Recent Activities

This site uses cookies. By continuing to browse this site, you are agreeing to our Cookie Policy.

• yaramazSura -

Posted a new thread: OYUN İÇİ İNTERTNET BAĞLANTISI SORUNU

Thread
    HERŞEY İYİ GÜZEL GÜNCELLEMELER YAPIYORSUNUZ EKSİKLERİİZİ TAMAMLAMAYA ÇALIŞIYORSUNUZ AMA BİR YANDANDA YENİ SİSTEMATİK HATALAR OLUŞTURUYORSUNUZ.OYUN İÇİ IŞINLAMALARDA BOS KESİMLERİNDE ÇARLAR 2 3 DAKİKA BOYUNCA DONUP KALIYOR VE DAHA…
  • Sincanlyo6 -

Posted a new thread: AİLEVİ DEĞERLERE HAKARET

Thread
    Ben böyle karaktersizler bu tarz şahsiyetsizlikler sergilesinler diye oynamıyorum bu oyunu. Yaptığım tek şey kesmek oldu ki bu oyun savaş oyunu. Sadece chat ban atarak bir sonuç elde edilemez. Erebor toplantısında SGM'ler ailevi değerlere…
  • Sedios -

Liked Thunder’s post in the thread Yenilik Hesap Pin Kodu.

Like (Post)
    H3RJsc.jpg Yeni Pin Penceresi. Bu Ekranı görüyorsanız lütfen şifrenizi değiştirin! Geçmiş dönemlerden itibaren farklı oyunlar kullandığınız şifreler dolayısıyla hesaplarınız soyulabiliyor. Çoğu zaman ısrarla farklı oyunlarda
  • AvşarEli -

Liked Thunder’s post in the thread Yenilik Hesap Pin Kodu.

Like (Post)
    H3RJsc.jpg Yeni Pin Penceresi. Bu Ekranı görüyorsanız lütfen şifrenizi değiştirin! Geçmiş dönemlerden itibaren farklı oyunlar kullandığınız şifreler dolayısıyla hesaplarınız soyulabiliyor. Çoğu zaman ısrarla farklı oyunlarda
  • Thunder -

Posted a new thread: Yenilik Hesap Pin Kodu

Thread
  • Yeni sv olsun eski sv olsun birçok oyuncunun ortak bir problemi olduğunu düşünüyorum.Büyülüde veya boss girişlerinde sürekli serbest açıp kesen insanlar.. Tamam oyun pvp sonuçta bunun önüne geçemesiniz ama en azından derece sistemime…
  • Howelia -

Posted a new thread: Edoras Küfür Hakeret 'Anne'

Thread
    İyi Forumlar. Arkadaş bayağı dolmuş kaybol yazdım sonra bir kez kestim bana küfür etti gereginin yapılmasını arz ederim .. İlgili Karakter : lStrongl Sunucu : Edoras Video Linki : youtube.com/watch?v=wHtUCYgjz_Y
  • Howelia -

Liked Corvux’s post in the thread Edoras Küfür Hakeret.

Like (Post)
    Gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.
  • Howelia -

Replied to the thread IDengesiz Aile Değerine Hakaret.

Sayın Forum yöneticisi arkadaşlar ailevi küfürlerde cezalandırma sisteminde azemi 1-3 gün veriyosunuz biraz daha duyarlı olursanız 7-15 gibi çünkü kimsenin annesi ortada değil biraz daha duyarlı olunuz .
  • alperceltik -

Posted a new thread: Küfür

Thread
  • levuk24 -

Posted a new thread: hakaret aşagılama

Thread
  • sonsuz234 -

Posted a new thread: küfür hakaret

Thread
    oyunda insanlara küfür ederek acizlik yapan insanlardan bu oyunun temizlenmesi lazım gereğinin en kısa sürede yapılmasını bu tür insanlardan oyunun temizlenmesini temenni ediyorum
  • Corvux -

Replied to the thread Edoras Küfür Hakeret.

Gerekli cezai işlem uygulanmıştır. Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.
  • Corvux -

Replied to the thread hakaret-küfür.

Gerekli cezai işlem yapılmıştır. Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.
  • muo81 -

Wrote a comment on muo81’s wall.

Wall Comment
    muho81
  • Corvux -

Replied to the thread Ailevi Değerlere Küfür.

Gerekli cezai işlem yapılmıştır. Bildiriminiz için teşekkür eder, iyi oyunlar dileriz.
  • Howelia -

Ailevi hakaretlerin bedeli 2-3 gün olmamalı sonuçta ailevi ediliyor . Kimsenin ' Annesi 'ortada değil ya bu kadar aciz olmayın .
  • Howelia -

Posted a new thread: Edoras Küfür Hakeret

Thread
    İyi forumlar.Mutlu Günler , aşagıda belirtmiş olduğum kişi tarafıma küfür etmiştir.Kimsenin Annesi okadar ucuz değildir. böyle bi kaç lakaid davranan kişiler yüzünden oyunda huzurumuz kalmıyor. Gereğinin yapılmasını arz ederim…
  • napolyonn -

:D BURDA SANA KARŞI HERHANGİ BİR HAKARETM YOK AİLEVİ DEĞERLERE KÜFÜR ETTİĞİN İÇİN ONU SÖYLEDM GM LER GEREKENİ YAPAR MERAK ETME
  • angrysailor -

HAKARET ETMEK SERBEST Mİ ? ( BİR İNSANA NEDEN BU KADAR ÇILDIRDIN DİYE SORUN ÖNCE.) 40KYA HİDRA SATAMAZMIŞIM KERİZMİŞİM CİBİLİYETSİZMİŞİM SALAKMIŞIM GERİ ZEKALIYMIŞIM... BUNLAR BAN SEBEBİ DEĞİL MİDİR? BİR DE SANKİ…