Oyunun zorluk derecesi

• Shade kişisel hesaplarınız oldugunu soyluyorsunda haftalık aldığın epi nie söylemiyorsun ? avcılar haftalık 300 ep alıyor ve senin rütben daha yüksel normal olarak bi user oynasan bu oyuna para yatırmadan ayakta durursan eyvallah . discorda geldiğimizde biz oyun bile oynayamıyoruz demiştin bana çelişki var dediğim gibi bir an önce gelişmeden haber beklıyoruz burda emektar dediği gibi kolay olsun demıyoruz ama herkesin oynama vaktı yok ve bu artık sıkıcı bır kıvamda gondorda 5 saat oynuyan adam kazanirdi şimdi 5 saatten en fazla 4 razadör kesip en babasi 12 sandik alsak 1 nemereden 4 sandik alsak 40 won etmıyor lütfen bir an önce dönüş olsun

• @emretrk bundan yaklaşık 15 gün önce takım üyeligi başvurum kabul olmuştu kardeşim. Senin dedigin gibi haftada 300 ep alıyosunuz yetkisi yüksek olanlar daha fazla alıyor falan fialn gibi bir durum yok ortada buna bir açıklık getireyim ilk olarak. 2.olarakta takım üyelerinin oyuna başlayış since'lerine dikkatlice bakarsan senden benden daha önce bu oyuna başlamış kişiler yani bu durumda senden iyi olabilirler. Hidrayı bizde rahatlıkla dönebiliyoruz bir sorun yok bana göre hidrada. sadece siz biraz zorlanıyorsunuz.

Cesaret, Yüreklilik, Atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ULAŞAMAZ.!
    -HAYAT KORKAKLARI AFFETMEZ.

Somebody has said that I'm dead, now know that the boss is back. |- 25.05.2019-|

https://www.blackhawk.com/

• Frekans'ında dedigi gtibi emeklemeden yürümeye çalışmayın lütfen.

Cesaret, Yüreklilik, Atılganlık olmayan hiçbir dava başarıya ULAŞAMAZ.!
    -HAYAT KORKAKLARI AFFETMEZ.

Somebody has said that I'm dead, now know that the boss is back. |- 25.05.2019-|

https://www.blackhawk.com/

• İlk yorumları okudum fakat devamını okumaya gerek duymadım. Savunduğunuz şeyi detaylıca düşünmek yerine sizin çıkarlarınıza nasıl hizmet edeceğini hesaplayarak savunuyorsunuz. Hidra kolaylaşsın içeriği artırılsın ama bu kolaylaşma ancak sizin kesebileceğiniz şekilde olsun ki pazara değerli bir fiyattan koyup satabilesiniz. Çünkü daha fazla kolaylasırda herkes yapabilecek duruma gelirse de satamazsınız elinizde kalır. Bu sw nin Tr tipine en yakın olduğunu duyduğum için başladım zor ve emek isteyen bir sw. Birçoğumuzda bunu bilerek başladık ve hala burdaysak memnun olduğumuz için. Solo farm yapmak yerine arkadaşlıklar kurup beraber farm yapılacak bir zorluğa getirilmesini ben takdir ediyorum. Sandık içeriklerinde miktarında iyileştirme yapılabilir fakat boss ların zorluk seviyeli ideal. Fazla hırs yapmayın :thumbup:

• arwen kocum fazla konusma sen oyundan anlamadıgın için fazlada büyüklerin işinede karışma sizin gibi 2 3 tane sadece hayati sanaldan ibaret olannnlar için deil serwar git hayatini pc başında geçir

• Saldırganlaşmaya gerek yok tavrınız uslubunuz ve bilmediğiniz şeyler için ahkam kesmeniz ne kadar haklı düşündüğümün kanıtıdır. Yapılacak tek şey size bir ifade bırakmak ;( ;( ;( devam :thumbup:

