Freedom tarafından yazılan gönderiler

Ilgi ve alakandan dolayı sana teşekkür ediyorum @Shade
    Beni banlayan gm arkadaşı da üstün adaletinden dolayı tebrik ediyorum rohan benim için bitmiştir. Benim emeklerim çöp oldu inş başkalarınında çöp olmaz kolay gelsin......

Sabah kalkıyorum hesabıma girmeye çalıyorum ve ban yediğimi öğreniyorum. Gelip burdan ban sebebimi öğrenmek istiyorum ama bana ulaşamıyoruz diyorsunuz. Ban atmışsak haklıyızdır diyorsunuz. Ortada ceza var suçlu var ama suç yok bu adalet nasıl bir adalet ? Ben yediğim banın delilini görmek istiyorum aksi takdirde hakkımı helal etmiyorum.

Hocam yine cevap vermeden çekip gittiniz ağır kural ihlali işledin diyorsun ne olduğunu göstermiyorsun gösterin ne yaptığımı göreyim benimde içim rahat etsin. Haklı olduğumu biliyorum ve bir an önce cevap vermenizi bekliyorum.

Yönetime hakaret yazıyor ban sebebi bana gösterin size nerde hakaret etmişim o zaman eyv çekerim. Öyle birşey olmadığı için gösteremeyeceksiniz buyrun bekliyorum.

3 gün önce süresiz ban yedim ve ban sebebi yönetime hakaret yazıyor yönetimle ilgili tek bir kötü sözüm yok ve bunu günlerdir dile getiriyorum hatanızı düzeltip banımın kaldırılmasını talep ediyorum.

Özelden bir çok görevli arkadaşa yazdım pek takan olmadı birde burdan yazayım belki biriniz takarsınız attığınız süresiz ban haksız bir ban, ban yememe sebep olan videoyu açıp tekrardan izleyin sadece mesaj yazılan yere değıl alttaki konuşma yazılan yerleride okuyun adam bana şantaj yapıyor kumpas kuruyor. Ban sebebi ekibe hakaret yazıyor ama tek bir kelime sizinle ilgili kötü söz söylemiyorum adamın alttaki yazılarını dikkat edip okuyun sonra mesaj kısmına bakın ne demek istediğimi anlarsınız inş biriniz dediğimi yapar bu adaletsizliğe son verirsiniz.