Yeni Güncelleme

• Yapmış Oldugunuz Güncellemelerle Birlikte Oyundaki Fiyat Artışları Tavan Yaptı Gelen Güncelleme'deki Eksilerden Dolayı Bir Dünya Sorunlar Yaşıyoruz Bunları Göz Ardı Etmemeniz Gerekiyor Serverler Birleşme Onayı Çıkalı Neredeyse 1 Ay Oldu Ama Yönetim Hala Bir Açıklama Yapmadı Konu İle Alakalı Sanırım Eskisi Kadar Gondor Serverini Denetlemiyorsunuz Her Yerde 1 K Won 25 30 Tl Civarında Satan Oyuncular Türedi İtemciden item Almak İsteyen Won Satmak İsteyen Fırsatçılar Oyunda Kol Geziyor Oyuncu Sayısı Çok Diye İssengarda Duruyor Galiba Yöneticileriniz Bir Çok Oyuncunun W Ticareti İtemciden İtem Alınır Satılır Floodlarını Kanıt Olarak Forumda Sizlere Ulaştırdım Ne Yazıkki Verilen 10 Cevabın 5'i Gerekli Uyarılar Yapıldı Oldu Bu Durumda Uyarı Yapmak Saçmalıktır Servere İlk Başladığım Dönemde Bu Tarz Ticaretler Dogrudan Hesap Kapatmak Oluyordu Oyun Sonu Atana Ban W Ticareti Yapana Uyarı Bence Çok Saçma Serverde Oyuncu Sayısında Gözle Görülür Bi Düşme Söz Konusu Gelen Güncellemedeki Hatalar Arasında Gözle Görülen Bir Çok Eksik Var Sandık Droplarında Düşüş Eksikler Bu Güncelleme Öncesine Kadar Sandıklardan Zen Fasulye Düşüyordu Ama Bunu Geçtiğimiz Günlerde Konu Olarak Açtığımda Oyunda Eğitim Sandığı Adı Altında Bir Sandık Dahil Edilmiş Bu Sandık Daha Önce Ne Gondor'da Nede Rohan Serverinde Vardı Sadece İsengardda Vardı Sandıgın Drobunda Münzevi K.Ruh Kovma Ruh Taşı Gibi Şeyler Atıyor Bunlar Zaten Satıcı Npcsinden Elde Edilebilen Ürünler Yaptığınız İlk Saçma Güncelleme Olarak Bunu Görüyorum Ve Buda Çok Can Sıkıcı Şeyler Olmasına Neden Oluyor x200 115 Lwl Sandıgından Neredeyse 150 Cor Atarken Suan Sadece 25 30 En Fazla 40 Cor Olarak Ayarlanmış Drobu Eskiden 200 Cor 20 15 18 W Arasında Seyr Ederken Suan 30 40 50 W'lere Kadar Yükselmiş Durumda Sizden Ricam Ya Bundan Önceki Sv Ayarlarına Geri Döndürün Yada Bu Güncellemede Olusan Bazı Hatalara Göz Atın Kısasaca Örnek Vermek Gerekirse

1-) Bot Kontrol Devre Dışı.

2-) Büyülü Orman Giriş Seviyesi 95 Sev'den 90'a Düşürülmüş.

3-) Yeni Gelen Hızlı Enerji Üretme Npcsi 3. Envanter En Alt Ve 4. Envanterdeki İtemleri Kabul Etmiyor.

4-) Sandık İçeriklerindeki Hatalar.

5-) Oyun Sonu Butonu Doğru Çalışmıyor.

6-) Efsun Botu Hız Ayarlarındaki 1. 2. Hız Seçenekleri Efsunu Sektiriyor.

Bunlar Sadece Benim Görebildigim Ufak Tefek Hatalar Yapmış Olduğunuz Güncelleme Efsun Gelme Oranlarını Dahi Değiştirmiş Galiba 20 K Efsun Nesnesi İle 55 Ortalama Yakalayamadım Şansızlık Bir Yere Kadar Ama Bir Kaç Oyuncu Daha Sitem Edince Sadece Benim O Kadar Efsun Atmamış Olduğum Belli Oldu Simya Geçme Oranlarınız İssengardda Yüksek Galiba Ama Gondor Ve Rohan İçin Öyle Söylenemez 10 K Cordan Sadece 10 Tane Mitsel Mat Simya Çıkarabiliyorum Oranların Biraz Daha Artması Gerekiyor Oyuna Yeni Başlayan Bir Kimse Kusursuz Simya Yapması Neredeyse İmkansız Halde Mitsi Sİmya İlk Geldiğindeki Geçme Oranı İle Suandaki Geçme Oranı Tamamen Farklı Daha Önce 20 Simyadan 15 Tane Gecerken Mükoya Tertemize Suan 20 Simyadan Ancak Bir Tane Tertemiz Alabiliyoruz Bunlarla Birlikte Simya Fiyatlarıda Arttı 3 5 W ye Aldığımız Antika Simyalar Şuanda 10 W Civarinda Diyeceksiniz Ki Oyun İçi Piyasaya Yöneticiler Karışamaz Müdahale Edemez Ama Biraz Daha İlgilenirseniz W Ticareti Yapan Kimse Olmazsa Fiyatlarda Gözle Görülür Şekilde Düşüler Olacaktır.
    Won Masanızdaki İtemleride Piyasa İle Tam Anlamiyla Zıt Bir Durumda Eskisi Kadar Keyf Veren Bir Hali Kalmadı Serverin Gelen Son Güncelleme İle Birlikte Biliyorum Sizlerin İşide Zor Akşama Kadar Bir Dünya İnsanla Muhattap Olmak Zorunda Kalıyorsunuz Belkide Bu Yazıyı Okuyan Yüksek Görevli Bir Arkadas Forumdan Beni Banlayacak Ben Görüşlerimi Sunuyorum Gerisi Rohan2 Yöneticilerine Kalmış Bir Durumda .

İyi Görevler İyi Forumlar Dilerim ..

• Merhaba, herhangi bir sunucumuzu boşlamış değiliz, her sunucu için görevli bir takımımız vardır. Oyunun piyasasını oyuncular belirler biz müdahale edemeyiz. Bazı konular hakkındaki mağduriyetinizin farkındayız ve bunun için çalışmalarımız devam ediyor. Önümüzdeki güncellemede bu tarz sorunlardan kurtulmuş olacaksınız. Efsun gelme ve simya geçme oranlarında herhangi bir değişim yoktur. Böyle bir değişiklik olsaydı güncelleme içeriğinde sizlere bundan bahsedilirdi. Birleşim konusu içinse altyapı çalışmalarımız devam ediyor, bunun için sizlerden biraz daha sabır istiyoruz. İlginiz için teşekkürler.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!