Moria Köfteci Hakaret Küfür

• Hiçbir şekilde bu boş arkadaşın şikayeti ile uğraşmayacağım, maddeler halinde aşağıya savunmamı sıralıyorum.

1- Bağırma chatinde kendin bu olayları teşvik edip karşılığını alınca buraya ağlaman çok farklı bir kafa, ikincisi ise sana küfür içerikli ikiniz ile de ilgilenmediğimi belirttim.
    2- Videonun en üstünde "SİZ İKİNİZ BEN TEK, EZİK ALİHAN, NERDESİN KAÇMA" gibi KIŞKIRTICI sözlerle bize tavır yapınca senin de belirttiğin gibi aramızdaki kavgayı ateşlendiren sensin.
    3- İnsanları kışkırtıp karşılığında baş eğmemizi bekliyorsan, 15BK otobüsüne binip tahtalıköye gidebilirsin. Sen insan olup kışkırtmasaydın bizden böyle bir karşılık almazdın.
    4- Son zamanlarda aramızda gerçekleşen olaylarda bana nasıl tavır gösterirsen o şekilde karşılık alırsın, kışkırtmana karşı alman gereken cevabı aldın.
    5- Senin yaptığın KIŞKIRTICI sözlerden sonra yediğin üç beş ağız alışkanlığı küfürleri de buraya gelip atman da çok ayrı bir ironi.

• 6- Bu kadar tahriğin sonucunda normal bir insanın yapması gereken şeyi yaptığımı düşünüyorum fakat yaptığımı savunmuyorum, yapmamam gereken bir şeydi.

Dipnot: Eğer bir ceza alacaksam video içeriğinde kişinin yaptığı "TAHRİK ETME,KIŞKIRTMA" eylemlerinden ceza almasını talep ediyorum.

• Kendi ağzınla söylemen çok güzel olmuş :) siz ikiniz ben tek buradan da yazarım ws ye çağırıyorum oyun içi bağırmaktan baska karekterlere sizler yazarken sıkıntı yok ben size diyince mi içerlediniz :D ezik kelimesine gelince metin2 tarihinin basından beri kullanılan en çok kelimedir neredeyse metin2 terimi haline gelmiş bir kelimedir. kaçtığın için nerdesin kaçma demem de gayet normal :D ben kışkırtmak için yazmıyorum veya tahrik etmek için :D sizleri kale almıyorum seviyesizce konustuğunuz için. oyundan da yazdığım gibi burdan bir kez daha yazıyorum eziksiniz beni görünce kaçmayın siz ikiniz hatta yanına bir iki kişi daha al gel ben tek :D sizleri gördüğüm yerde kesiyorum kesmeyede devam edicem savas oyunu bu. buraya attığım ilk videon diğerleri için beklemede kal ezik :D @Koftecii XD

• "siz ikiniz ben tek buradan da yazarım ws ye çağırıyorum oyun içi bağırmaktan baska karekterlere sizler yazarken sıkıntı yok ben size diyince mi içerlediniz"
    "ezik kelimesine gelince metin2 tarihinin basından beri kullanılan en çok kelimedir neredeyse metin2 terimi haline gelmiş bir kelimedir. kaçtığın için nerdesin kaçma demem de gayet normal "
    (Yazdığın iki şey için iki açıklama bıraktım aşağıya)

> Oyun içerisinde herkesle aram iyi, kimse bana böyle saçma şekilde vs teklif etmiyor.
    > Ayriyeten ben de her Türk bireyinin bunca zamandır ağzına yapışan jargonlarından birisini kullandım "a*k".

"sizleri kale almıyorum seviyesizce konustuğunuz için."

> Şu yazdığına da karşılık olarak gelip yüzleşmeni bekliyorum benimle, sana çok adam gibi konuştuk ama kalıbımız ağır geldiği için tek kelime edemedin ADAM gibi. Teklifim hala geçerli, sesli program üstünden benle sorunlarını paylaşıp ADAM gibi çözeceksen bekliyorum. Bak sana yine adam gibi teklif sunuyorum ama sen şimdi bu yazdıklarıma "ne oldu kuzu sarması" da dersin XDDD

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!