SpoKe Köye karşı

• savaşmak derken ? sadece at üzerinde savaş skilin ve yaşama mouse ile basıp yaşam ile ölmeden sağa sola kaçıştıran amatör bir playerden başka bir şey değilsin izlediğim kadarı ile :) video çok uzun olmuş bir dahakine daha kısa bir video atarsan izlenim açısından daha zevkli bir video olur başarısızlıklarının devamını diliyorum FERHAT. :thumbup:

• Videoyu tekrar izlemeni Tavsiye ederim Ayrıca 4 ayrı karaktere savunma yapabilip ve bukadar karakter arasında ölmeden durabilen bir insanı Tebrik etmek zorundasın iyi forumlar.

• @SpOkE youtube hesabıma giriş yapabilirsin ben sizin 4 farklı karakterinize karşı kaçmadan durduğum yerde üzerine yansıtma hesaplarınıza karşı dimdik ayakta 1080e 720 ekranda her şey net bir şekilde video atabiliyorum senin attığın videoda 600x400 çözünürlük fakatgörebildiğimiz ekran 400x300 çözünürlükte onları da binekler ve pazarlar kapatıyor amatör bir oyuncu olduğun her halinden belli oluyor zaten videonu aç izle savaştığın kısımları kes at buraya tüm samimiyetinle ama şu videoyu keserek sadece savaştığın kısımı 10sn çıkarsa sana helal olsun diyeceğim :)

• 2 yıl sonra oyuna dönen ferhat için çok iyi oynuyorsun oyunu Bir adet pet almak için bu kadar yalan dolan konuşmana gerek yoktu be biz ticarette senin gibi korkak değiliz petinin 280 gün olmasından ele veriyorsun kendini tekliften 4200 epe alabileceğin şeyi 5k epe alman cidden güldürdün kendine ferhat 300 eplik petinle hava atıyorsun deyip 5k ep vermen ne kadar gülümsetici değilmi skile etkisi olur mu yoksa sadece düz vuruşamı diye benden oyun bilgisi edinmek istemende ayrı gülümsetici çok cahil bir oyuncusun kaç yıldır oynuyorsun oyunu en ufak oyun bilgisini bile bana soruyorsun :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!