Rohan2 Global

Hikayene başla!

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

News

• Ejderha Kralının Sarayı
    • Agile ve Meley'de iyileştirmeler yapıldı.
    • Köylerde sandık açımı yoğunluktan ötürü ve oyuncu etkileşimi için engellenmiştir 2. köylerde veya diğer haritalarda sandıklarınızı açabilirsiniz.
    • Hızlı yeniden başlama aktif edildi, hızlı başlayabilmek için Yaşam Taşına sahip olmanız gerekmektedir.
    • Milli Piyango sonuçları bakımın ardından çekilişle açıklanacaktır, Noel Babadan sonucu öğrenebilirsiniz.
    • Eksik olan zindanlar, Zindan takip tablosuna eklenmiştir.
    • Yeni beceri seviyesi Sage Perfect Master aktif edilmiştir. Yeni seviyeye becerilerinizi geliştirerek becerilerinizi dahada güçlendirebilirsiniz.
    • Silahlarınız için artık 7. seviye evrim son değildir, 8. seviye Buz Kristali yeni efektiyle birlikte aktif olmuştur.

EJDERHA KRALININ SARAYI

Bu aşama size lonca olarak meydan okuyacak! Cesur lonca liderleri çeşitli malzemeler kullanarak bir kral anahtarı üretebilir. Bununla madalya korucusu, loncanızı saraya götüren bir ejderha portalı oluşturmanızı sağlar.
    Loncanızın…

• Global altyapısı için yeni düzenlemeler yapıldı;

• Çevrimdışı Pazar altyapısı düzenlendi ve iyileştirmeler yapıldı.
    • Köylerdeki pazar limit sayısı 3000 çıkarıldı. İkinci köylerdede pazarlarınızı açabilirsiniz.
    • Ticaret Aynası ile artık her yerden arama yapabilir ve nesne satın alabilirsiniz.
    • Başlangıç nesnelerinin süresi 3 günden 7 güne çıkarıldı.
    • Kara Ejderha, iç takı setleri aktif edildi, Naga Kraliçesinden elde edebilirsiniz.
    • Performansa yönelik bir çok düzenleme yapıldı ve oyun zevkinizi artıracaktır.
    • Global altyapı hazırlığı başladı ve bir kısmı test edilmek üzere aktif edildi.
    • Pazara yeni gelecek özelliklerin altyapısı test edilmek üzere eklenmiştir, oyuncular henüz bu yeni özellikleri göremeyecek.
    • Ek envanter düzenleme beceri kitabı dışındaki slotlarada uyarlandı ve aktif edildi.
    • Kara Ejderha zırhlarının değerlerinde iyileştirme yapıldı.
    • Ticaret Aynası ile ilgili bir çok iyileştirme yapıldı.
    • Örümcek Zindanı 3. kat aktif edildi.
  • ROHAN2 YILBAŞINDA HEDİYELER DAĞITIYOR!

Rohan2 ailesi olarak öncelikle 2 yıldır sunucumuzda kesintisiz olarak katıldığınız için öncelikle teşekkürlerimizi sunarız.

Bizde bu desteğinizi karşılıksız bırakmamak için 2020'ye bol süprizlerle ve dolu dolu hediyelerle girmeyi düşünmüş bulunmaktayız.

Çekiliş ile dağıtacağımız hediyeler;
    1 adet iPhone XS
    1 adet Playstation 4

Kampanyaya katılım şartları;
    28.12.2019 tarihinden itibaren Nesne Markette yaptığınız 50 TL ve üstü harcamalarınızda otomatik olarak kampanyaya hak kazanacaksınız Ardından gönderiyi beğenip 3 arkadaşınızı etiketleyiniz.

Kampanya 02.01.2020 tarihine kadar geçerlidir.

Rohan2 Mutlu Yıllar Diler!

Unread Threads

Topic Replies Last Reply

KAYBOLAN WON

0

KOYBOLAN SİMYALAR

0

KÜFÜR VE HAKARET

0

Biyolog veremiyorum

11

oWn

doyumda ki botlar

0

Recent Activities

• adilkral555 -

Posted a new thread: KAYBOLAN WON

Thread
    KULLANICI ADI: adilkral555 NİCK: Spaceeee KAYBOLAN WON: Oyuna yeni girmiştim marketteki 68 wonu çektim 1-2 dk sonra oyun gitti 29.01.2020 saat 22:00 civarıydı bi 20-30 dk sonra giriş yaptım baktım marketin won kazanamadı yazısı yazıyordu…
  • frknyldrmp -

Posted a new thread: KOYBOLAN SİMYALAR

Thread
    KULLANICI ADI: frknyldrmp NİCK: TRAMP KAYBOLAN SİMYALAR: MİTSİ MÜKEMMEL YAKUT (ORT ZARAR, ORT ZARARA DİRENİŞ, SALDIRI DEĞERİ), MİTSİ YEŞİM MAT (5*5), TERTEMİZ GRENA TRAMP hesabından ELITBUFFTWO hesabına aktardım şamanı kasmak için…
  • Leloouchl -

Posted a new thread: KÜFÜR VE HAKARET

Thread
  • oWn -

Replied to the thread Biyolog veremiyorum.

Ekran kartı var mı kank pc de :) . Ben ekran kartsız oynuyordum bir ara , o bazı görüntülde kayma olmuş (ch ler vs) . Aynısı bende de oluyordu .s :D.