Rammsteiin tarafından yazılan gönderiler

Öncelikle gecenin 05:32 sinde yazılmış olunduğunu belirtmek isterim. Sevgili arkadaşlar ve yetkililer sw birleşimi hakkında bir oylama yapıldı ve oylama sonucu olarak birleşim olacağı ortaya çıktı. Evet farkındayız sw de şuanda kayıp olmaması item eksikliği vs önlemlerini sıkı sıkı almak istiyorsunuz haklısınızd a ama şuanda isengardın açılması bizi aşırı kötü etkiledi. Yani +200 Tılsımları 1.5 kdan aldıgımız günler gitti 6-7 k ya tılsım satıyorlar. Küçülen kafalar 3.5 -4 won arası rahat bulunuyordu utanmasalar 12-13 wona küçülen kafa koyacaklar. Azrail Kostümleri 25 wondan satılırken 65-70 wona yükseldi. 2 wondan sattığımız simyalar antika yakut dışında 5 wonu buldu ve bunun yanı sıra swde sevgili yöneticilerimiz sayenizde zen bulamaz olduk 200 lü zen 75 won 50 wondan bulursanız şükrediyorsunuz 6 wondan 200 lüsünü satıyorduk. Gelen güncelleme hakkında gerçekten büyük itirazlarımız var yani mantıklı düşünüldüğünde rohan ve gondor gibi swler yüksek levellerle dolu bir sw zen ve cor sürekli lazım olan şeyler ki cor demişkende biz rohan ve gondor swlerine adaletsizlik yapıldığını düşünüyorum neden diceksiniz. Bize mitsel ya hiç gelmemeliydi yada gelen mitsel simya ile birlikte sw deki simyalar örnek vermek gerekirse şöyle olmalıydı : efsanevi ejderha yakutu (parlak) var bir kullanıcıda ve mitsel geldiyse onların hepsi otomatikmen Mitsi Ejderha Yakutu (parlak olmalıydı) çünkü şöyle şuanda isengardın yeni olması ve ordakilerin direk kusursuz mitsi yapmaları ile birlikte maksimum gelişme ve pazar ticareti uygun fiyatta rohan ve gondor da mitsiler hele hele kusursuz bulmak dudak uçuklatıyor mitsi kusursuz yakut 15 k won diyorlar 5-5 ine 5-5 olmayanları bile 2.5 k dan satılıyor örneklerimi hep yakut üzerinden veriyorum çünkü açılmış ve açılacak swlerde en değerli simya her zaman yakut olacaktır. Şuanda mitsel mat yakut 5-5 100 won bunlar sizce akıl karı olan işler mi ? Burdaki sitemlerimin hiç biri sadece yönetime değil piyasayı yükselten çıkarcı ve el altından millete won satan o emek hırsızı arkadaşlaradır. Özellikle Gondorda millet 20 tl ye 1 k won satıyor bundan haberiniz yok bende bugun won masasını beklerken öğrendim oda sözde parası olan bir zeka yaşı ilk okul çaglarında olan bir arkadaşımızdan duydugum bir şeydi 1 k won 20 tl git al burda ep sırası bekleme diye akıl veriyordu bana . Satmaya çalışmadığından çokta ilgilenmedim açıkçası ss alıp şikayet etmeye deymez kendisinin bu ticareti yapıp yapmadığını bilmediğim için vs vs konumuz o çocukta değil. Bu bir sitem evet belki yöneticilerimiz bana kızacaktır belkide forumdan banlanacağım ama mitsel geldi emeklerimiz hiç oldu hadi ona alışamadık zaten paramız normal simyaya anca yetti normal simya dizmeye çalışıyoruzz da halen cor ve zen sorununu başımıza çıkardınz. 2800 Büyülü orman sandığından 500ile 600 adet cor atıyor artık ben 200 lü sandıktan 180-200 arasından aşşağı indiğini hiç görmedim ta ki bu güncelleme gelene kadar. ROHAN VE GONDOR emeklerini bırakıp yeni bir serüvene gidemeyen insanlarla dolu ama onlarda artık oyunu direk bırakma durumuyla karşı karşıya gerek sw piyasası gerek oyunun bize eskiye göre sunmadığı şartlar. Lütfen birileri artık birşeyşer yapsın....

Herkese hayırlı günler diliyorum öncelikle. Rohan'ı bilmesem de gondor da küçülen kafaları 3-4-5 den aldıgımız günlerde bile piyasada bu kadar kafa satışı bulunmuyorken birileri veya bir grup şahıs tarafından piyasalarla oynandığını düşünüyorum. Bir anda kostüm fiyatları bile 25 den 60 wonlara yükseldi 200 300 wondan sattığımız zehirleri 40 won 100 won arası kuran oyuncu grupları var Yönetimimiz bunun hakkında bir piyasa düzenlemesi yapacak mıdır acaba ?

[font='&quot']Öncelikle hepinize iyi günler dileyerek konuma başlamak istiyorum.Ve lafı uzatmadan hemen öneriye geçmek istiyorum....

