Artık böyle insanlar fazla barınmasın gerçekten oyundan soğutuyorlar

• Bu başlığı görünce şu anki manzarayı paylaşmak istedim. Güçleri yetmeyince damatlık giyip cinsiyetçi chat yapmayı marifet sanıyorlar. Bence bu güruh da barınmamalı. Bunu da burada paylaşma sebebim bu tag altındaki insanların zihniyetini ve tıynetini göstermek.

You may not like video games. But what I learned from them is this: No enemies in front of you means that you are going in the wrong way.

• Bu başlığı görünce şu anki manzarayı paylaşmak istedim. Güçleri yetmeyince damatlık giyip cinsiyetçi chat yapmayı marifet sanıyorlar. Bence bu güruh da barınmamalı. Bunu da burada paylaşma sebebim bu tag altındaki insanların zihniyetini ve tıynetini göstermek.

sadece google tanımı ile - mobbing - Mobbing ya da bezdiri, bir grup insanın, bir kimseye veya başka bir gruba sosyal kabadayılık yapması. Latince kökenli sözcük; psikolojik şiddet, baskı, kuşatma, taciz, rahatsız etme veya sıkıntı vermek. ben sizin yerinizde olsam daha fazla uğraşır daha fazla ifşalardım. geri durması gereken taraf siz değilsiniz çünkü. sürekli konu açın ve bizzat oylamaya tâbi tutun. şuan oyunun mevcut halinde bu yapılana bir ceza yok ise sizin sayenizde gelsin. örneklendirerek anlatın ve cezalar şekillensin. nasıl youtuberları ghostlamak ban sebebi ise bu tarz iğrenç şeyleri bile isteye yapmakta aynı kefeye konsun. yukarıda söylemiş olduğum mobbing olayını maalesef bu oyunda fazlasıyla yaşamaktayız. sayısız 1 lvl hesaptan günde 10 kere küfür tehtid mesajı aldığım da oldu , geçen forumda paylaştığım saçma sapan sözlü tacizlere uğradığımda ancak ben bizzat uğraştım sizde uğraşın. geri durması gereken biz değiliz. tag konusundan bahsetmişsiniz aynı fikirdeyim. kendi loncamdan örnek verecek olursam tek bir aile içi küfür veya ima içeren yazı bulamaz kimse ama ne yazık ki aynı saygı ve insanlığı karşı taraftan bulamıyoruz. oyun içi kesilmek bu denli ağırlarına gidiyor çünkü :) ama aynı şekilde burunlarından kıl aldırmayanlarda yine onlar. iki farklı server ancak aynı sorunlar aynı sıkıntılar. dediğim gibi bizzat bu cezaların gelmesi ile ilgili konu açın desteğe gidin hatta gideceğiniz vakit söyleyin elimden geldiği kadar kişi de ben toplayayım hep birlikte güzelce önerilerimizi verelim. şuan cezası olmayan yada ağır ceza işlenmeyen bir çok konuyu toplu bir bildirimle düzeltebiliriz. bunun en basit yolu empatidir. eminim empati şeklinde örneklendirirsek kesinlikle yapılan şeyler cezasız kalmayacaktır. tek küfürle 24 saat ban yiyen plankton buna en güzel örnektir :) şuan ağzını açamıyor yine bir kaç ufak imada bulunuyor ama. hesabına bir şey olacak diye tir tir titriyor. size de tavsiyem budur. iyi forumlar

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!