Moria / "MinekazE" Aile değerlerine ağır hakaret ve saygısızlık !!

• Videoda herşey açık açık gösterilmektedir. Aile değerlerine hiçe sayıp böylesine rahat küfür edebilen birisinin cezasız kalmaması gerektiğni düşünüyorum . Oyuna para yatırdıklarıyla övünüp kendilerine birşey olmayacağını herkese istedikleri gibi rahat davranacağını düşünen bu şahsiyete gereğini yapmanızı arz ediyorum .

• Görüyorum ki birileri oyundan ağladıktan sonra gelip burada ağlamaya başlamış.Benim ağzımdan hiçbir zaman '' ben para yatırdım bana birşey olmaz ''gibi bir cümle çıkmadı. Bununla ilgili bir tane video varsa elinizde çıkartın yönetimden hesaplarımın süresiz olarak kapatılmasını ben kendim isteyeceğim itemlerin hepsini de silip aynı zamanda. Asılsız iftiralarınızla yapılmış olan bir wslik hesabı gücünüz yetmediği için banlattırmaya çalışmanız da acınası bir durum. Evet küfür ettim çünkü hakedene hakkını vereceksin her zaman. Attığın videolar'da senin de söylemiş olduğun '' aç köpekler sizi '' gibi bir cümle ile bizi kışkırtıp burada küfür edildiği için benim banlanmamı istemen de çok ironi olmuş. Aynı zaman da bu arkadaşların oyuna para yatırdığımız için bizlere '' enayi '' gibi bir cümle kullandıkları da benim sizlere attığım ticketta mevcut.Ben yatırdığım paraya gocunmuyorum sadece bunun gibi acınası insanların gelip burada ağlamalarına üzülüyorum :) Bana dost değil düşman gerek ama düşmanının da onurlu olması dileğiyle. Saygılar!

• Oyunda başkasına kesilip kendine yediremeyen sonra 5 kişi toplanıp wslik hesaplarla farm hesaplarına erkeklik yapan sizdiniz. Ağzımdan çıkmadı dediğin ağzından düşmedi ama şanslısın ki video kaydı o zaman açık değildi gerçi senin gibi karakter yoksunu birinin sözünde durup ne hesap ne item sileceğinide pek sanmıyorum burda yaptığın gibi o klavyenin arkasına sığınıp sadece acizliğini konuşturursun sanaldan bir yanlış yaptın ve bu yanlışın cezasını paşa paşa çekiceksin burdan istediğin kadar savunmaya geç herşey açık ve net hak edene hakettiğini böyle senin gibi klavye arkasında değil farklı mecralarda vermesini biliriz lakin siz ne bu mecranın ötesine çıkabilirsiniz nede sizi dost veya düşman denilecek karakterlere sahip değilsiniz değilsiniz iyi forumlar dilerim gereken yapılır .

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!