Açık Düello Daveti İçerir - DrXRespect

• kaRıali, bir süre oyuna ara vermek, oyunu bırakmak mı oluyor? Korkup kaçtığını herkes biliyor da oyunu silecek kadar korkmak da ne bileyim :DD Aslında hep yapılmayacak şeylerle tüm sunucunun midesini bulandırıyorsun ve hala konuşuyorsun. Küçüksün ve mide bulandırıyorsun. Kararını sonuna kadar destekliyorum :d Senin yerin lağımlar.

• Allah'ım attığı videolara bakıyorum kanser eder insanı 2-3k vuruyor birde bunun videosunu atıyor Allah kimseyi ruh hastası etmesin.
    Cenab-ı Hak Yarabbel alemin Sen bu kardeşimize acil şifalar nasip et amin.

• HemşireRespek ininde mutlusun bahtiyarsın layık olduğun yerde layık olduğun kişilerle ağzından düşürmedigin lağım yatağında kafana göre asıp kesiyosun hatırlarsan sarıdaki şimdki biat ettigin yansanayisinde meze olduğun şahıslara aynı bize yaptığın muabbetleri yapmıştın :) eee ne oldu kafana vura vura yancısı yaptılar yetmedi yancısının mezesi yaptılar:)) 3. şahıslardan kukla oldun :) yetmedi adamım dedin yanında ygezdirdgin cigeri 5 para etmez demirdöküme özendin 3 lafından 5i yalan oldu.ama haklısın devir kötü adamlık mücadelesi veren az insan kaldı bizde nacizane yalan söylemyi bilmedigimiz için bazen afalladığımız oldu hakkını verdigimizde acizlik gibi göründü.olsun umrumda olmadığınız için sizin ne düşündügünüz önemli deil.senden sadece delikanlı gibi karşımda savaşmanı beklerdim ws çarlarımı görünce oyun sonu atmanı deil tabi olmadığın için klavyeden karılığımı yapıyosun ozamn devam ke.Çünkü Reklamlardayız :)

• HemşireRespek ininde mutlusun bahtiyarsın layık olduğun yerde layık olduğun kişilerle ağzından düşürmedigin lağım yatağında kafana göre asıp kesiyosun hatırlarsan sarıdaki şimdki biat ettigin yansanayisinde meze olduğun şahıslara aynı bize yaptığın muabbetleri yapmıştın :) eee ne oldu kafana vura vura yancısı yaptılar yetmedi yancısının mezesi yaptılar:)) 3. şahıslardan kukla oldun :) yetmedi adamım dedin yanında ygezdirdgin cigeri 5 para etmez demirdöküme özendin 3 lafından 5i yalan oldu.ama haklısın devir kötü adamlık mücadelesi veren az insan kaldı bizde nacizane yalan söylemyi bilmedigimiz için bazen afalladığımız oldu hakkını verdigimizde acizlik gibi göründü.olsun umrumda olmadığınız için sizin ne düşündügünüz önemli deil.senden sadece delikanlı gibi karşımda savaşmanı beklerdim ws çarlarımı görünce oyun sonu atmanı deil tabi olmadığın için klavyeden karılığımı yapıyosun ozamn devam ke.Çünkü Reklamlardayız :)

Bunun Gibi Binlerce Beyine İhtiyacı Olan Çok . Çocuğu var.Sizin Demenize Gerek Yok Bunu Herkes Biliyo Ben Dile Getirdim Np . D3M1RD0KUMün Açığını Bulamayınca Yalancı Olduk. Neyse Onuda . Et Ulan Ezme 10 16 K Yiyorsun Adamdan Düz Daha Sonra Ws Diyorsun Gerizekalı Seni .d Neymiş Reklamlardaymıs Ne Reklamı Mal Ban Yedin Bir Kere Reklamlardayız Diyorsun.d Seni Bu Oyundan Silinen Bu Daha Başlangıç O Ban Senin Sadece Uyarın İyi Forumlar

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!