SARICABEY Hakaret

• sürekli oyun içinde argo kelimeler kullanan bu şahıs kabak tadı vermeye başladı artık geçenlerde almış olduğu lv düşürümü cezası arkadaşı tatmin etmemiş gibi görünüyor.

• Emre herzamanki görevlerini başarıyla yapıyor ve insanlari çileden çıkarıyor ama tebrik etmek lazım kendisini sayesinde 50 kişi oyunu bırakmıştır :D :D

Sen oyunu bıraktığına göre fazla karışma bu işlere bence çünkü seni kaile alan yok yani charını devir ettiysen burdaki konulara fazla sokulma

• karıştığım yok recep arkadaşı tebrik ettim sadece başarısından ötürü senin başka bir sıkıntınmı vardi ?

Sıkıntım olsun olmasın ogün laf atarken bende ordaydım diyorsun ya emre gene bildiğimiz gibi olayı başlatan SARICABEY o yüzden bilmediğin konulara girme sen evinde yat uyu madem charını devir ettin karışma bence

• oyun öyle garip bir hal aldı ki. bir tarafta doğruyu göstermeye çalışanlar var diğer tarafta körü körüne bağnazlık yapanlar var. ben anlam veremiyorum gerçekten. biri sana küfür ediyor suçlu sen oluyorsun. oyun savaş oyunu birini kesiyorsun hakaret ediyor sana , yine suçlu sen oluyorsun. bazılarına laf anlatmak gerçekten aşırı zor. sanal ortamda olduklarından dolayı bu denli cüretkâr davranıyorlar.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!