Agile'nin Droplarının düşürülmesi. Oyunun çok fazla oyuncu kaybetmesi vs.

• Merhaba Sayın oyun yetkilileri ; (Atilla Bey)

10 dk önce 60 ep verip 3 adet kristal taş mühür alıp Agile kestim. Yani o bossu kesecek karakter gelişimine yatırdıgım paradan bahsetmiyorum. oyunda şu dakikaya kadar aldıgım 15 bin den fazla ep den bahsetmiyorum. Tek zevkim Agile'yi kesmek.
    Bazen 3 sandık, bazen 4 sandık atardı. Çok nadir 2 sandık attığı olurdu. Ama şuan Agile'nin Yaverinde ki sandık kaldırılmış. Tek sandık attı. Gerçekten bu kadar para yatırdıktan sonra beklentimiz bu mu olmalı ? ?
    Severek 4 aydır bu sv deyim. Hidra biletleri çatır çatır dandik bosslardan atıyor. Ayrıca 2 kişi giriliyor. 7 sandığa kadar sandık veriyor. Bizim boss umuzn agilemizin anahtarları 20 ep . 3 kişi giriyoruz. 1 sandık atıyor ? gerçekten mantıklı mı? Sizce o Agile sandığının içerisinde 60 ep den daha değerli ne var ? gerçekten sadece 60 ep yi çöpe atmak için mi geliştirdik karakterlerimizi. Düşünün 60 ep verip bir yere giriyorsak 100 ep lik bir item atması lazım. Sonuç olarak o kadar yatırımın bir amacı olmalı kâr etmeli karakter. O agilenin en az 3 sandıga sabitlenmesi gerekiyor. Ayrıca ZÇ bileti gerçeğine dönersek. ZÇ biletleri en az hidra biletleri kadar düşmeli bosslardan. 3 ay sonra zaten yeni sv açılacak. bir tane karaejderha kaskı çevirmek için 150-200 parça item istiyor. + basmaları saymıyorum bile. bi insan kaç tur zç razador dönebilir ki. salın millet bari orada zaman geçirerek yapsın. 3 ay sonra üst sv ile birleşince bazı sitelerde 50 100 liraya başkasından almak için ugrasmasınlar. İnsanlar gerçekten çok fazla paraya döndüğü için oyunu bırakıyor.

Biraz sitemkar bir konu oldu. O kadar emeğimin çöp olduğuna inanıyorum. Zaten bu şekilde devam ederse oyun emin olun sonraki açılan sv lerinizde oyuncu bulamayacaksınız.

Şimdi katılın!

Henüz bir hesabınız yok mu? Şimdi kayıt olup topluluğumuzun bir parçası olun!