Bir varmış bir yokmuş...

• ROHAN 2 EREBOR İLK 30LVL... - YouTube Kimsenin omuzuna basmadan çıktğım bu yolda çok şükür ki oyun hırsına kapılıp kalp kırmadım. Ne bana ne loncama yakışmayan davranışlarda bulunmadım. Amacım bir ilki gerçekleştirmekti bunu başardım. ancak kazanma hırsıyla insanların emeğine göz dikmedim. bunun bir oyun olduğunu bilip ona göre davrandım. asıl başarının el emeği ile olduğunu ve savaş oyunu dahi olsa hakka riayet etmenin ne kadar onurlu bir davranış olduğunu bilen insanlarla bir arada olmanın verdiği gururla bu güne kadar geldik. Çok şükür çizgimiz ve duruşumuz belli. Oyuna yeni başlayan arkadaşlara ve oyunu oynayıp ancak oyun oynadığının farkında olmayan arkadaşlarıma vereceğim tek tavsiye şu olur ; öyle insanlarla gezin öyle insanlarla bir arada olun ki , oyunu oyun gibi oynasın. insanlara , kendisine nasıl davranılmasını istiyorsa öyle davransın. İşine geldiği gibi değil hak , hukuk nasılsa öyle davranan insanlarla birlikte bu oyunu oynayın. Son olarak yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza değişmeyin. İyi oyunlar iyi forumlar dilerim

• https://www.youtube.com/watch?v=fPkUlxwasY0 Kimsenin omuzuna basmadan çıktğım bu yolda çok şükür ki oyun hırsına kapılıp kalp kırmadım. Ne bana ne loncama yakışmayan davranışlarda bulunmadım. Amacım bir ilki gerçekleştirmekti bunu başardım. ancak kazanma hırsıyla insanların emeğine göz dikmedim. bunun bir oyun olduğunu bilip ona göre davrandım. asıl başarının el emeği ile olduğunu ve savaş oyunu dahi olsa hakka riayet etmenin ne kadar onurlu bir davranış olduğunu bilen insanlarla bir arada olmanın verdiği gururla bu güne kadar geldik. Çok şükür çizgimiz ve duruşumuz belli. Oyuna yeni başlayan arkadaşlara ve oyunu oynayıp ancak oyun oynadığının farkında olmayan arkadaşlarıma vereceğim tek tavsiye şu olur ; öyle insanlarla gezin öyle insanlarla bir arada olun ki , oyunu oyun gibi oynasın. insanlara , kendisine nasıl davranılmasını istiyorsa öyle davransın. İşine geldiği gibi değil hak , hukuk nasılsa öyle davranan insanlarla birlikte bu oyunu oynayın. Son olarak yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza değişmeyin. İyi oyunlar iyi forumlar dilerim

• https://www.youtube.com/watch?v=fPkUlxwasY0

Kimsenin omuzuna basmadan çıktğım bu yolda çok şükür ki oyun hırsına kapılıp kalp kırmadım. Ne bana ne loncama yakışmayan davranışlarda bulunmadım. Amacım bir ilki gerçekleştirmekti bunu başardım. ancak kazanma hırsıyla insanların emeğine göz dikmedim. bunun bir oyun olduğunu bilip ona göre davrandım. asıl başarının el emeği ile olduğunu ve savaş oyunu dahi olsa hakka riayet etmenin ne kadar onurlu bir davranış olduğunu bilen insanlarla bir arada olmanın verdiği gururla bu güne kadar geldik. Çok şükür çizgimiz ve duruşumuz belli. Oyuna yeni başlayan arkadaşlara ve oyunu oynayıp ancak oyun oynadığının farkında olmayan arkadaşlarıma vereceğim tek tavsiye şu olur ; öyle insanlarla gezin öyle insanlarla bir arada olun ki , oyunu oyun gibi oynasın. insanlara , kendisine nasıl davranılmasını istiyorsa öyle davransın. İşine geldiği gibi değil hak , hukuk nasılsa öyle davranan insanlarla birlikte bu oyunu oynayın. Son olarak yola çıktıklarınızı yolda bulduklarınıza değişmeyin. İyi oyunlar iyi forumlar dilerim

• Bir Kızılderili atasözü der ki: "Benim hayatımı yargılamadan önce benim ayakkabılarımı giy ve benim geçtiğim yollardan, sokaklardan geç. Benim takıldığım taşlara takıl yeniden ayağa kalk ve aynı yolu tekrar git benim gittiğim gibi anca o zaman beni yargılayabilirsin."
    eline emeğine sağlık

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!