barrin1111 tarafından yazılan gönderiler

Daha öncede QinkBoZo isimlinin küfrettiğini bildirmiştim. Olması gereken ceza 12 saat sohbet banı olması gerekirken Gmnin hatası sonucu verilen ceza 1 saatlik sohbet banıydı. konuyla ilgili görüşüp hatayı giderdik 12 saatlik banınıda aldı toplamda 13 saat ban alan çocuk uslanmamış halen ailemizdeki insanları o pis ağzına alabiliyor.
    Bu konuda lütfen etkili bir ceza uygulayın aksi halde bizimde terbiyemiz bozulur karşılık veririz. Bu konu can sıkmaya başladı

QinkBoZo arnor 04:06:2022

Merhaba,
    Daha öncede küfür edenler ile ilgili bir kaç konu açtım, oyunda kesildiği için küfür eden oyuncular var oyunun amacı işleyişinin saldırı ve kılıçlar olduğunu unutmayalım lütfen. Bu halde küfür edenlerin en ağır cezayı alması gerektiğini düşünüyorum bunun aksini isteyecek yoktur diye umuyorum.

Daha önceki açtığım konuda STJohnWick küfrünü paylaşmıştım tamamen boss kapma yüzünden küfür eden oyuncuya uygun görülen ceza 3 saatlik sohbet cezası olmuş. Şu an tekrar küfür eden birini paylaşacağım. Amacım her önüme gelene ceza yağdırmak değil. Bu şekilde yapabildiği tek şey küfür olan gelişmemiş yaratıkları oyundan uzak tutmak. Ancak öncekiler gibi sadece 3-5 saat sohbet cezası verilecekse tekrardan neden hepimiz rahat rahat küfür etmiyoruzki? Hep beraber istediğimiz kadar küfür edelim. Sohbetimizi banlamanızın bir anlamı yokki.

Sohbet banı caydırıcımı? Caydırıcı olsa 4. kez küfür eden birini paylaşmazdım diye düşünüyorum.

Link:

STJohnWick isimli oyuncu bu videodan önceki ch dede küfür etti ancak tecrübe drobundan dolayı küfrü kayıt edemedim. bir sonraki ch de tekrar küfür etti bu sefer logları sabitleyip kaydı aldım
    Yohara boss kesiminde boss kesiyoruz diye küfür edilmesi daha öncede büyülü ormanda entai kapmada küfür ediliyor diye video göndermiştim gerekli işlem uygunlanmıştı bunun için çok teşekkür ederim. Ancak halen bu şekilde rahat küfür edebilenler var. Oyunun amacını herkes biliyor en iyisi olmak, ben kişiyle yarışırken daha iyi olmaya çalışırken neden bana veya ailemden birilerine küfür ediliyor. Bu doğru bir hareketmidir ? Bu ve bunun gibi Tüm oyuncuların en yüksek cezayı almasını talep ediyorum.
    Teşekkürler.

Arnor 19 mayıs 2022 13:21
    küfür eden ismi: STJohnWick

Link:

Merhaba,
    Arnor serveri entai kapma sırasında serbeste alan Komprador'u kesitiğim için aileme ve bana küfür edildi.
    Bu denli rahat bir şekilde küfür edebiliyor olması çok şaşırtıcı. Şunu düşündürüyor: Küfür edenlere yeterli ceza verilmiyor veya gözdenmi kaçıyorlar.
    En ağır cezanın verilmesini talep ediyorum.
    Teşekkürler.
    Rohan2 Arnor 26 Nisan 2022 18:40 saati Komprador Nickli oyuncu
    Link: