• madenlere korumalı alan gelmesini rica ediyorum çoluk çocuk hiç düzgün durmuyor cevher kasarken bu olaudan çok rahatsız oluyorum benim gibi en az 20 30 kişi daha var bu olaydan bu durumdan rahatsız ve şikayetçi olan gereğini yaparsanız çok memnun oluruz. :)

• Cevherle uğraşmayan biri olsamda sizin açınızdan düşününce gerçekten çok gerekli bir ihtiyaç olduğunu destekliyorum.

Öneri olarak ise; bilindiği üzre "Ejderha Ateşi Burnu"nda bulunan köy tamamen korumalı alandan oluşuyor. Bazı dönüşümler ve simya işlemleri dışında köye pek uğrayan olmuyor.

Buraya sıralı halde cevher damarları eklenebilir ki bu çok basit bir işlem... Böylelikle "cevher" kazarak finansal gelişimlerini sürdüren oyuncular için çok faydalı olacaktır. Bununla beraber cevher ile uğraşmayıp hazır alan oyuncular içinde bu döngü çerçevesinde güzel bir adım olacaktır.

@AvşarEli

• madenlere korumalı alan gelmesini rica ediyorum çoluk çocuk hiç düzgün durmuyor cevher kasarken bu olaudan çok rahatsız oluyorum benim gibi en az 20 30 kişi daha var bu olaydan bu durumdan rahatsız ve şikayetçi olan gereğini yaparsanız çok memnun oluruz. :)

kesinlikle katılıyorum zamanında bende çok çektim bu madenden yıllardır onlar orada umarım şikayetiniz fark edilir herkes rahat bir nefes alıcaktır farkındayım :)

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!