Adaletsizlik

• Özelden bir çok görevli arkadaşa yazdım pek takan olmadı birde burdan yazayım belki biriniz takarsınız attığınız süresiz ban haksız bir ban, ban yememe sebep olan videoyu açıp tekrardan izleyin sadece mesaj yazılan yere değıl alttaki konuşma yazılan yerleride okuyun adam bana şantaj yapıyor kumpas kuruyor. Ban sebebi ekibe hakaret yazıyor ama tek bir kelime sizinle ilgili kötü söz söylemiyorum adamın alttaki yazılarını dikkat edip okuyun sonra mesaj kısmına bakın ne demek istediğimi anlarsınız inş biriniz dediğimi yapar bu adaletsizliğe son verirsiniz.

• Hocam yine cevap vermeden çekip gittiniz ağır kural ihlali işledin diyorsun ne olduğunu göstermiyorsun gösterin ne yaptığımı göreyim benimde içim rahat etsin. Haklı olduğumu biliyorum ve bir an önce cevap vermenizi bekliyorum.

• @Umbra Kullanıcının kanıtı var ise, buradan yollayınız. Eğer ekran kaydını alan ve bize bildiren üye, video kaydını youtube üzerinden kaldırmış ve bu yüzden paylaşamıyorsanız, bunu @Freedom kullanıcıya bildirin.

• Merhaba, ilgili delil, paylaşımı yapan kişi tarafından gizli moda alındığı için, tarafınızla paylaşılmamaktadır. Yapılan işlemin geri dönüşü olmayacaktır.

• Hocam yine cevap vermeden çekip gittiniz ağır kural ihlali işledin diyorsun ne olduğunu göstermiyorsun gösterin ne yaptığımı göreyim benimde içim rahat etsin. Haklı olduğumu biliyorum ve bir an önce cevap vermenizi bekliyorum.

Bizlere kural ihlalinde bulunan kullanıcı, youtube üzerinden bize bildirdiği videoyu gizlediği için bu videoyu sizlerle paylaşamıyoruz. Eğer hesabınız bir engel yedi ise, suçsuz yere bir engel atılmamıştır.

• Sabah kalkıyorum hesabıma girmeye çalıyorum ve ban yediğimi öğreniyorum. Gelip burdan ban sebebimi öğrenmek istiyorum ama bana ulaşamıyoruz diyorsunuz. Ban atmışsak haklıyızdır diyorsunuz. Ortada ceza var suçlu var ama suç yok bu adalet nasıl bir adalet ? Ben yediğim banın delilini görmek istiyorum aksi takdirde hakkımı helal etmiyorum.

• Sabah kalkıyorum hesabıma girmeye çalıyorum ve ban yediğimi öğreniyorum. Gelip burdan ban sebebimi öğrenmek istiyorum ama bana ulaşamıyoruz diyorsunuz. Ban atmışsak haklıyızdır diyorsunuz. Ortada ceza var suçlu var ama suç yok bu adalet nasıl bir adalet ? Ben yediğim banın delilini görmek istiyorum aksi takdirde hakkımı helal etmiyorum.

Kural ihlali videosunu bize bildiren kullanıcı, youtube adresinden videoyu kaldırdığından dolayı videoya ulaşamıyoruz ve bu neden ile sizlere iletemiyoruz. Ek olarak ise, normal şartlar da bizlerin size kanıt sunmak gibi bir zorunluluğumuz yoktur. Ben sizlere yardımcı olmaya çalıştım fakat, videoyu bize ileten kullanıcı videoyu gizlediği ya da kaldırdığı için sizlerle paylaşamıyoruz. Ek olarak ise, Forum Ve Topluluk Kurallarını okumanda fayda var.

• Yönetim tarafın dan engellenen hesaplara, herhangi Rohan2 sunucuları kadrosun da çalışan bir yetkili kanıt göstermek zorun da değil'dir.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!