Şimdi bizler metin kırıyoruz (farm yapıyoruz) bu metinlerden sandıklar çıkıyor ve envanterimize bir dünya akıl almayacak şekilde item düşüyor veya açarken yere düşüyor aradan seçiyoruz ayıklaya bildiğimizi. Bilmiyorum yapımı mantıklı olur mu ? Ama diyelim 200'lü item sandıgı açıyoruz CTRL+ SHİFT ile 50 sandık hakkı tanıyor oyun ve envanterinizde yer yoksa zaten açamıyorsunuz ve buda envanterde kuru kalabalık yarattığı için genelde insanlar yere açıyor sandıklarını yani bilmiyorum sizler için uygun olursa biz sandıkları açarken sandıgı açan kişinin ekranına bu pazar ekranının sonlanmış hali gibi bir büyük bir kutu açılsa ayrıca arama aynası gibi sayfaları olsa misal birinci sayfası dolduğunda ikinci sayfayı doldursa ve bu kutunun üzerinde +0 +1 +2 +3 ....... +9 a kadar giden bir tik atabilme seçeneği olsa ve bu tik işaretli olanları otomatik sat ve/veya sil özelliğini bulundurs,a sizce de güzel olmaz mı ? Yani insanlar diyelim zen cor ve gerekli gördükleri itemleri envanterine kendi o pencereden geçirse gerisini satmak veya silmek istiyorsa otomatikmen silse :?: Yani böyle bir düşüncem var yapabilir misiniz bilmiyorum ama inanın Metin2 tarihinde devrim yapacak bir hareket olur ve yayıncılar ve sizlerin reklamlarıyla insanların daha çok ilgisini çekecektir buda biz oyuncuların işine yarayacak çünkü ne kadar çok yeni oyuncu o kadar çok para kasma yolu demek oturmuş yüksek swlerde Rohan ve Gondor gibi düşük itemlerin bir yerden sonra değeri kalmıyor durum bundan ibaret inşallah kendimi ifade edebilmişimdir. Dilerseniz eğer Discord da gelir yetkili kişiye taslak olarak oluşturarak gösterebilirim de bir çizim aracı kullanarak.

Saygılarım ve Sevgilerim ile İyi Oyunlar İyi Forumlar...[/font]

<3

Hepinize merhaba arkadaşlar ve sayın yetkililerim....

Öncelikle şu catacomb'da bugün 2 kere oyun grafik problemi yaşadığım için oyundan attı ve 1-2 kere de lagdan dolayı oyundan düştüm açıkçası bu bana 20 won gibi bir paraya mağal oldu. 20 won dediğiniz nedir ki diyen arkadaşları duyar gibiyim ama tek geçim kaynağı catacomb olup parasını o işe basanlar için gerçekten aşırı bir kayıp çünkü 20 wonun gitmesi karşılığında 4 kereden 1 tanesinde kostüm atsa 35won ile 45 won arası bir para kazancınız oluyor ki yanında attığı altın top kolye veya bileziği saymıyorum bile .

Benim şöyle bir önerim var catavomba malesef gru olmadan girilmiyor ama en azından internet kesintisi grafiklerde donma gibi bir problem olduğunda oyunu açıp kapatabilmemiz için 3 veya 5 dakika bir süre tanında bizlere Razador da ki gibi sadece ama şöyle bir sorun var ki razador da grup kurup girdiğiniz de ve by grubu 1 bilet ile başlattığınızda diğer grup üyesi karakterdeyken oyundan atarsa razadora bir daha giremiyorsunuz aslında buda büyük bir problem ama ben catacombcu olduğum için bu öneriyi catacomb için sunuyorum dilerse yetkililer razador içinde bu biri karakterdeyken bekleme süresi yani bir daha kaldığın yerden başlayamama problemini ortadan kaldırabilir.

Biraz karışık oldu galiba ama kısacası anlatmak gerekrise.

Catacombda iken oyundan attığında grup üyesi karakterde bile olsa oyuna girdiğimizde bekçiden kaldığımız yerde başlayabilsek sizcede güzel olmaz mı ?

Teşekkür ederim şimdiden yorum yapıcak ve ilgilenicek yetkililere <3

Bu ne yüzsüzlük anlamıyorum neye güveniyor bu arkadaş [zaten banlamicaklarmış dercesine ] al bunu at filan inanıyorum ki sayın yöneticilerimiz gereğini yapacaklardır. Bu adamın kullandıgı kim bilir kaçıncı küfürdür bana karşı . Bu tip insanlar Sw olarak topluluğumuzun adını kötüye çıkartıp bizleri rahatsız etmektedirler. Saygılarımla.....

https://hizliresim.com/alag32

Konu başlığını düzgün yazmış olmama ragmen PM kısmını almamış aksaklıktan dolayı özür dilerim sanırım benim internetimden dolayı gereginin yapılmasını arz ederim