Ailevi Değerlere küfür ve hakaret

• Yaklaşık 6 yıl önce bu oyunu bırakmıştım, tekrar bu server'da başladım, ozamanlarda buna benzer insanlar vardı. İnsan dedim afedersiniz, terbiyesiz karaktersizler...
    Yıllar yılları devirdi, halen aynı, hatta dahada kötüye giden bir zihniyet var, gereğinin çok hızlı bir şekilde yapılmasını istiyoruz...

• Yaklaşık 6 yıl önce bu oyunu bırakmıştım, tekrar bu server'da başladım, ozamanlarda buna benzer insanlar vardı. İnsan dedim afedersiniz, terbiyesiz karaktersizler...
    Yıllar yılları devirdi, halen aynı, hatta dahada kötüye giden bir zihniyet var, gereğinin çok hızlı bir şekilde yapılmasını istiyoruz...

Bu sövüp sövüp sildikleri çarların sahibi bulunamıyor mu? @Shade

• Selam dostum, ne yazık ki bulunamıyor. Kural ihlali yapan kullanıcılara, @Batwo arkadaşım bakıyor.

Hocam bu arkadaşlar ne olacak peki? Bulunamıyor kelimesini ben bir cevap olarak kabul edemiyorum kusura bakmayın bu elemanın sövüp saymalarını okumak zorunda değilim, oyunda fısıltım kapalı gezmek zorunda da değilim, bu ruh hastası evimdeki koltuğa masaya bile küfür ediyor. Bu duruma bir çare bulunmalı. :!:

• Hocam bu arkadaşlar ne olacak peki? Bulunamıyor kelimesini ben bir cevap olarak kabul edemiyorum kusura bakmayın bu elemanın sövüp saymalarını okumak zorunda değilim, oyunda fısıltım kapalı gezmek zorunda da değilim, bu ruh hastası evimdeki koltuğa masaya bile küfür ediyor. Bu duruma bir çare bulunmalı. :!:

Selam dostum, arkadaşım çevrimiçi olduğun da konu ile ilgilenecektir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!