramaya çalışmayın çoluk çocuğa ayıracak vaktim yok ve istediğiniz gibi konu açmakta serbestsiniz ama bize çamur atmadan önce kendi ellerinizdeki çamuru temizleyin. Gerekli cevabı yetkililer şüphesiz ki verecektir burada kimseye hüküm giydirmeyin.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!