MinekazE tarafından yazılan gönderiler

Görüyorum ki birileri oyundan ağladıktan sonra gelip burada ağlamaya başlamış.Benim ağzımdan hiçbir zaman '' ben para yatırdım bana birşey olmaz ''gibi bir cümle çıkmadı. Bununla ilgili bir tane video varsa elinizde çıkartın yönetimden hesaplarımın süresiz olarak kapatılmasını ben kendim isteyeceğim itemlerin hepsini de silip aynı zamanda. Asılsız iftiralarınızla yapılmış olan bir wslik hesabı gücünüz yetmediği için banlattırmaya çalışmanız da acınası bir durum. Evet küfür ettim çünkü hakedene hakkını vereceksin her zaman. Attığın videolar'da senin de söylemiş olduğun '' aç köpekler sizi '' gibi bir cümle ile bizi kışkırtıp burada küfür edildiği için benim banlanmamı istemen de çok ironi olmuş. Aynı zaman da bu arkadaşların oyuna para yatırdığımız için bizlere '' enayi '' gibi bir cümle kullandıkları da benim sizlere attığım ticketta mevcut.Ben yatırdığım paraya gocunmuyorum sadece bunun gibi acınası insanların gelip burada ağlamalarına üzülüyorum :) Bana dost değil düşman gerek ama düşmanının da onurlu olması dileğiyle. Saygılar!