+15 kara kılıç ve +15 jiletın arasındakı saldırı ve buyulu saldırı degerı dengesızlıgı.

• Konuyu açma sebebim +15 kılıçlar arasındakı sadırı degeri ve buyulu saldırı degeri arasındakı dengesızlık +15 kara ejderha jilaetını bı hevesle bastım +15 kara ejderha kılıcıyla arasındakı dengesızlıgı gorunce bastıgıma pısman oldum.Bu konu hakkında bırsey yapabılırsneız cok sevınırım.Kolay geslın .İyi forumlar.

• Merhaba, evet bir fark var fakat bu değerler karakterleri baz alarak ayarlanıyor ve resmi oyundan gelmekte. Değerlerin eşit olması için bir düzeltma yapmamız halinde aynı düzeltmeyi her karakterde isteyecektir. Söz vermiyoruz fakat tüm Kara Ejderha silahlarının değerlerini inceleyip üzerine düşüneceğiz.

• @AvşarEli siz arkadaşın dediği şeyi tam olarak anlamadınız galiba karakterleri baz alarak düzenliyor iseniz bir karabüyü için değerli olan efsunun büyülü saldırı değeri olduğunu tahmin ediyorsunuz diye düşünüyorum ve buna bağlı olarak bir kara büyü sadece suranın giydiği ejderha dişi kılıcı bu eşyayı tercih ediyor Runik Kılıcı yerine çünkü büyülü saldırı değerinin runiğe göre daha fazla olmasından dolayı. fakat Kara Ejderha Kılıcı +15 ve Kara Ejderha Jileti +15 e baktığımızda bu 2 itemden bağımsız olarak Kavansit Kılıcı +9 takmak jiletteki ek saldırı değeri olmasa daha avantajlı ki şaman oynuyorum ben Kara Ejderha Çanı +15 ve Kara Ejderha Yelpazesi +15 daha fazla düz vuruş hasarı vurmak istediğimde eşit savunmaya çan takıyorum yeteneklerimin daha fazla vurmasını istediğimde yine eşit savunmaya yelpaze takıyorum surada ise sadece Kara ejderha Kılıcı +15 takıyorlar ve hem büyülü str si max düzeyde hem saldırı değeri max düzeyde hiç bir şeyden feragat etmeden her şeyi bünyesinde bulunduran bir silahtan bahsediyoruz burada ben şaman olarak 2 silahımda da max oranda saldırı değeri veya büyülü saldırı değeri alamazken kara ejderha kılıçta böyle bir şey söz konusu değil ve bir düzenleme gelmesi lazım büyü çözme skili ile hasar vurmak istediğinde veya kara büyü hesapların skillerinin vurmasını istediklerinde Kara Ejderha Jileti takmak gereksinimi gerekmeli nasılki ben yetenek vurmak istediğimde yelpaze takmam gerekiyorsa çana göre kılıçtada jilet giyme gereksinimi hissedilmeli şimdiden iyi çalışmalar kontrol ettiğinizde dediğimi daha net anlayacaksınız :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!