Erebor Hidra Korumalı Alan Hakkında

• Erebor Serverinde Sagolsun Oyun Düzeninden,Piyasadan Çok Ban Atılma Derdinde Yetkili Arkadaşlarımız. Ban Yerine Biraz Oyun İçinde Oyunculara Destek Olabilicek Şekilde Çalışsanız Keşke Ama Ne Yazık ki Olmuyor Böyle Bişey Sadece Ban Atma Olayındasınız Ağzınızı Tutun Ban Atmayalım Derseniz En Çok Hidra Önünde Küfürler Vs Havada Uçuyo Oraya Bi Korumalı Bölge Şart Yoksa Ne Oyuncu Kalır Nede Ticaret Kalır Server Bilindiği Üzere Gene Boşaldı.Nedenlerinden Biride Zaten BU Tür Olaylar Farmcılar Farmını Yapamıyo.Wslikler Zaten Allah a Emanet Ws Atıcak Adam Bulamıyo.Bu Olaya Çözüm Getirin Lütfen...Discort Üzerinden Destege Gidiyoruz Ordada Yardımcı Olunmuyor.Çalışmalarınız Çok İyi Bidaha Olmasın Lütfen İyi Günler

• Kanka Benlik Sorun Yok Ben Sizler Gibi Geçimimi Sadece Sabahtan Akşama Kadar Hidra Beklemiyorum Geldigimdede %85 Kapıyorum Bi Tılsımla 4 Sene Hidrada Beklemiyorum :) İyi Forumlar Farklı Tılsimlar ve Farklı İtemler Yapıp Diğer Boosları Denemeni Tavsiye Ederim :)

• Bencede güvenli bölge şart saglıklı oyun ve herkesin hidra farm ı yapabilmesi için 1 de balıkcıya yaklaşma mesafesi olması lazım biraz
    bu sefer herkes içine girecektir won masasındaki oldugu gibi.

Ya Mesafe Olucak Yada İçine Girenleri Banlıcaklar Bu Kadar Basit Taki Getirceklerını Sanmıyorum WsLİK Dizin Derler :D

• bencede bir birleşmeden geldik adamlar kara ejder ful biz kara ejder yoktu sv mizde dogru düzgün birde böyle sorunlarla karşılaşınca farm yapmamız zorlaşıyor

Adam Haklı BU KONU HAKKINDA ACİLEN BİR OLUMLU VEYA OLUMSUZ CEVAP BEKLİYORUZ SYN:YETKİLİLER

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!