Erebor bölümü pet ile hakaret

• Bundan 1 hafta 10 gün kadar önce adıma açtıkları yan çarlarla tahrik ederek hatta hadlerini aşarak HIRSIZ NİCKİMİ GERİ VER yazacak kadar düşen bu şahıs üstüne insanlardan item bile isteme gibi hallere girişerek BENİM ADIMI BU ŞEKİLDE ÇAMUR AT İZİ KALSIN zihniyeti ile lekelemeye çalışmasına rağmen basit bir uyarı ile geçiştirmiştiniz. Bu şahısın uyarıdan yanan canının acısı geçmiş olsa gerek ki bu seferde peşinde gezdirdiği pete benim ismimi verebiliyor hem de HAKARET İÇEREREK BİR İNSANIN DIŞ GÖRÜNÜŞÜ İLE KINAYARAK OLMAYAN BİR EKSİKLİK İLE HEMDE HAYAL GÜCÜ SAĞLAM VARLIK. ( ben bu şahsın annesini babasını ve ya kardeşlerinin isimlerini içeren bir pet açsam sorun olmayacak demek ki çünkü insan kendine yapılmasını istemediği bir şeyi başkasına yapmaz bu şahıs bellik ki rahatsız olmuyor böyle bir durumdan. :) ) artık caydırıcı bir ceza talep ediyorum zira ben bu oyuna girip ismimi ailemi veya başka bir değerimi bu şekilde ÇOK BASİT BİR ŞEKİLDE ALAY GEÇİLMESİNE İZİN VEREMEM.

Bir önceki konuda yapmış olduğunuz uyarıyı içeren link: Erebor bölümü Çakma hesaplar

@Arrow

• @AvşarEli ben discord üzerinde birisi ile minik bir tartışmaya girdiğimde beni hemen uyarıyorsunuz fakat oyunda bu şekilde bir hadsizlik karşısında tam 3 gündür bir tek kelime bile yazmadınız konunun altına ceza uygulamak istemiyorsanızda konunun altına yazarsanız sevinirim HER OYUNCUYA EŞİT DAVRANDIĞINIZI DÜŞÜNÜYORUM. Umut ediyorum öyledir. ?(

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!