Rohan2 Genel Sıkıntılar

• Öncelikle herkese iyi forumlar ve iyi eğlenceler dileyerek severek zevk alarak oynadığımız bu Rohan2'nin server fark etmeksizin olan bazı sıkıntılarına değinmek istiyorum.

1) Çok uzun zamandır bugta olan Yaratıkları Öldür 1 ve 2 yani özüt görevleri. Oyunda ws anlamında büyük önem taşıyan bu görev bazı karekterler de aktif olabiliyorken bazı karektelerde hiç bir şekilde aktif olmuyor. Özütler düşürülmesi zor ve emek isteyen bir görev bazı arkadaşlar ep ile nesne marketten çekerek bitiriyorlar buna bende örneğim. Ve bunun karşılığı bu olmamalı düzeltilmesi her karekter için çok güzel olacaktır.
    2) Pazarlar da won sınırının düşük olması. Moria oyuncusu olmama rağmen her itemi pazara atamıyor. Bu won sınırında eroborda ki arkadaşları düşünemiyorum bile. Bir diğer tavsiyem bu konuda her itemin ticareti olmalı özellikle de nakliye kutularını pazara atmamız daha güzel olucaktır.
    3) Erobor ve Moria sunucularında yapılan etkinlikler eventler ... Binek eventi Kralı Yakala Altıgen eventi bunlar oturmuş serverler de çokta önem arz etmiyor drop iyileştirmesi yapılabilir. Haftanın bir günü sabit bir şekilde Yalnız Dağ Arenası ve Krallık savaşları sabit olarak gelirse daha zevkli hale gelebilir sunucular.
    4) Yohorada düşen elde edilen item ürün her ne olursa olsun nesne markette çok aşırı pahalı. Benim şahsi fikrim yohoroda ki hiç bir item Kara ejderlerden daha değerli değil amma velakin nesne markete bakıldığında itemlerinin ücretleri arasında dağlar kadar fark var. Bi ham metalin 50 Ep , Deri Sertleştiricinin 75 Ep olması aşırı bir fiyat.
    5) Yohorada arazi satın alabilmek için +lı malzemeler aşırı derece düşerken binaları kurmak için +sız malzemeleri toplamak gerçekten imkansız. Bunları elde etmek sadece Dokuz Kuyruktan olmamalı yohora haritalarında bu malzemelerin düşme drobu arttırılmalı.
    6) Yohorada ki bossların içerikleri yetersiz ve güzel olan itemleri düşürmek gerçekten de zor. Moria sunucusunda 3 farklı haritada tek basıma tüm bossları kesmeme rağmen güzel bir drop alamıyorum ki bu durumda Eroboru düşünemiyorum bile.
    7) Sadece INT itemlerinin düşmesi diğer itemlerin sadece dönüşümle veya sandık içerinde olması da durumu bı o kadar zorlaştırıyor. Sersem yemiyorsak her seyi yavas yavas yaparsınız mantığı olmuş resmen.
    8) Eldiven üretimi aşırı maaliyetli. Oyunda farm yaparak zaten dönüşüm yapmamız imkansız Nesne marketten ürün alarak dönüştürüp 2k ep veriyoruz fakat yanma ihtimali dönüşme ihtimalinden daha yüksek.
    9) Eldivene sadece Şeytanları Taşı ve Şeytanların Güç taşı ekleniyor diğer 2 slot boş kalıyor. Oyun içerisinde Eldivene eklene taşları silme veya çıkartma itemi yok.
    10) Şeytanların Güç taşı üretmek lonca arazisi olmayan oyuncular için aşırı maaliyetli. Ve onuda dönüştürürken bir taş için 9 kere deneme yapıp 10. seferde geçirmem aşırı can sıkıcıydı :(
    11) Yohora haritalında Karanlık Tılsım işlevsel olarak gözükse de etkisi sadece gnol zindanı 3. katta fark ediyor diğer haritalarda tılsımın hiç bir önemi yok.

Şimdilik aklıma gelen genel sıkıntılar bunlar. Eksiğim var ise diğer arkadaşlar yazar eklerse güzel olur.
    @AvşarEli

• Yazdıklarını kelımesı kelımesıne okudum cok dogru yazmıssın yetkılıllerın bunalr ıbı ıncelemesı lazım.bu arasa Yalnız Dağın gelmesı sunucudakı rekabet ortamını artırır.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!