Rohan2 Global

Hikayene başla!

Bu siste çerezleri kullanmaktadır. Bu siteyi gezmeye devam ederek, çerezlerin kullanımı hususunu kabul ediyorsunuz. Daha fazla ayrıntı

Haberler

• YENİ

Bildiğiniz üzere açılıştan itibaren oyun zevkinizi bölmemek için güncelleme ve bakım yapmadık, ilk bakımda gelecek güncelleme içeriği aşağıdaki gibidir.

Yapılan iyileştirmeler ve düzeltmeler;

- Bazı bineklerde okçu At skilleri vurmuyordu düzeltildi.
    - Bazı bineklerde At skilleri vurulduğunda oyundan atma sorunu düzeltildi.
    - Yansıtma sistemindeki ufak bir hata düzeltildi.
    - Tılsım ve Kemer'lerin Ruh'a bağlanmama sorunu düzeltildi.
    - Yerden hızlı item toplama aktif edildi.
    - Yeni gelen pazar görünüm stillerinde level vb. bilgiler yazmaması düzeltildi.
    - Ticaret Camı "Beceri Kitabı" aratılmama sorunu düzeltildi.Örneğin artık "Hava Kılıcı" yazarak arama yapabileceksiniz.
    - Ticaret Camı'na artık büyük harf girmeden item arayabileceksiniz.
    - Sura Ruhu (Sürgün 2. Kat) içerisine girerek diğer oyuncuların tıklamasının önüne geçiliyordu.Sura Ruhu içine girme sorunu giderildi.
    - Balıkçı (Hidra Gemi Savunması) içerisine girerek diğer oyuncuların tıklamasının önüne
  • YENİ

Merhaba,

Uzun zamandır oyunculardan gelen talepler ve Isengard bölümününde açılması ile I. Rohan ve II. Gondor bölümlerinin birleştirme kararını oyunculara sunma kararı aldık. Bu kararda çıkan sonuca göre sunucular birleştirilecektir, herhangi bir hesap kaybı vb. şeyler olmayacaktır. Bölümler birleştirilirken, Rohan ve Gondor tahmini olarak 12 saat kapalı olacaktır. Hesap giriş ID ve karakter ID çakışmaları için önlem alınmıştır, yine de birleştiği taktirde; hesaplarınızın karakterlerine bir kere İsim İzi izni verilecektir.

Umarız tüm oyuncularımız ve bizim için en uygun karar alırsınız.

Oylama bitiş tarihi: 25 Mart 2019

Saygılar!
  • Yapılan iyileştirmeler ve düzeltmeler;

- Ork Zindanı bir kaç sorunu düzeltilip iyileştirildi.
    - Evcil Hayvan'ınızı "Nakliye Kutusu'na" koyduğunuzda Pet Belirleme Küresi ile belirlediğiniz pet tipi sıfırlanma sorunu giderildi.
    - Evcil Hayvan tipinizi itemin açıklamasında artık görebileceksiniz.
    - Satıcı açıkken Efsun botu çalışmama sorunu düzeltildi.
    - Yansıtma sisteminde Teçhizatınızı farklı türden bir kostüme yansıtılmasına neden olan hata giderildi.
    - Yeni gelen Pet becerileri okutulmuş bir pet Nakliye Kutusu'na koyulduktan sonra "Ticaret, Fısıltı ve chat kısımlarında" özellikleri gözükmeme sorunu giderildi.
    - Yeni pazar görünüm stillerinde; Pazar gizlenmiyordu bu sorun giderildi.
    - Oyun ekranında meydana gelen tıklanmama sorunu giderildi.
    - Offline Shop altyapısı stabile edildi ve bir sonraki güncellemede yeni özelliklerin eklenmesi için iyileştirmeler yapıldı.
    - Dil Desteği (Multi Language) aktif hale getirildi, sistem seçeneklerinden erişim sağlayabilirsiniz.(Henüz tam…

Okunmamış Konular

Başlık Cevaplar Son Cevap

Küfürbaz terbiyesiz

0

Eleştiri hakkında

11

ertugrul51

Hile kullanımı

0

Won yerine yang koyarak dolandırmaya çalışıyor

0

Pazar çarım Hırsızlıkdan ban yemiş...

5

Shade

Son Olaylar

• gowther -

Yeni bir konu başlattı: Küfürbaz terbiyesiz

Konu
    ZXoozo.jpg
  • ertugrul51 -

Konuyu cevapladı Eleştiri hakkında.

daha öncesinde yazdığım mesajların yerine ulaşmadığından emindim. Hala eminim. Orada game master ve dc destek permine sahip kişi çevrimdışı duruyor ve dc chatine istediği zaman yazıyor. Bu demek oluyor ki ben görünmeyeyim. He ayrıca…
  • inaldrkn32 -

Yeni bir konu başlattı: Hile kullanımı

Konu
    Adamlar Cayır Cayır Denizde Dolanıyor dağlardan geçiyorlar Bota Bırakıp Metin kesiyorlar. imgvia.com/image/91v imgvia.com/image/LAe imgvia.com/image/5FE
  • Shade -

Alıntı ,ertugrul51: “O zaman şöyle yapalım. Ben sorunu yazıcam. Çözüme ulaştıkça devamını getiririz. Discord kanalından eleştiri yaptığım için banlandım. Neden? İlk şikayetim bu. ” Rohan2 ekibi ve sunucuları tamamen…
  • ertugrul51 -

O zaman şöyle yapalım. Ben sorunu yazıcam. Çözüme ulaştıkça devamını getiririz. Discord kanalından eleştiri yaptığım için banlandım. Neden? İlk şikayetim bu.