Yöneticiler iyi okusun

• Öncelikle hepinize selamun aleyküm, esenlikler olsun!
    Rohan2'yi yaklaşık olarak 1,5 senedir aktif olarak ailemle birlikte oynuyorum bugün sebepsizce ve sebebi açıklanmadan 2 karakterim içinde 200k nakit ve 400k'lık item vardı, ve banlandı :))
    Sebebine gelirsek sebep yok oyundışı ticaret yapmadık, yatırdığımız epin haddi hesabı yok, bunun dışında küfür,hile,hırsızlık kesinlikle bulaşmadık ve buna rağmen ban sebebi hala bilinmiyor.
    e-mail adresine discord'a geliniz yazıyor, ben discorda gittiğimde yönetici ekip tarafından banlandım sağlıklı bir iletişim kuramadık mikrofon ve hopörlerim yoktu. Sadece yazabildim ve bana dönmediler bana hopörleri kapatıp banladılar.
    Rohan2 bana bunun sebebini söylemek zorundasınız siz benden ekmek yediyseniz ve ben sizin sayenizde oyun zevki alabildiysem ve hiç bir sıkıntı sorun yokken birden ban yemek ve sebebini söylemezseniz. Tamamıyla bu server bizim için bitmiştir. yoruma veya özele davet ediyorum sizleri

• Farklı karakterlerin harf sıralamalarını değiştirerek açılan 1 seviye karakterlere mac yasaklama getirdiğimizde bu yasağın size sektiğini gördük ve hesaplarınız kapattık. İyi günler.

• Farklı karakterlerin harf sıralamalarını değiştirerek açılan 1 seviye karakterlere mac yasaklama getirdiğimizde bu yasağın size sektiğini gördük ve hesaplarınız kapattık. İyi günler.

RİCA EDİYORUM SONUNA KADAR OKU 2-3 DAKİKANI ALMAZ EMEKLER VAR ORTADA!
    Farklı karakterlerin harf sıralaması yapılmasının ban sebebi olduğunu düşünmüyorum, eğer öyle düşünüyorsanız buyrun gelin bu konuyu güzelce tartışalım haklı olan kazansın.
    Misal veriyorum sizin nickiniz Sedios ve rohan sunucusunda siz bu nicki kullanıyorsunuz. Ben de xxx serverinden geldim ve eski serverimde Sedios kullanıyorum diyelim. Ve bu isim başkası tarafından alınmış, bende ismimi Sedios değil de Sedois yaptım diyelim. Eee bunun neresinde ban atılacak kadar bir sorun var ? Şimdi ben bu nicki açıp birisinden item istemedim eğer isteseydim pm kayıtlarında veya loglarda bu görünürdü diye düşünüyorum ben o çarı kasacaktım ve kullanacaktım. Dediğim gibi babamda başlayacaktı ve biz bu nicki uygun gördük.
    Eğer birisinden o nick adına item,yang vb. istediğime dair kanıtınız varsa sesimi keser otururum, ama öyle bir şey yok !
    ADAMCATLI loncası oyun içerisinde benim hasmım benim bu nicki açtığımı gördüklerin de krizi fırsata çevirerek sizlerin yanına geldi türlü düzenbazlıklarla sizleri de ikna ettiğini düşünüyorum.
    VE TEKRAR SÖYLÜYORUM BEN SUÇSUZUM SONUNA KADAR HAKKIMI ARAYACAĞIM, SORACAĞIM !
    YALNIZKURTT isimli karakterimin tekrar KONTROL EDİLMESİNİ talep ve rica ediyorum.
    İyi Oyunlar! -YALNIZKURTT

• Harfleri farklı yerlere yerleştirmenizde bir sıkıntı görmüyoruz ama o 1 seviye hesapla kendini o kişi gibi tanıtıp arkadaşlarının eşyalarını çalıyorsunuz ve bu kanıtlanmış bir durum her türlü kontroller yapıldıktan sonra bu yasaklamalar getiriliyor.

• Batuhan burda boşuna çeneni yorma aslan parçası senin ne mal olduğunu hepimiz biliyoruz çarını kontrol etmelerine bile gerek yok benim itemlerimi çalar çalmaz altan satmaya çalıştığını senin 1 level çarına küfür edince fındıkçı çarım ile bana yalnızkurtt ile geri pm dönüşünün felan ss lerini ben aldım yetkili kişilere verdim asıl emekleri giden kişi benim ama ben senin kadar ağlamadım oyun için bu kadar düşmeye gerek yok azıcık adam ol yaptığın bunca şeye rağmen adamlar az bile yaptı de sus ve kaybol git senin facebook grubunda 100k alınır durumlarının bile ss leri var elimde o yüzden gm beyleri de daha fazla uğraştırma hiç bir şeye değmezsin şimdi yoluna hea bu arada JBronN kardeşimizi de felan soyduğunu da biliyorum kardeş kısaca herşey haram olsun item dediğin geri yapılır insanlığımı kaybetmeyim yeter onu çalamazsın

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!