Soytarı Krallar

• Uzun bir süredir erebor sunucusunda aktif olarak oynamıyoruz lonca olarak ama bu demek değil ki biz öldük siz kral oldunuz. ?( Yazık kafanıza :whistling:

• Dostum, çok başarılı bir çalışma olmuş. Böcekler, bugünlerde üzerlerine sinek ilacı sıkmadığımız için kendilerini bir şey zannetmişler. İlgili arkadaşlara hatırlatmadır; "Ederinden fazla değer, soytarıyı kral eder."

• 5-6 aylık vıdeoları kesıp atmıssın sonucta bı ugras var bı kac goruntu yakın tarıhın gorunstusu eskılerı karıstırmaya gerek yok vıdeo cekmek ıstıyosan bu gun full oyundayım buyur gel vıdeomu cek bu arada benı hıc kesmemıssın sanırım xD ben sızın eski vıdeoalrınızı atsam 2-3 serilik film cıkar :P

• 5-6 aylık vıdeoları kesıp atmıssın sonucta bı ugras var bı kac goruntu yakın tarıhın gorunstusu eskılerı karıstırmaya gerek yok vıdeo cekmek ıstıyosan bu gun full oyundayım buyur gel vıdeomu cek bu arada benı hıc kesmemıssın sanırım xD ben sızın eski vıdeoalrınızı atsam 2-3 serilik film cıkar :P

11 dakikalık videonun 2 dakikasında eski videolar var dediğim gibi biz zaten o tarihten sonra oyunu saldı ama sen tabiki işine geleni görmüşsün :D Eğer çarından vazgeçecek kadar erkeksen tabii zevkle girer keserim soytarımı benim kaybetmek gibi bir endişem yok :thumbup: Bu arada sen kimsin ?

• 11 dakikalık videonun 2 dakikasında eski videolar var dediğim gibi biz zaten o tarihten sonra oyunu saldı ama sen tabiki işine geleni görmüşsün :D Eğer çarından vazgeçecek kadar erkeksen tabii zevkle girer keserim soytarımı benim kaybetmek gibi bir endişem yok :thumbup: Bu arada sen kimsin ?

2 dakıkasımı eskı vıdeo guldurme benı carımdan nıye vacgecım sırf senın egonu tatmın etmek ıcın sen benım ıcın hıcbırseysın attıgım vıdeolar zoruna gıtmıs belllıkı eskı vıdeoalrı karıstırmıssın yazık sana ergen.

• 2 dakıkasımı eskı vıdeo guldurme benı carımdan nıye vacgecım sırf senın egonu tatmın etmek ıcın sen benım ıcın hıcbırseysın attıgım vıdeolar zoruna gıtmıs belllıkı eskı vıdeoalrı karıstırmıssın yazık sana ergen.

Video orada eğer zekan yetiyorsa bak kaç dakikaymış Eski dediğin 1-2 sene önceki videolar değil bu arada zırlama konumun altında. Adam olmuş da büyüklerine laf yetiştirmeye başlamış böcek seni :D Çarınızı ortaya koyacak kadar erkek olduğunuzda muhattap olun benimle. Kuru kuruya herkes herkese kafa tutabilir siz ne kadar erkeksiniz gösterin hepiniz için geçerli biriniz değil. Boş laf istemiyorum icraat gösterin hadii..

• Senin gibi böcekleri cok ezdım oyunda buraya eskı vıdeoları at kendını tatmın et ne zmn gelırsen oyuna bı pm at ezmeye gelrım sorun yok.

• Senin gibi böcekleri cok ezdım oyunda buraya eskı vıdeoları at kendını tatmın et ne zmn gelırsen oyuna bı pm at ezmeye gelrım sorun yok.

Canım ya bu şekilde mi avutuyorsun kendini 3.37 den sonra izleyebilirsin :rolleyes: Ben senin ezebileceğin biri değilim ama özenti böcek. Herhangi birinizin ezebileceği biri değilim. 4 tane full item çarım var şansını denemek isteyen varsa tek çarını ortaya koyması durumunda 4 çarımıda ortaya koyarım. Eee klavye delikanlıları değil icraat gösterebilecek yüreği olan biri yazsın artık bekliyorum. Boş konuşan adamlar gerçekten cevap vermeye değmezsiniz...

• :D :D :D görüntün gitti kank aaa yok çıkmışsın qowekoqwe

Sal şu böcekleri ya zaman kaybından başka bir şey değil kim olduğu ne olduğu belli değil burada insanların önünde erkeklik yapmaya çalışıyor hiç birinden bir icraat göremedik :D Yıllardır karşımıza geçip adam gibi vs atabilen olmadı yıllardır forumdan erkeklik yapmaya çalışan böceklerle muhattap oluyoruz. Kaybedecek bir şeyi olmayanb herkes erkeklik yapabilir çarını koyacaksın ortaya ben nasıl koyuyorsam öyle geçip konuşacaksın karşımda..

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!