Acziyet vol bilmem kaç

• 1-1 Turnuva düzenlense de " kimin boş kimin dolu olduğunu görmemiz" zorunluluk haline geldi.

Amacınız benı kesmek farkındayım savaslarda akraba, hısım ve arkadas kim var ise seste toplanıp hep kişi geliyorsunuz, aynı anda (buyu cozme bıle) damage vuruyorsunuz (5 farklı karakter) 6 full karaktere bu kadar dayanabılıyorum kusura bakmayınız. Görüntülerde bir kac dk izledim sana verdiğim önemi belirteyim ; 5 lik kristal bastım, safir nınja savascı takılı, kostumde 15 kılıc yok 15 ok 10 cft el var ,orda kac vurdugun dikkat etmedim cünkü bildiğim kabullendıgım ve hisstetiğim gerçek var;
    1-1 DE ASLA VE ASLA 1 TORBA ITEMINDE OLSA YENEMEZSİN :) Oyun kurucu.

sana senin yaptığın teklifle geliyorum şifa atmayacaksın ben sura sen şaman 1-1 atiyoruz hadi diyelim kabul etmeyeceksin bu durumda kendi lehine insanlara ws teklifi edip gelmedikleri zaman böbürlenmek ne kadar doğru olur? Umarım bu yazdıklarıni yol üstü bir kafede yazmıyorsundur çünkü değerli zamanının gitmesinden hoşnut olmam.

• 1-1 Turnuva düzenlense de " kimin boş kimin dolu olduğunu görmemiz" zorunluluk haline geldi.

Amacınız benı kesmek farkındayım savaslarda akraba, hısım ve arkadas kim var ise seste toplanıp hep kişi geliyorsunuz, aynı anda (buyu cozme bıle) damage vuruyorsunuz (5 farklı karakter) 6 full karaktere bu kadar dayanabılıyorum kusura bakmayınız. Görüntülerde bir kac dk izledim sana verdiğim önemi belirteyim ; 5 lik kristal bastım, safir nınja savascı takılı, kostumde 15 kılıc yok 15 ok 10 cft el var ,orda kac vurdugun dikkat etmedim cünkü bildiğim kabullendıgım ve hisstetiğim gerçek var;
    1-1 DE ASLA VE ASLA 1 TORBA ITEMINDE OLSA YENEMEZSİN :) Oyun kurucu.

Ya emin kardeş dün yalnız dağda siz 10 biz 6 kişiydik. Hem heykel de hem de öldürme sayısına bakarsan dün yalnız dağda sizden çok üstündük. Daha sonra dayanamayarak yalnız dağ arenasının süresi dolmadan çıktınız. Sizin loncanız bizden daha sağlam deyip. Tebrik etmek bu kadar zor olmasa gerek.

• Ya emin kardeş dün yalnız dağda siz 10 biz 6 kişiydik. Hem heykel de hem de öldürme sayısına bakarsan dün yalnız dağda sizden çok üstündük. Daha sonra dayanamayarak yalnız dağ arenasının süresi dolmadan çıktınız. Sizin loncanız bizden daha sağlam deyip. Tebrik etmek bu kadar zor olmasa gerek.

:D :D gözlükler değişmeden görmesi imkansız kanka. onun gözünde 30 kişi saldırıyordu ona hemde aynı anda büyü çözme atarak :O

• :D :D gözlükler değişmeden görmesi imkansız kanka. onun gözünde 30 kişi saldırıyordu ona hemde aynı anda büyü çözme atarak :O

Valla kanka ben bu arkadaşları anlamıyorum . Genelde köydeki savaşlarda da korumalı alana kaçan hep bunlar, ama ağlayın kudurun falan yazan kişilerde bunlar. Zor değil ya cidden siz bizden daha iyisiniz lonca olarak, biz şuan sizle savaşlarda üstünlük kuramıyoruz demek zor değil.

• bende aynı düşüncedeyim. 1 tane üstün geldikleri video yok 1 kez bile bizim loncadan ve sizin loncadan 1 ws lik hesabı kesebilmişlikleri yok. ve komiktir ki hala bunu göremiyorlar :D bak 4 aydır kuru kuru tehtidleri devam ediyor :D gnollde kasamayacaksınız yoharaya çıkamayacaksınız köyde dolaşamayacaksınız falan :D :D vallahi gülerken kahkaha atıyorum ben artık izahı yok bunun.

• Ancak forumda kendize eğleniyorsunuz 8 kişi 4 kişiyle savaşıp kendinizi yenilmez zannediyorsunuz. Umarım eşit şartlarda savaşırken de sizleri forumda bu kadar aktif görebiliriz. İyi forumlar diliyorum.

