Catacomb'da Oyundan Atma ve İnternet Kesilmesi Problemi

• Hepinize merhaba arkadaşlar ve sayın yetkililerim....

Öncelikle şu catacomb'da bugün 2 kere oyun grafik problemi yaşadığım için oyundan attı ve 1-2 kere de lagdan dolayı oyundan düştüm açıkçası bu bana 20 won gibi bir paraya mağal oldu. 20 won dediğiniz nedir ki diyen arkadaşları duyar gibiyim ama tek geçim kaynağı catacomb olup parasını o işe basanlar için gerçekten aşırı bir kayıp çünkü 20 wonun gitmesi karşılığında 4 kereden 1 tanesinde kostüm atsa 35won ile 45 won arası bir para kazancınız oluyor ki yanında attığı altın top kolye veya bileziği saymıyorum bile .

Benim şöyle bir önerim var catavomba malesef gru olmadan girilmiyor ama en azından internet kesintisi grafiklerde donma gibi bir problem olduğunda oyunu açıp kapatabilmemiz için 3 veya 5 dakika bir süre tanında bizlere Razador da ki gibi sadece ama şöyle bir sorun var ki razador da grup kurup girdiğiniz de ve by grubu 1 bilet ile başlattığınızda diğer grup üyesi karakterdeyken oyundan atarsa razadora bir daha giremiyorsunuz aslında buda büyük bir problem ama ben catacombcu olduğum için bu öneriyi catacomb için sunuyorum dilerse yetkililer razador içinde bu biri karakterdeyken bekleme süresi yani bir daha kaldığın yerden başlayamama problemini ortadan kaldırabilir.

Biraz karışık oldu galiba ama kısacası anlatmak gerekrise.

Catacombda iken oyundan attığında grup üyesi karakterde bile olsa oyuna girdiğimizde bekçiden kaldığımız yerde başlayabilsek sizcede güzel olmaz mı ?

Teşekkür ederim şimdiden yorum yapıcak ve ilgilenicek yetkililere <3

• Merhabalar, öneriniz için teşekkür ederiz. Öneriniz iletilecektir. Bu konu hakkında bir gelişme olursa, duyurusu yapılacaktır. Bizi takipte kalın.

İyi forumlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!