Erebor - Güveni Kötüye Kullanma Ve Dolandırılma

• MRS, JamesTKiller , Shinbo ve sürekli isim değiştiren şahıs , oyunu yaklaşık 1 - 1.5 senedir boşladığımı fırsat bilip 2-3 hafta sürecinde benim gibi 3-4 kişinin güvenini suistimal edip dolandırmıştır. Diğer arkadaşlarımla görüştüm,gerekli kanıtları olmadığı için herhangi bir yaptırım uygulanmadığını belirttiler. Bu Videoyu Rohan2 Forumunda tüm userlerin huzurunda Rohan2 Ekibine bildiriyorum. Mağduriyet 3 Lonca userleri arasında olup 3 Lonca olarak gerekli yaptırımların uygulanmasını umuyoruz. Vİdeo saattinden 15:30 ' a kadar yoharada idim.İTEMLER LAZIM HERALDE DEDİĞİ VERMİŞ OLDUGUM ITEMLERDIR.HER HANGİ BİR DÖNÜŞ OLMAMIŞTIR.

• Arkadaşa Sordugumuzda Konusunu bildirmiş Ticaret sonrası 1 gün sonra +250 Aurolu car almışsın O itemleri geri kendin almamışsın yani gerek yok böyle olaylara aldıgını ve verdigini inkar etmene gerek yok Bildigim bu kadar Ticaret gecmiş Aranızda İtemleri veriyorsun 1 gün sonra o itemlere karşılık arkdaşdan car alıyorsun Ve 4 5 . gün olarak bu gün arkadaşın gecmiş Olan videolarını paylaşman hoşnut bi Davranış Degil Arkadaşda kalan 1 itemin olarak Argonit kılıcın ve . +9 Berserker kaskın kalmış . Onlarıda vermesine ragmen ben video atcam carı gel al itemlerimi ver gibi itamelerde bulunmuşsun Yazık Kendi Kendinizi burda rezil etmeye gerek yok yada oyun ici car alıp vgeri vericegim muhabbeti yapmayın DOSTUNUZU DOST BİLİN Duyduklarım budur Arkadaş Discortta yetkiliye Mesaj atmış.

• Ben item vermem ama car devir edilmiş item karşılıgı aralarında bunu söyledim sadece yalan yanlış video olmasın diye adam carı devretmiş efendi gibi iteminide almış 1 argo kılıcı kalmış al demiş bu arkdaş almamış sadece onu diyorum

• ARKADAŞIN BİZZAT KENDISIDIR, ITEM OLARAK +15 KASK 5.5 +15 ZIRH 5,15 +15 CIFTEL 5/4 VERDIM NE ÇAR ALDIM NE ARGONIT KILICIM VARDI NEDE BERSEKERLI KASKIM :) KEŞKE HIC TANIMADIGIN BIRINDEN HELALLIK ALMAK ZORUNDA KALMASAYDIN

• Yalan attıgını İspatlarım Az Önce Forumdaki Arkadaşa kendisi İtahımda bulundun Şimdi Bana K.b da kardeşim kimsenin hakkını yiyemeyiz. Edebinizle oyun oynayın Aldıgın oyun içi carıda biliyoruz. Verdiginide.

• bu sincan06 denilen oyunda herkesin bıktığı emek hırsızı olan kişi lütfen yetkililer buna inanıp güvenmeyin benim hesabımı soydu lawmaker nınjam vardı ve bunun surasının adı o esnanada rewelvenom du ve ondan sonra başka farklı isim izleri atarak oyunda herkesin canını yaktı bu kişi ile birlikte karşılıklı hesaplara girdik çıktık kullanıcı adı bende mevcuttur gerekli işlem yapılması bu şart ise verebilirim bu o kişidir bütün oyun bundan şikayetçi ve çoğu kişinin oyunu bırakma sebebi oluyor gün geçtikçe oyundaki flotlara bakçak olursanız herkes bunun hakkında söylentide bulunuyor gerehinin yapılmasını saygı ve sevgi ile ricada bulunuyorum.

• Bakılsın kardeşim 1 lonca toplanıp car devirinde sorun cıkaran düşman olan sizsiniz biz degil sürekli forumda magdur siz oluyorsunuz nedense dedigimiz gibi arkadaşın carını devir edin itemlerinizi tekrardan teslim edelim car devir ediyoruz itemleri geri ver diyorsunuz Şakamısınız Siz ? Oyun İçi ticaret sonucta bu

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!