TTB LONCASI İLE GNOLDE KOVALAMACA OYUNU- ROHAN2

• burada paylaşım yapıp kadınlar gibi dedi kodu yapmak yerine sadece savaşmayı deneseniz zira belli adamlar sizi umursamıyor cevap bile vermiyorlar ben olsam şahsen utanırım sonra savaşacak adam bulamıyoruz diye yakıniyorsunuz Iyi forumlar dilerm.

• oyunu ticarethaneye çevirmiş , yapılması yasak her türlü şeyi yapmış , ve dedikodu gibi iğrenç bir söylemi kadınlara , kadınlarımıza yakıştıran bu cinsiyetçi kişiye verilebilecek en güzel cevap , oyunu BIRAKAN hesabını SATAN bakın devir eden demiyorum SATAN birinin forum hesabı da banlansın da evde bulmacasını çözsün artık

• oyunu ticarethaneye çevirmiş , yapılması yasak her türlü şeyi yapmış , ve dedikodu gibi iğrenç bir söylemi kadınlara , kadınlarımıza yakıştıran bu cinsiyetçi kişiye verilebilecek en güzel cevap , oyunu BIRAKAN hesabını SATAN bakın devir eden demiyorum SATAN birinin forum hesabı da banlansın da evde bulmacasını çözsün artık

Sana tavsiyem gözün ile görmediğin şahit olmadığın birşey hakkinda insanları itham etme yoksa bunun karşılığını alırsın ve Alman için uğraşacağım. Bana cinsiyetçi diyorsun kadınlarımızı asla yargılayıp ötekileştirmem lakin gözle görünen köy kılavuz istemez siz benim hangi kadınlardan bahsettiğimi iyi anladınız.

• tandığın kadınlardan bahsetmişsindir şüphesiz. çevrende ki kadınlar öyle olmasa idi böyle şeyler yazamazdın. istersen şuan bi inceleme yapılsın hesaplarında 1 ep var mı 1 kara ejder item varmı diye :) ha muharremcim yapılsın mı ?

• Bekliyorum hadi göreyim seni. Bir laf söylemek ve eleştirmek için yakınlarında yaşanması gerektiğini düşünüyorsun halbuki TV'lerde haberleri bile sadece takip etsen gözün acılırdi ahmak insan bile o söylediğim lafın ne anlama geldiğini anlayabilir ama sen safsın Bu yüzden senin yakınındaki kadınlara dikkat etmen gerekiyor zira kandirilmaya çok müsaitsin.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!