mobile tarafından yazılan gönderiler

dedigim olay oluyor burda 2 gündür ugrsaıyorumbu hesapların banlaması lazım diye o hesabı ben satttım adam hesabı aldı gitti parayıda vermedi dedim baskarınında canı yanıcak diye kanıtlarım var dedim ama lafımı dinleyen yok su yerde lafım dinlesense ban yyiecek al 1 kişi daha gitti daha devam gelicek bunun demedi demeyin daha cok ugrasıcaksınız siz

aynı adam dün gece gelip lycan hesabı sattım 115 lwl adam parayı vermeden kacıp gitti ticket attım videosu var en ticaretin en basından en sonuna kadar ama adama karsı hiç bir işlem uygulanmamıs adam baska bir hesapla 115 lwl üstü lycan alınır diye bagırma geçiyor pm atıyorum bi 1 saat önce falan tekrardan aynı adam cıkıyor bundada videolarım var kanıtlarım var ticaretin en basından sonuna kadar videonun son 10-15sn de zaten adam dcden at videoyu izlicem diye daşşak geçiyor üstüne bu adam üzerinde nasıl olurda işlem uygulanmaz hadi benim hesabım gitti yarın baskasının gidicek benim satıcak oldugum 2 hesap vardı onlarda gitti zaten suanda main hesabımla devam edicem oyuna fazlalıları satıyordum sorun olmaz benim için ama bugun veya yarın bir başkasının daha hesabı çalıcaktır bundan emin olun ona göre işlemleriniz hızlı yapın 2 videoyuda atıyorum ACILEN birşeyler yapılması lazım bu kendini zeki sanan ama bi hayli o kadar gerizekalı olan adam hakkında

BUGUN YAPMIS OLDUGUMUZ TİCARET VERMEDEN KAÇTIGI VİDEO : https://www.youtube.com/watch?v=r9F5dQgQPYY

BUDA DÜN GECE YAPMIS OLDUGUMUZ TİCARET VERMEDEN KAÇTIGI VİDEO : https://www.youtube.com/watch?v=kfox_O1jzZw

Pet ile ilgili sorun nedir?

petim yok yani direk sorun bu buga girdi ve yok 1 aydırda bekliyorum bu peti ben gidip petmi yapayım tekrardan o kadar para verip zaten 2 kere yaptım 2 side buga girdi 3. demi buga girsin para boşa gitsin

dün açtığım konu hiç bir tane bile forum ihlali yokken kaldırdınız neden kaldırıyosunuz zorunuza mı gidiyo böyle şeyleri insanların paylaşması (hadi bide hesabı banlayın artık)

pet iade işlemleri ne zaman yapılacak bu pet ne zaman gleicek özelliklerde altta olan bi bilgi verseniz fena olmaz 1 hafta oldu

Karakter İsmi : LGBT
    Pet İsmi : MUZGABUGU
    Pet Cinsi : RAZADÖR
    Pet Leveli : 116
    Pet HP : BİLMİYORUM
    Pet Savunma : BİLMİYORUM
    Pet Atak : 22.2 OLMASI GEREK
    Pet Kitapları : 18 TANE BERSERKER

@Feitan kardeşim buga giren bir pet yok olan şu petim buga giriyor ben konu acıyorum petim bugda diye sonra yeni pet yapıyorum uzun zaman boyunca gelmicek diye bekledigim gibide gelmedi zaten gidip petimi yapıyyorum prizmatik sonrasında siz bug petimi geri verip yeni petimi kaybediyorsunuz ortada buga giren pet yok elimden alınan bir pet var..

bi pet sorunumu anlatıcam diye aralıksız 3 saat bekledim daha fazlada olabilir bu biriniz geliyo 15dk sonra tekrar çekicem sizi diyo ve 1 saat ortadan kayboluyo ki bu durum üst üste 2 kere yaşandı en sonunda " yapacağınız işe sokayım " dedim diye discord banı attınız eğer ilgilenmicekseniz baştan hiç gelmeyin ama siz hem discorddan destek veriyoruz diyosunuz fakat ortada verilen bi destek yok benim pet kayboldu sizin hatanız yüzünden ben hasarı 10k arttıracam diye o kadar item alıyorum ama sizin hatanıza 20k hasardan oluyorum

104 level örümceğim vardı 15 strli pet tipi sakardı bu pet 1 hafta önce buga girdi 1 hafta sonra anca düzelttiniz buglu petleri fakat düzelttiğiniz gün benim kullandığım asıl petim vardı 116 level razadör 22 strli prizmatik bi petti bu pet kayboldu ve 1 hafta önce buga giren örümceğim razadör oldu pet tipi prizmatik oldu fakat oranları str 15 okuttuğum kitaplarda yok bi sorunu düzelticez diye başka bi sorun çıkartıyosunuz dün 23:00 dan beri discordda bekliyorum dün gece 3 tane avcı geldi hepsi 30dk veya 1 saate sgm ahmet ve takım lideri atilla ilgilenicek dedi gece 2 ye kadar bekledim kendini türkiyenin en iyi desteği olarak pazarlayıp kaç saattir destek beklemem bi şaka olmalı