Arwen tarafından yazılan gönderiler

Merhaba
    Jotuna girdiğimde düşen sandıkların yanında Simya sandığıda atıyor ve bu sandık bende genelde içeri aldığım kritikci şamanıma düşüyor. Daha önce ismi geçiyordu ve asıl hesabıma alıyordum çünkü jotunda şehir attığımızda yine ormanda başlıyor fakat beklediğimizde dışarı atıyor. Bende şamanla uğrasmamak için onu şehir attırıp içerde başlatıyordum asıl hesabımlada topluyordum. Fakat artık isim geçmeden dışarı atıyor ve alamıyorum ya tekrar içeri girmekle uğrasıcam ya da simya sandığından vazgeçmem gerekiyor. Benim önerim jotun içinde karakter atılabilmeli ve karakter atıldığında ormanda baslayabilmeli yada jotunda dışarı atma süresi uzatılabilir isim geçene kadar.

İkinci olarak gruptan beceri verildiğinde grup lideride belirli oranlarda bu becerilerden yararlanabilmeli.

Şimdiden teşekkürler ^^

Rohan2 ve Rohan2 forumu seven kalitesinin düşürülmesini yalan, sahte, kırpılmış videolarla buraların kirletilmesini istemeyen biriyim. Sanırım senin yönlendirilmeye ihtiyacın var çünkü KENDİ KONUNU KENDİN DAĞITIYORSUN ya da buraya attığın videoya kendin dahi güvenmiyorsun ki burada sadece videom hakkında konusulsun konuyu dağıtmayın demek yerine kim ne yorum yapmıs yorum yapan kimmiş derdindesin Keşke bu kadar gösteriş meraklısı olmasan da KENDİ KONUNU DAĞITMASAN. Sana yapılan yorumlarla değil yaptım oldu diye GÜVENEREK ortaya çıkarabileceğin sadece onunla ilgili konusulacak 'kalitede' videolarla ilgilenmeni öneririm.

Sen bu oyunu sadece ws için oynayan birisin Baran ayak yapma hiç :) Sen şuna kesilmemiş çar kalmadı artık ws çarı dizmeme gerek yok yerine biraz delikanlı olup açıkca şunu demelisin ; " 1 tanecik video alabilmek için bütün epimi nesneye yükledim yaşamımıda o bitanecik video için tükettim tekrar ep almaya harclığım yetmiyo okullarda tatil oldu şimdi harçlığımı kıstılar ben biriktirene kadar ortalıktan kaybolayım en iyisi" demelisin bak bunu :) ayrıca video kalitesi düşük ama Captaini çözün diye millete ağız eydiğin gayet net görünüyor merak etme :) Bir insan kendini bu kadar küçültemezdi iyi yoldasın devam :thumbup:

CaptainPearl bugsavar gibi maşallah :) Şimdiye kadar binek bugunu bu kadar güzel absorbe eden kendi lehine çeviren birini görmemiştim hayranlıkla izledim :) Tebrik ederim, sanırım Mission reklamın iyisi kötüsü olmaz yeterki adım orda burda geçsin yazılsın mantığıyla hareket ediyor çünkü bu kadar geride olup bu kadar diklenmesi normal bir durum değil. :saint:

Peki Siz Bunları Çıkıp Söylüyorsunuz Buna Eyvallah 2 Farklı Sunucuda 120 seviye hem Farm Hem Wslik Hesaplar Dizip Bunları Sadece Bir Kaç Hafta Kullanmadığın İcin Bunlari Buraya Yazmak Basit Gelir Onlarca Lira Harcayıp 2 Sunucuda Toplamda 10 Hesap Dizmedigin İcin Yukarıdan Konuşmanı Tamamen Anlayabiliyorum Emeksizce Aaa Yeni Server Diyip Giriş Yapıp Oyuna Başlayan 3 Gün Sonra Sıkılıp Server Değişen İnsanları Gereksiz Olarak Görüp Cevap Vermiyorum Sundanda Eminimki Yaşça Benden Küçük Olduğunu Üslubunda Gördüm Oyuna Başlayıp Sonra Biseyler Başaramayıp İnsanlar Sizi Kesiyor Diye Kufur Edecek Kadar Basit Karaktere Sahipsiniz Ban Yiyincede Oyuna Girip Oyun Yoneticilerine Kufur Eden İnsanlarsınız Tutupta Burada Bana Bos Beleş Muhabbet Yapma Kaile Alıp Bunları Yaziyorum Ki Bir Daha Senin Gibi Birisi Cevap Yazarken Üslubuna Dikkat Eder Yasının Verdiği Heyecanla Laf Sokma Çabalarına Girme Yiyeceğin Lafların Altında Ezilirsin Haberin Olsun Altından Kalkamayacagin Yükleri Omzuna Alma Altında Ezilirsin .

