• oncelikle iyi forumlar . gercekten cok muzdarip oldugum bir durum 4 gundur ne zaman razadör yapmaya girsem durmadan oyun atıyor ısınlanmaya her seferinde 1 won harcıyorum onda da degilim sinirim bozuldu artık boss ta yapamayacaksam oynamamın bir anlamı kalmıyor gibi geliyor lutfen bi bakarsanız sevinirim kesinlikle bi sıkıntı var internetimden kaynaklıdır diye dusunuyordum basta ama bu baska bi sey hep aynı sey oluyor ilgilenin lutfen.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• Merhaba, Razadör'de herhangi bir sorun görülmemekte. Bir bug vb. bir şey iddia ediyorsanız video atmanız daha yararlı olacaktır. Ayrıca oyundan attığı vakit 5 dakika içerisinde gerekli NPC'ye giderek kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

• 5 dakika icinde girebiliyorum evet ondan yana sıkıntım yok ama bir razador yaparken en az 4 - 5 defa oyundan atıyor gir cık can sıkmaya başlıyor hatta bir defasinda saydim 8 - 9 defa attı umarım gecicidir baska bir sıkıntı vardir yoksa razador de yapamayacagim . video atmaya calisacagim dilerimki tekrarlanmaz.

Nush ile uslanmayanı etmeli tekdir; tekdir ile uslanmayanın hakkı kötektir. :thumbup:

• oyundan attığı bolumleri nasıl videoya alayimki tak diye ativeriyor ne zaman olacagi belli olmuyor bence de bi bug var yoksa normal bi sey degil bu ama nerde nasıl anlayamadım ozellikle maat taşı bolumunde atma sıkıntısı bunu diyebilirim.

• Merhaba, Razadora girdiğiniz anda videonuzu başlatın. Dediğiniz gibi her girişinizde atıyorsa o zamanda atacaktır ve bizlere videolu şekilde bildirin lütfen. Hem sizin için hem bizim için daha yararlı ve açıklayıcı olacaktır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!