Sen heralda MALKIN ninjasın farket ettiysen yalnız dağda sayı gereği sizler çoktunuz şimdi ne olduda ağlıyorsunun sen bakayım

• bence AvşarEli nden bir sonrski arzunuz yalnız daga asselina giremesin olmalı aksi halde sonuç değişmeyecek...

yok şöyle derler ADALET ÖZGÜRLÜK HAK HUKUK ....... sonrasında işte hepiniz biliyorsunuz ki yalnız dağ sürekli aynı lonca tarafından kazanılıyor buna çözüm olarak bir lonca üst üste 2 kere ödül alamasın lütfen derler :D yoksa kesinlikle kendi menfaatleri için ağlamazlar öyle düşünme yani

• Yok mu her 2 haftada bir lonca açıp girmemiz peki

yok şöyle derler ADALET ÖZGÜRLÜK HAK HUKUK ....... sonrasında işte hepiniz biliyorsunuz ki yalnız dağ sürekli aynı lonca tarafından kazanılıyor buna çözüm olarak bir lonca üst üste 2 kere ödül alamasın lütfen derler :D yoksa kesinlikle kendi menfaatleri için ağlamazlar öyle düşünme yani

• Lan bu oto click bırakıp çay almaya gittiğim video dkskxkskfkwkdkkdkkekdkskdllslxldldlldldlslwoxow çıldırdım Allah ne muradın varsa versin knk dkskdkskkddkkd (ilk video)

• @PECCATORE
    lütfen izleyelim tek başına neler yapabildiğini ? devamını da lütfen "Eski şaman SELFİSH." yeni genç ve heyecanlı sura.

senin gibi içeri kaçıp kaçıp çıkacağıma aslanlar gibi kesilirim şerefimle çok daha iyidir bu 1 daha sonra senin 30 savunmayla vurduğun damage ortada 5 kişi ile savaştığı halde hesap kaçmıyor bineğe binmiyor yaşam basmıyor delikanlı gibi saldırıyor. bunu atarken sen utanmıyorsun birde videoya yazımı yazıyorsun. bak ben sana çok güzel bir söz söyleyeyim ömrü hayatın boyunca kulağına küpe olarak kalsın. yapamayacağın şeyleri konuşma konuştuğun şeyleri yap yanar döner olma. dava açacağım dedin davan ortada yok. dekont göstereceğim dedin dekontun yok. yapma gülüm etme gülüm gerçekten bu kadar kendini küçük düşürme. 30 savunma ile vurmuş olduğun damagelerle sana güzel oyunlar :D bir savaş yokki senin bineğe binip kaçmadığın korumalı alana kaçmadığın 2 ayda 3 kere kesmiş seviniyormusun sen :D dünkü videon yukarıda senin farklı tarihlerde anca kestiğin skor kadar 1 günde kesiliyorsun yazık sana

• Ya emin kardeş dün yalnız dağda siz 10 biz 6 kişiydik. Hem heykel de hem de öldürme sayısına bakarsan dün yalnız dağda sizden çok üstündük. Daha sonra dayanamayarak yalnız dağ arenasının süresi dolmadan çıktınız. Sizin loncanız bizden daha sağlam deyip. Tebrik etmek bu kadar zor olmasa gerek.

Açtığınız konu yorum yazacaktım burada belirteyim tebrik ederim öncelikle, yalnız sizlerin de kabul ve bilgisindedir dün (sarıcabey,drtuson,raızen,tearsferas) 4 vslik ve ful nesne car iştirak ettik. diğer arkadaaslarımızın da emeğine ve zamanına sağlık ancak çarlara vurdugunuzda damagelerde anlaşılıyor nesnelerı de yoktu. Vslik çar sayımızı artırıp daha keyifli savaşlar olacaktır ilerleyen zamanlarda ..

• Açtığınız konu yorum yazacaktım burada belirteyim tebrik ederim öncelikle, yalnız sizlerin de kabul ve bilgisindedir dün (sarıcabey,drtuson,raızen,tearsferas) 4 vslik ve ful nesne car iştirak ettik. diğer arkadaaslarımızın da emeğine ve zamanına sağlık ancak çarlara vurdugunuzda damagelerde anlaşılıyor nesnelerı de yoktu. Vslik çar sayımızı artırıp daha keyifli savaşlar olacaktır ilerleyen zamanlarda ..

Bizde tebrik ederiz sizleri ama aranızda bir tane kendini bilmez var kendini büyük birşey sanıyor sanırım ona ilk önce saygı öğretirseniz sevinirim o kendini çok iyi biliyor

• Açtığınız konu yorum yazacaktım burada belirteyim tebrik ederim öncelikle, yalnız sizlerin de kabul ve bilgisindedir dün (sarıcabey,drtuson,raızen,tearsferas) 4 vslik ve ful nesne car iştirak ettik. diğer arkadaaslarımızın da emeğine ve zamanına sağlık ancak çarlara vurdugunuzda damagelerde anlaşılıyor nesnelerı de yoktu. Vslik çar sayımızı artırıp daha keyifli savaşlar olacaktır ilerleyen zamanlarda ..

Teşekkür ederim umarım en yakın zamanda diğer arkadaşlarınız da eksiklerini tamamlarda savaşlar daha eğlenceli olur.

• ŞEEEY Mİ DOSTUM TOMBALACIK HALİMEEEM DAŞ BAŞINA GEEEEEEL (1V4 YAŞAM BASMAYINCA ÖLEBİLERMİŞİM)

umarım bir daha savaşlara loncalarında ki raiden nickli, emrecan adlı arkadaşımızın reila isimli yansıtmacı çarı gelmez zira yansıtmacıya ölmek çok can sıkıcı. :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!