ladyjoan54 tarafından yazılan gönderiler

O bahsettiğim kişilerden biri geçen konu açtı buffçu önünde + alan adamı kesme diye sözde bu şey suçmuş ve direk o hesap banlandı bende geçenlerde konu açtım kızılda serbest alıp buff aldığım karakteri sürekli kestiğini paylaştım ve adamların sözü SAVAŞ OYUNU BU oldu ama diğer arkadaşa olan sözü biliyoruz tabi GEREKLİ CEZAİ İŞLEM UYGULANDI ! başka ne olabilirdi ki

atmazlar dostum atmazlar bu forumda bellı 1 2 kısı var onların attıgı her konu maks 2 saat ıcınde konudaki şahıs direk ban yıyor onlarda sürekli birilerinin emeğini yakıp yıkmak ıcın serverde dolaşıp ks, serbest alıp dalma ve tahrık etme gıbı şeyler yapıp oyuncuları banlatıyorlar adamlara hakaret edilse direk "gerekli cezai işlem uygulanmıştır" bize adam küfür ediyor bariz kaç gün önce açılmış konuma cevap dahi yok heleki pm kontrol etmeden ban atıyorlar anlayacağın ayrı gayrıcılık var bunun kadar güzel ve oynanışı mükemmel denecek kadar kusursuz bir serverin elbette bir kusuru olmalı oda adam kayırma ..... geçenlerde çarım şu kediciklerin içindeki bir şeref eksikliği olan arkadaş tarafından banlatıldı kendisi pmden küfür edip aşşağılayıp hemen akabinde pm blockladı ee haliye ölmüş babama edilen küfüre " yarappi şükür bugünde küfür yedik" diyerek kimsenin susmayacağı gibi bende susmadım ve alttan küfür ettim ve direk sınırsız olarak ban yedim he bide boş çar da değil ep alınan karakter pmlerim incelensin ticketime cevap bile verilmedi sadece acıyorum.... oyunun güzelliği sayesinde tekrar çar açtım oynuyorum ama içimdeki burukluk hala var... gmlere sesleniyorum YAPMAYIN ŞUNU YAPMAYIN!!!!!

BUFF ALINAN KARAKTERİ UYARMAMA RAĞMEN SÜREKLİ KESİYOR HEM DALDIĞIM METİNE KSYE GİRİP O SIRADA SERBESTTE İKEN BENİ KESİYOR SUÇ OLDUĞUNU SÖYLEDİĞİM DE İSE TAKMAMAZLIKTAN GELİYOR 20M 20M ÇÖPE ATIYORUZ LÜTFEN GEREĞİNİ YAPIN BUNUN GİBİLER İLE DOLU OYUN 2 KURUŞLUK ZEVKİMİZİN İÇİNE ETMEK İÇİN OYNUYORLAR ŞU GÜZELİM OYUNU !!!

BU ARKADAŞ SANIRSAM SÜREKLİ BAN YİYOR OLACAK Kİ SENİN GİBİLER YÜZÜNDEN SÜREKLİ 2 GÜN VADİ FARM YAPMAK ZORUNDA KALIYORUZDİYOR VE ETTİĞİ KÜFÜR İÇİN ÖZÜR DİLEMESİNİ İSTEDİĞİMDE SANA MI MİNNET ETİCEM 2 GÜN BANIMI YER OTURURUM DİYOR VE KÜFÜR ETMEYE DEVAM EDİYOR YANİ DEMEKKİ BÖYLE ARKADAŞLARA 2 GÜN AZ BİR SÜRE SİZ HER 2 GÜN BUNLARA TATİL VERDİĞİNİZDE 2 GÜN SONUNDA YİNE GELİP BİRİLERİNE SÖVECEKLER LÜTFEN GEREĞİ YAPILSIN

Şu arkadaş yüzünden bir sürü oyuncu kaybediyorsunuz O arkadaş için ayrı üzülüyorum gram zevk alamaması çok kötü insanların emeklerini hiçe sayması daha da kötü ama sizin Bir oyuncuya bir af hakkı bile vermemeniz en kötüsü cidden trden sonra gerçek anlamda zevk alarak oynadığım tek şeyi bu mübarek ayda elimden aldınız ya ne diyebilirim ki size

Şu oyunda hiçbir insan durduk yere kendiliğinden küfür etmez hepimiz bu oyunu senelerdir oynuyoruz.Bu ekran fotoğraının öncesinde ne oldu bitti Loglar haricinde kimse bilemez cidden başka bir şekilde ban yesem gerçekten gereksiz birine küfür edip ban yesem tırnak ucu kadar zoruma gitmez inanın hak ettim ve yedim derim! ama böyle bir durumda inanın çırpınmaktan başka çarem yok çünkü ortada bir haksızlık var ve hiçbir insan haksızlığa gelemez lütfen her konuda Tek olan serveriniz gibi düşünce tarzınız ve anlayışınız da tek olmasını diliyorum...

Merhabalar rohan2 yöneticileri gece geç saatlerde KedicikEla isimli kişi bana pm üzerinden alttan alınır yazdığım bir ürün içim pm attı ve fiyatı biraz fazla olan ürün ile artislik taslarcasına tahrik edecek şekilde ithamlarda bulundu ben ise ona sabah sabah canımızı sıkıp birbirimizi kırmayalım yazdıktan hemen sonra caps lock açık bir şekilde yazdığım için CAPS locku kapat önce it oğlu it gibi bir hakarette bulundu oyun içerisinde sürekli küfür yediğimiz için ve insanların emeklerine değer verdiğimiz için hiçbir zaman SS alma gereğği duymadığım gibi bugün de duymadım fakat arkadaş babama ettiği o hakaretten sonra pm blockladı bende oruçlu olduğum için ve ölmüş babama edilen hakaretten sonra malesef ki kendimi tutamadım oyun içerisinde herkese yardım etmeye çalışıyorum çoğu kişi biliyor beni herkesle makara yapar yardımcı olurum kendi halinde takılan biriyim daha dün ep çekimi dahi yaptım oyuna değer vermeyip öylesine oynayan biri değilim oruçlu olduğum zamanlarda benim için zaman öldürme etkinliği olan bu şansımı elimden almayın sizden ricam bir kereliğine af edilip süreli bana çevrilmesini istiyorum en azından cidden oyunu ciddiye alarak oynayan biriyim seneler sonra trden dönüş yaparak serverinize gelmiş bulundum hiç kimseye bir saygısızlığım bir küfrüm hakaretim veya dolandırıcılık gibi şeylerim olmadı fakat ölmüş babama edilen bu itham hak verirsiniz ki beni gereksiz şekilde sinirlendirdi ve bende yapmamam gereken şekilde bu sinirimi çok ama çok yanlış şekilde atmaya çalıştım hatamın farkındayım arkadaştan özür diliyorum sizden de af diliyorum lütfen beni maruz görün ve lütfen beni bir kereliğine mahsus af edip tekrardan benim bir parçam haline gelmiş olan karakterimi bana kavuşturun herkese iyi oyunlar diliyorum oyun ekibine de kolaygelsin diyorum efendim saygılar...