QinkBoZo kesildiği için küfür etti.

• Merhaba,
    Daha öncede küfür edenler ile ilgili bir kaç konu açtım, oyunda kesildiği için küfür eden oyuncular var oyunun amacı işleyişinin saldırı ve kılıçlar olduğunu unutmayalım lütfen. Bu halde küfür edenlerin en ağır cezayı alması gerektiğini düşünüyorum bunun aksini isteyecek yoktur diye umuyorum.

Daha önceki açtığım konuda STJohnWick küfrünü paylaşmıştım tamamen boss kapma yüzünden küfür eden oyuncuya uygun görülen ceza 3 saatlik sohbet cezası olmuş. Şu an tekrar küfür eden birini paylaşacağım. Amacım her önüme gelene ceza yağdırmak değil. Bu şekilde yapabildiği tek şey küfür olan gelişmemiş yaratıkları oyundan uzak tutmak. Ancak öncekiler gibi sadece 3-5 saat sohbet cezası verilecekse tekrardan neden hepimiz rahat rahat küfür etmiyoruzki? Hep beraber istediğimiz kadar küfür edelim. Sohbetimizi banlamanızın bir anlamı yokki.

Sohbet banı caydırıcımı? Caydırıcı olsa 4. kez küfür eden birini paylaşmazdım diye düşünüyorum.

Link:

• Merhabalar, bir oyuncuya, ilk küfründe sohbet yasağı uyguluyoruz. Verilen ceza, cezayı veren yöneticinin insiyatifine göre verilmektedir. Aynı oyuncu birden fazla kez şikayet edilmiş ise süreli olarak oyundan uzaklaştırılır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!