saidnbagci tarafından yazılan gönderiler

SERVER: Erebor
    Önerilerim: Merhaba iyi akşamlar. Sayacağım birsürü öneri var başlamak istiyorum aklıma geldikçe yazacağım.
    1-) İlk olarak beceri hasarına karsı koyma ile ilgili yapılan yeniliğinizi düzeltmeniz harika olur. full bec karsı koymalı itemlerle agile, zç, yilideki 3ve 4. kattaki bossları kesemiyoruz sürekli tek atıyorlar. tek atmamaları içinde hiçbirşey yapamayız. Çünkü tüm itemlerimiz tam.
    2-) Erebor ve moria birleşiminde %25 lik bir hasar artışı düşürülmüştü. bunun tekrar düzenlenmesini ve eski haline gelmesi harika olur. o kadar yüksek damageye alışmışken %25lik bir azalma çok kötü oldu bence.
    3-) Gaya mağazasının içeriklerinin değiştirilmesinin güzel olacağını düşünüyorum.
    4-) Düşük level bosslarının sandık içeriklerinin değiştirilmesi çok güzel olacaktır.
    5-) Sınırsız şebnemin gelmesi harika olacaktır.
    6-) Yeni canavarlı itemlerin dönüşümü gelirse çok iyi olacaktır. Örneğin daha üst seviye bi zırh kolye bilezik ayakkabı vs.
    7-) Günde 3-4 kez olmak şartıyla çöle, şeytan kulesi önüne güzel nesne market ürünleri vs. atacak bosslar eklenebilir. ( Şeytan kulesindeki örümceğin canı arttırılıp dropları değiştirebilir )
    8-) Pazardaki won sınırı kaldırılırsa eğer çok daha rahat daha fazla ticaret olacağını düşünüyorum. Ayriyetten mesela pazara ep ile satış konabilir . örnek veriyorum +15 bir kara zırhı 15 adet 100 ep gibi.
    9-) Nesne market fiyatlarında indirime gidilirse daha çok ep çekileceği kanaatindeyim.
    10-) S skilin üstü olarak uzman skil getirebilir yeni bosslar getirebilir.