NizamıAlem tarafından yazılan gönderiler

teşekkürler umarım bu şekilde eksik bilgilendirmeyle sizi emek hırsızlığı yapmaya teşvik etmeye çalışanlara prim vermezsiniz ... İnsanlar orada oyunlarını oynamaya çalışıyor böyleleri oyundan soğutmaya ve daha kötüsü emek hırsızlığı yapmaya çalışıyor ... " sana oyun oynatmayacağım tarzı bildirimler vesaire ve videoya alınmayan küfür içeriği " Nervous denen arkadaşın genelde yaptığı şeyler ... videoyu atan arkadaşa eksik bilgilendirmeden 1 gün küfrü edene de 3 gün ban atsanız uyarı niteliğinde böylece hakka girmemiş olursunuz sadece tavsiye niteliğinde yazıyorum çünkü en uygunu bu ...

bak senn küçük enişteye neye nasıl ceza verileceğini de biliyor ulen olum anladım yaşınız küçük bari şu beyin yaşınızı belli etmeyin bu kadar iki kafadar velet boost niklay siz bu yollarda yürürken ben koşturuyordum aslan parçaları sizi iyi kudurdunuz belli ama kesilip yerde yatmaktan :) merak etmeyin az vaktim olsa girip yine sizi kesicem sırf ikinizi ama vaktim yok sevinin ha sebebini madem çok merak ettiniz öyle hidra önünde milleti kesmiycekdiniz bir dakika bile kalmamisken aklı sıra hinlik yaptım sanarsin ama bı çarparim böyle ne yapacağınızı şaşırır iftira peşinde koşar siniz yazık ulen ananiza babanıza yazık evlat yetiştirdim saniyolar işte gel milletin ailesine sov sonra da vay efendim beni kışkırttı kesmem yetiyor size klavye de harfleri kullanmam pek ;) ha aslan parçası o oyunda yaptıklarını ve kullandığın kelimeleri yüzüme soyleyecek cesaretin varsa kullan benden de bu tavsiye sana ;)

İnceleme başlatılmıştır. Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.

neyin incelemesi başlıyor hani sv birleşince gerekli cezalar verilecek 2 katı olacak deniyordu ben gerekli yer ile görüşürüm vakit bulunca . Bu veletler gibi yedi yirmi dört oyun oynayamiyorum maalesef ya cezasını verin ya da bende gerekli karşılığı veririm ona sıkıntı yok .

Hahaha ne güldüm beee sahte bir forum hesabı açıp yalan yanlış konuşayım belki küfür ettiğim video kanıtını ört pas ederim cabası güldürdün evladım beni senin yaşında normal böyle cabalar. Boş yapmayı kes kanıtla gel yok şu var bu var at foruma göreyim velet ordusu sizi oyunda gelene geçene küfür edin sonra da tahrik bırak bu işleri anca senin gibi küçük beyinli insanların işi bu . Videon ekran fotoğrafın varsa getir aslan parçası bana kanıtla gel öyle boş beles atıp tutmakla olmaz bu işler. Yagdirmis durdurmuş münasip bir yerinden ne güzel de uydurmussun işte buna gülerim köpek seni :)

Karakter ismi : Nervous
    1.pet
    Pet ismi : ESKISEVGILIM küçük razador
    Pet level : 104
    Pet tipi :Mitsi
    Pet HP: hatırlamıyorum
    Pet savunma : hatırlamıyorum
    Pet atak : 18.1
    Pet kitapları : 20 berserker 20 ninja savunması 20 sura savunması

2 .pet
    Pet ismi : ENIYIPET küçük razador
    Pet level : 108
    Pet tipi : mitsi
    Pet HP : 15.3
    Pet savunma : 10.2
    Pet atak : 19.5
    Pet kitapları : 20 berserker 20 talim 20 savaşçı savunması

3.pet
    Pet ismi: ZZZZZ
    Pet level : 154
    Pet tipi : mitsi
    Pet HP : 21.3
    Pet savunma : 15.9
    Pet atak : 24.6
    Pet kitapları : 20 berserker 20 talim kitabı 20 engel kitabı

Sorunum hala devam ediyor petim ne zaman gelecek acaba farm yapamıyorum.

Kardeşim inan bak şuan Mordor'da bağırmaktan yazılan 20 mesajın 15'i benim kalan 5 de sv bitmiş sv nolmuş tarzı yazılar. Geçit bileti geldikten sonra geçen oldu mu onu bile bilmiyorum Mordor'a. Birleşim şart.

gecen oldumu bilgim yok fakat 500 ep verip kimsenin geçeceğini sanmam çok büyük saçmalık oyun içinden elde edilebilirligi varmış oyun içi elde edip giden varsa bilemiyorum ama senin de söylemine göre mordordunda bir farkı yok ikisi de bitmiş hocam yapacak hiç bı şey yok oyuncu kalmadı

Mordor'dan selamlar. Aynı sorun için konu açmayı düşünürken bu konu ile karşılaştım. Gerçekten Mordor'da ramazan sonunda piyasanın kötüleşeceğini tahmin ediyorduk. Ancak şuan durum düşündüğümüzden de ciddi. Mavi 1. köyde lonca arkadaşlarım ve ben varız başka kimse yok. 100 Ep kuponunu 4-5 saattir yansıtıyorum pm gelmedi durumun ciddiyetini siz düşünün. En azından Erebor ve Mordor oyuncuları bir araya gelebilirse piyasanın canlanıp oyuncular için daha zevkli bir ortam oluşturacağı kanaatindeyim. Umarım biran önce adım atılır.

sonuna kadar haklısın hocam fakat birleşim gibi bir şeyin olacağını düşünmüyorum geçit bileti getirdiler olsa bile yakın zamanda olmayacağı kesin bir haftadır oynamıyorum erebor mordordan da kötü ne item satabilirsin ne de alabilirsin çünkü yok on beş yirmi anca alttan flood atıyor sen burdan durumu anla demem o ki birleşim hayal gibi ;(

Valla kardeşim oynamayı biliyosan şu anki erebor piyasasında 150 200 k çerez parası bir parça item alamıyorsun çok abartiyosun illaki çekenler vardır fakat herkes won çekiyor falan diyemezsin sen günde dört tür nemere üç dört tür hidra iki tur agile vesayre yaptinmi hiç böyle bos döndünmü hiç yok yapsan eğer günde on beş yirmi k paranın ne kadar kolay kasıldıgini anlarsın ha bu farmdan şans düşen para daha simya denersin efsunlarsin ep kuponu satsan zaten elli atmış k :thumbup: