İnsanları dolduruşa getiriyorlar

• resımden de görüldüğü gibi sen kralsın
    senden daha ıyı yok oyunda yazmısım bunda her hangı bır kıskırtma söz konusu degıldır
    tam aksıne summerjam adlı karakter sureklı teneke teneke teneke vs loncamız hakkında alaycı konusmalarda bulunuyor telem bız gereklı konusmaları yaptık ama arkdasım halen bu konuda ısrarcı bakabılırsınız oyun ıcı etrafdakı karakterlerlede konusabılırsınız

• LONCANIZDAKİ BAZI İNSANLARIN BENDE HALEN SS LERİ VAR AKTİF OLARAKDA TİCKET OLARAK ATIYORUM

LONCANIZDAKİ İNSANLARI SAYGILI VE SEVİYELİ İNSANLARDAN SEÇERSENİZ SİZE DC DE DEDİM

HER HANGİ BİR ŞEKİLDE LONCANIZLA İŞİM OLMAZ....

• 1. olarak sen yayıncı kışkırtmaktan ban yemedin yayına mani olmaktan ban yedin.
    2.olarak atmış olduğun ss te hiçbir şekilde tahrik etme veya kışkırtma söz konusu değildir.
    3.olarak geçen gün KutsamamTaze adlı oyuncudan yemiş olduğun tek ile ilgili bu yazıyı yazdım sana.
    Köydeki farmlık çarları kesince egonu tatmin ediyorsun ya hani ondan mütevellit şeettim ben sana.
    Yani diyeceğim o ki köyde farm çarı kovalayacağına bozdiyara git wslik adamları kesebiliyorsan kes.

• KedicikEla adlı arkadaş burda anamıza sövse ceza almayacak bir durumda dostum boşuna debelenme.....

Bu kurmuş olduğun cümleyi neye dayanarak kurdun bir bilgim yok fakat bende sizler gibi bir oyuncuyum. Oyunun saygı çerçevesinin sınırları dışına çıkmadan oynarım ve her oyuncunun bu sınırlar içerisinde oynamasını isterim.Aksi bir durum görürsem gerekli kanıtlarımla destek ekibiyle iletişime geçebilirsin..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!