Erebor bölümü Çakma hesaplar

• Son zamanlarda Erebor bölümünde canı sıkılan bir kaç tane kendini bilmeyen akıllı arkadaş ( TTB LONCASI lRAIZEN ve SARICABEY ) Öncelikle NotSunShine nickini almalarına karşın biz ceza talebinde bulunduk geri dönüşü olmadığı için bundan cesaret alıp benim adımada NotSnefruu olarak yani 2 tane u kullanarak hesap açıp pişkin pişkin benim yanıma kadar gelip hem isimim ile hemde oyundaki 120 günlük hesabıma isim hırsızı gibi olmadık şeyleri dans spamlayarak kışkırtmaya çalışıyorlar. Bunca zamandır oynuyorum bu oyunu sizin daha duyarlı olduğunuzu düşünüyorum ve gerekli incelemeleri yaparsanız sevinirim ben bunları yazarken farklı bir şekilde lNotSnefru olarak yeni bir hesap açıyorlar Video saatinden demek istediğimi anlarsınız. Zınavadan çıktı bu insanlar yan hesap açıp bu hesaplarla kışkırtıp tekrar bu hesapları silerek CEZA ALMADAN oyun oynamak bu kadar basit mi ben işimi gücümü bırakıp tüm türev nicklerimi almak zorunda değilim veya karşımda hayvanat bahçesinden fırlama hesaplarla yüzyüze olmak zorunda da değilim. Gereği yapılırsa sevinirim CAYDIRICI NİTELİKTE OLMADIĞI SÜRECE BU İNSANLAR LAFTAN ANLAMAZ, KÜFÜR MEVZUSUNDA AYNI KİŞİ ( lChuiser yani IRAIZEN ) hesabı kapatıldığında küfür etmeyi bırakmıştı şimdi küfür edemediği için bu şekilde hesaplar açarak kışkırtmaya devam ediyor CAYDIRICI NİTELİKTE KARARLAR VERECEĞİNİZDEN ŞÜPHEM YOK KOLAY GELSİN @AvşarEli , @ExorcisT

• Merhaba, videoları şahsen kendim inceledim fakat cezai yaptırım yapılacak bir durum tespit edemedim. NotSnefruu hesabını açarak ''hırsız'' yazısını yazan kişiye uyarı geçilecek fakat haricinde kendi hesaplarına kadar bir işlem yapılması söz konusu değildir. İyi oyunlar dilerim.

• Sıkıntı yok elbet o bahsettiğiniz cezayı almak isteyecek seviyeye gelecektir ben gerekli videoları alırım parça parça kopar belki ama en sonunda hissedecektir. Kolay gelsin

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!