• Merhaba, @emretrk oyunculara karşı sergilediğiniz üslubu değiştirmezseniz cezai işlem uygulayacağım. Bu bir uyarıdır. Konuyu takipteydim, şunu söylemek istiyorum; herkesin her şeyi kesebilmesi durumunda hiçbir şeyin değeri kalmayacaktır. Bazı bossları tek başınıza kesemezsiniz, Razadör'ü tek başınıza kesebilirsiniz, Nemere'yi kesebilirsiniz fakat Yili, Agile, Hidra gibi bosslarda bir ekip gereklidir. Loncanız olmasına gerek yok, parti eşleştirme seçeneğini kullanabilirsiniz. Ayrıyetten flood atarak bile kesecek arkadaşlar bulabileceğinizi düşünüyorum. Bunların dışında da para kasabileceğiniz yerler bulunmakta. Ork Labirenti, Catacomb, Büyülü Orman vs. çeşitli yollar var. İlla dört dörtlük bir hesaba sahip olmadan da slot, boss kesip para kazanabileceğiniz bölgeler var. Üst seviye bosslarda da bir ekip kurabilirsiniz. Bunların haricinde yönetim ekibi gönüllülük esasıyla çalışmaktadır. Yönetim ekibi olarak bazı ödüllerimiz olabilir evet, fakat bunlar eşya, para vb. şeyler değildir. Günlük 10+ saat vaktimizi ayırıp oyunculara hizmet veriyoruz, karşılığında ep alabilmemiz kadar doğal bir şey yok. Sizin sandığınız seviyede yüksek miktarlar da değil bunlar. Her zaman kendi açınızdan bakarak değerlendiriyorsunuz olayları fakat biraz objektif olmanızı isteyeceğim sizden. Bunun haricinde zaten oyuna yeni etkinlikler eklenecek ve bazı drop iyileştirmeleri yapılacak. Bunların devamında da sorunlarınızı dile getirdiğiniz takdirde çözüm bulmak için her zaman burda olacağız.

• hocam herhalde siz beni anlamıyorsunuz boss tek vurusta olmesın dıyorum 2 tane +200 buzt ıltsımı nasıl yapacaz biz ya sizde iyice güncelleme gelecek gelecek abi siz tr deilsiniz güncelleme haberi verip 6 ay sonra getircek kadaar güncelleme diyorsunuz ortada bir şey yok +10 saat destek veriyoruz diyorsunuz 2 saat dcde beklıyoruz çeken yok en az bi avcı rütbesinde ki arkadasınız 300ep alıyor ve siz giddikce kademe atlıyorusnuz sizin hiç bir türlü farm yapmadan 1 aylık epiniz le +200 tılsım alıyorusnuz zaten nemere razadör diyon kolay kesılır dıyorsun drop mu var içinde hidra yili gibi boslara takımla girecez ama biz full epliyiiz tılsım yok dıe kesemıyoruz ben boşa para yatiriyorum ozaman sen para yatirmadan zevk alsanda almasanda oynarsın ama ben para yatıırıp almadıkdan sonra oyuncu bulabilrsen helal olsun

• Hizmeti sadece discordda destek vermek olarak görmeyin, hizmet sadece bu değildir. 300 EP ve üstü aldığımızı iddia ediyorsunuz, diyelim bu miktarda bir kazancımız var. Emin olun 200+ tılsım basılmayacağını biraz düşününce anlayacaksınızdır. Konu burada yönetim ekibi değil, tılsım basmak için epe ihtiyacınız yok, misal veriyorum bir tılsımın +0'ı 100 won olsun. +200'e kadar yapacağınız yükseltmelerde EP'e ihtiyacınız yok, Efsanevi Yükseltme Sandıklarından elde edeceğiniz eşyalarla yükselteceksiniz. Bir bossu kesmek için de tılsımın illa +200 olmasına gerek yok, dediğim gibi tek başınıza kesmeniz gerekmiyor. Burada ben tam olarak neyi eleştirdiğinizi veya ne istediğinizi anlayamadım çünkü sürekli konuları başka yerlere çekiyorsunuz. Oyunun zorluğu demişsiniz fakat bunun yönetim ekibinin kazancıyla vs. alakası yok diye düşünüyorum.

• hocam siz çektiniz konuyu yönetimee bizde hidra kesıyoruz diyerek benim dediğim su hidra +100 tılsımlarlada kesilsin canı dusurulsun mesele bu yapmazsanizda serwarda yine oyuncu kalmıcak öneriydi bu konu bu kadar uzadı ama siz bilirsiniz biz oy

• Konuyu yönetime ve ep'e bağlayan sizdiniz, tılsıma bile ihtiyacınız olmadan yeterli insan gücüyle kesebilirsiniz, ben de bunu anlatmaya çalışıyorum. Fakat zorluğu açısından bu konuyu tekrar tartışmaya sunup bir çözüme kavuşturacağım ilginiz için teşekkürler. Konu kapanmıştır, iyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!