Oyunda ki piyasa sorunu

• Merhaba, size bir önerim olacak o yüzden bu konuyu açıyorum. Bildiğiniz gibi piyasa bir günde 2 katına fırlıyor buna bi çözüm üretilmesi lazım, şöyle olabilir aranızdan yetkililerden bir kişi epin fiyatını devamlı olarak kontrol etsin. Piyasa da ep kalmadığında 1 gün önceki fiyattan 10-20 adet ep koysun pazara zaten oyundaki tüm her şey epe bağlı 1000 2000 ep oyuncular için hiçbir şey. Ya da haftalık won masası getirin en azından insanlar kostümlerini alabilsin epi uygun fiyattan koyun böylece her gün 2 katına çıkmaz ep fiyatı, ben ep çekiyorum satıyorum 1 iteme 500 ep parası veriyorum 1 gün sonra 250 epe düşüyor. Ben o aldıgım itemle farm yapmasam direk elimde ep tutsam daha çok kazanmam mı? cidden bunlar artık moral bozuyor o yüzden insanlar oyunu bırakıyor. Bosslarda drop sorunu var zaten ep ile giriş yapıyoruz içeriye bir ton masraf yapıyoruz +200 tılsımı almak için şuan 2000 ep fiyatı harcamanız gerekiyor. nesne itemlerine 500 ep harcamanız gerekiyor içinden kazandığımız 20 30 ep bazen zarar bile edebiliyoruz, bunların çözümü basit dropları biraz düzeltin yiliden şansa 1 sandık atacağına garanti 2 sandık atsın mesela.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!