Aeskici tarafından yazılan gönderiler

Arkadaşlar EFES oyuna giriş yapamıyorum sildim geri yükledim yine de olmuyor.

Hiç kimseye de ulaşamıyorum tek çare buradan yazmak.

"Lütfen clienti kapatıp patcher güncelleyiniz " diyor giriş yapmıyor.

Bu konuyu değerli adminlerimiz ile paylaşmamız çok güzel oldu. Değerli kardeşim bütün notlarını alıp emek emek herkesle görüşüp buraya bütün aksaklıkları yazdı.

Lakin bugün anladığımız çok güzel bir şey oldu o da "TERS ETKİ" bir politikadan bahsetmiştim daha önceki yorumumda "Caydırma politikası" Serveri kapatmak ise niyet anca öyle yapılıyor olmalı böyle bir şey ki

2 buçuk saattir tüm metin taşlarında deneme yaptık tamamen kapandı itemler ve nesneler.

Hiç derdimizi yazmasak iyiydi emeğimiz şimdi daha beter çöp oldu.

Geldiğimiz son durum şu; Hırsızın eldiveni + % 40 İki kat eşya düşürme bonuslu item. (Ep ile yapıldı)

Kostüm + Lolipop + Mavi Aslan Binek (Ep ile alındı) tam 2,5 Saattir iki çar ile hem Doyum'da hem Kızıl Orman da metin kesiyorum SONUÇ : 0 RUH TAŞI- 0 BÜYÜLÜ METAL

SADECE İŞE YARAMAZ 61 LVL ZIRH VE 65 LVL ŞAMAN ÇANI.

FARMI BIRAKTIK, OYUNUDA BIRAKMAK İÇİN DE DEĞERLİ CEVAPLARINIZI BEKLİYORUZ.

Efsun yüzünden sorun yaşayanlar ve bu seyisten dolayı sorun yaşayanlardan DC de video istendi. Bende gönderdim şu an bir çarım daha binek alamıyor. Video ve ss isteniyor attık sonuca ulaşmadi. Yeni oluşan sorunlar için video ve ss almiyorum bile artık. Umarım hepsi çözülür sorunların ve oyun daha güzel keyf verir.

Emegine sağlık kardeşim çok güzel yazmışsın.

Eski metin2tr oyuncularindan olan bizler ekip olarak Efes sunucusuna yeni başladık. Biz 4-5 kişi başladık lakin kaldı 2 kişi. Yeni gelen herkes de onlar gibi eziyet çekmeye mi geldik diyerek hızla uzaklaşıyor. 45.000 efsun nesnesine (1 haftalık emek) istediği efsunu getiremiyor insan...

Para da harcadım 250 adet kadim efsun bastığım silahıma hiç bir istediğim efsunu getirmedim. Bugünlerde metin taşları zaten ayrı bir dert. Saydım denedim 50 tane metin taşı kestim 2 Tane ruh taşı verdi. Bu oranlar ile insanlar emek vermiyor emekleri hiç oluyor... Emek serverda emek vermiyoruz emeğimizi hiç ediyoruz. Uzun sürmez bizlerinde vazgecmesi. Eğer bu bir caydirma politikası ise eski oyuncuların da bırakıp gitmesi için yapılan bir şey ise herkesin hakları ödenip server öyle ne yapılacaks yapılmalı... Şu tarihten beri açık server demesi kolay ama server ne kadar açık onu anlamak zor.

Arkadaşlar kısa sürede 80 level oldum. İtemlerimi dizdim. Bir sürüde arkadaşım başladı sayemde fakat + basma itemlerinin sıkıntısı mahvediyor bizi.

Asıl konum Bug var Seyis Mührü vermiyor Luciferdan aldık tertemiz parşömenlerimizi ama seyis beyde sorun var halledebilen varmı bu sorunu . ?