discord ban

• bi pet sorunumu anlatıcam diye aralıksız 3 saat bekledim daha fazlada olabilir bu biriniz geliyo 15dk sonra tekrar çekicem sizi diyo ve 1 saat ortadan kayboluyo ki bu durum üst üste 2 kere yaşandı en sonunda " yapacağınız işe sokayım " dedim diye discord banı attınız eğer ilgilenmicekseniz baştan hiç gelmeyin ama siz hem discorddan destek veriyoruz diyosunuz fakat ortada verilen bi destek yok benim pet kayboldu sizin hatanız yüzünden ben hasarı 10k arttıracam diye o kadar item alıyorum ama sizin hatanıza 20k hasardan oluyorum

• Merhaba, pet sorunu en son gelen bakımdan sonra ortadan kalkmış bulunmaktadır. Artık petler buga girmiyor. Ayrıca sizi bekletmelerinin sebebi eğer birisiyle görüştüyseniz gerekli incelemeler sağlanıyordur. Bu süreç zarfında sizden birazcık sabır istiyoruz. Discord banınız açılmayacaktır, pet bugı konusu tekrar aktif olduğunda pet özelliklerinizi konunun altına cevap olarak yazarsanız incelemeler yapılıp dönüş sağlanacaktır.

İyi forumlar.

• @Feitan kardeşim buga giren bir pet yok olan şu petim buga giriyor ben konu acıyorum petim bugda diye sonra yeni pet yapıyorum uzun zaman boyunca gelmicek diye bekledigim gibide gelmedi zaten gidip petimi yapıyyorum prizmatik sonrasında siz bug petimi geri verip yeni petimi kaybediyorsunuz ortada buga giren pet yok elimden alınan bir pet var..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!