Bayılıyorum şu etrafa savurduğunuz önyargılarınıza bilip bilmeden atıp tutmalarınıza <3 Cevap verdiğinize göre yukarıda yazdıklarınızı sırf alıntı yaptığınız için üzerime alınmıyorum :) Çok şey yapınız ama boş yapmayınız.. Birleşimin en uygun şekilde yapılması dileğimle Sevgiler saygılar :saint:

Herkesin talep ve isteği farklı 3. server gereksiz olsaydı orada oynayan oyuncu olmazdı diye düşünüyorum. Sorunlarınıza gayet hızlı çözümler getirmeye çalışan yönetime söyledikleriniz sizcede haksızlık değil mi herşey mükemmel olsun bir anda olsun istiyorsunuz. Biranda yapılıp büyük sorunlar oluşacak (item simya kayıpları hesap bozulmaları gibi) bir birleşme yerine uzun süren fakat sıfır sıkıntıyla yapılmış bir birleşme olmasını şahsen isterim herkes dc forum gibi platformlardan çözüm arayamayabilir biraz sakin olup başkalarınıda düşünmek gerekiyor. Birde burada sürekli dönen para muhabbeti kadar saçma bir konu yok yapabilen varsa yapsın kendide kazansın milletin kazancından kime ne ? Ve ünlü düşünür filozof İbrahim Tatlıses in de dediği gibi "Kör Olun Ama Nankör Olmayın" :D :D

Saldırganlaşmaya gerek yok tavrınız uslubunuz ve bilmediğiniz şeyler için ahkam kesmeniz ne kadar haklı düşündüğümün kanıtıdır. Yapılacak tek şey size bir ifade bırakmak ;( ;( ;( devam :thumbup:

Malesef ki güzel olan herşeyi kirletmede çok hevesliyiz oyun dahil. Ben bir öneri sizden bekliyorum. Video kayıt programımı sürekli açık tutamadığım için (bir süre sonra oyunda kasma yapıyor) hile ile farm yapan kişileri yakalayamıyorum ben programı açana kadar ya kapatıyorlar ya da ışınlanıyorlar. Oyun için zamanınız azsa emeğiniz çok olması gerekiyor biliyorsunuz ki emekle 1 haftada yapabildiğimiz bir şeyi hile ile bir kaç saat içinde yapanları görmek kurdukları pazarlardan mecburi alışveriş yapmak benim gücüme gidiyor açıkçası. Bunların nicklerini ilettiğimizde hesabı incelenip hile kullanımı tespit edilebiliyor mu ? Edilemiyorsa siz nasıl bir öneride bulunabilirsiniz ?

İlk yorumları okudum fakat devamını okumaya gerek duymadım. Savunduğunuz şeyi detaylıca düşünmek yerine sizin çıkarlarınıza nasıl hizmet edeceğini hesaplayarak savunuyorsunuz. Hidra kolaylaşsın içeriği artırılsın ama bu kolaylaşma ancak sizin kesebileceğiniz şekilde olsun ki pazara değerli bir fiyattan koyup satabilesiniz. Çünkü daha fazla kolaylasırda herkes yapabilecek duruma gelirse de satamazsınız elinizde kalır. Bu sw nin Tr tipine en yakın olduğunu duyduğum için başladım zor ve emek isteyen bir sw. Birçoğumuzda bunu bilerek başladık ve hala burdaysak memnun olduğumuz için. Solo farm yapmak yerine arkadaşlıklar kurup beraber farm yapılacak bir zorluğa getirilmesini ben takdir ediyorum. Sandık içeriklerinde miktarında iyileştirme yapılabilir fakat boss ların zorluk seviyeli ideal. Fazla hırs yapmayın :thumbup:

Farm konusunda esinlendiğim bir video oldu. Simya konusunda da aynı duyguları biraz daha sakin şekilde yaşadığım güzel bir çalışma ^^ Emeklerinizin karşılığını umarım alırsınız Başarılar :thumbup:

5. denemeden sonra video almaya karar verdik. Razadorda güncelleme öncesinde de vuruşların işlememesi gibi bir sorun yaşıyordum fakat eninde sonunda kesildiği için önemsememiştim. Güncelleme sonrasındaysa çarın hem vuruşlarının işlememesi hemde devamlı kaybolması oyundan çıkmadan geri gelmemesi nedeniyle kesimini yapamadan çıktık.

https://www.youtube.com/watch?v=Ri5m7lkjneM&feature=youtu.be görüntü kalitesi düşük fakat durum anlaşılıyor.

'Okuldan geldinmi baran' diye sordukları için buraya kışkırttılar diye konu açan sen mi söylüyorsun burda ne var diye ? Ayrıca sen moderatör müsün yönetimde misin üstüne vazife olmayan bir konuda hüküm veriyorsun ? Bak moderatörlük için şu kural belki dikkatini çeker

Oyuna ait hiç bir ortamda hile, oyunu karalama veya gerçek değerler karşılığı alım satımlar, hırsızlık, dolandırıcılık gibi adi suçlardan ceza almamış olmalısın.

Yani şansının hiç olmadığı bir platformda BOŞ YAPMA. :thumbup: